Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Test klawiatury Razer Lycosa

51 postów w tym temacie

mam ta klawiaturke i jestem z niej ch******e zadowolny... fakt, gdyby nie ta blyszczaca obudowa ktora, przynajmniej w moim przypadku, musze prawie codzien czyscic XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat przypisywanie sekwencji combosów w AoCu pod 1 klawisz jest dość głupim żeby nie powiedzieć idiotycznym pomysłem ponieważ nie raz nie dwa nie osiem trzeba "przedłużać" czas między kolejnymi ciosami z sekwencji żeby dogonić np castera, dodatkowo po wciśnięciu kierunku ataku w sekwencji combosa musimy odczekać okolo 2 sekund żeby nam ją zaliczyło.

A wracając do klawiatury to Lycos bardzo kusząco się prezentuje choć ja preferuje zwykłą klawiaturę + Zboard Fang.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Płacąc tyle za produkt dla graczy bez fajerwerków myślałem że otrzymam rzecz prostą ale solidną i niezawodną, niestety myliłem się. Mam ją od pół roku i są z nią same problemy. Losowo klawisze zaczynają działać punktowo, czyli przytrzymane nie powtarzają znaku, hub usb działa jak chce i kiedy chce przerywając transfer, podświetlenie czasem samo zmienia tryby, przestają działać klawisze takie jak shift czy alt... myślałem że trafiłem wadliwy egzemplarz, razer wymienił mi na nowy egzemplarz i było jeszcze gorzej. I nic nie pomaga, zmiana portów usb, podpinanie pod śledzie usb, reinstalacja sterowników...nic.

Ogólnie ładnie wygląda, ale strasznie się rysuje i brudzi.

A to link do video mojej przyszłej żony, jej wersja lycosy też zachowuje się dziwnie, w sieci można znaleźć wiele takich przypadków. Nie ufam recenzjom, w sklepie który sprzedaje taki sprzęt.

http://www.youtube.com/watch?v=S1kzSO8x50I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co jak co ale Razery zawsze były świetnej jakości. Sam posiadam myszke tej firmy ( Diamondback ) i jestem z niej bardzo zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie jestem hardcorowcem, a na dodatek jestem tradycjonalistą. Zwykła klawia bez dodatkowych buttonów mi wystarczy. xD Choć fajnie wygląda nawet, :)) ale przez ten panel z przodu na biurko mi nie weszła by.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I znowu się prawie wcale nie buforuje... Mój net neo 1mb. W sondzie zagłosowałbym na recenzje Wideo, bo przecież są najlepsze. Jeszcze tylko dobry lektor. Ale skoro mi się to wcale nie ładuje to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Material wideo zachwala funkcje, ktora mozna uzyskac jakiekolwiek darmowego programu do macrowania O_o Nie trzeba do tego dokupywac klawiatury za xxx zl -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2008 o 20:46, wrzosek1987 napisał:

Płacąc tyle za produkt dla graczy bez fajerwerków myślałem że otrzymam rzecz prostą ale
solidną i niezawodną, niestety myliłem się. Mam ją od pół roku i są z nią same problemy.
Losowo klawisze zaczynają działać punktowo, czyli przytrzymane nie powtarzają znaku,
hub usb działa jak chce i kiedy chce przerywając transfer, podświetlenie czasem samo
zmienia tryby, przestają działać klawisze takie jak shift czy alt... myślałem że trafiłem
wadliwy egzemplarz, razer wymienił mi na nowy egzemplarz i było jeszcze gorzej. I nic
nie pomaga, zmiana portów usb, podpinanie pod śledzie usb, reinstalacja sterowników...nic.

Ogólnie ładnie wygląda, ale strasznie się rysuje i brudzi.

A to link do video mojej przyszłej żony, jej wersja lycosy też zachowuje się dziwnie,
w sieci można znaleźć wiele takich przypadków. Nie ufam recenzjom, w sklepie który sprzedaje
taki sprzęt.

http://www.youtube.com/watch?v=S1kzSO8x50I


no więc to disco tyczy się pierwszych bodajże 3 serii klawiatury. Głownie problemy z nią maja Ci co kupili od razu po premierze. Premiera była rok temu więc spokojnie, nie powinno już tak się dziać. Ja niestety musiałem swoją (zakupioną od razu po pojawieniu się na rynku) oddać do naprawy, zobaczymy co z tego będzie :P

Gorąco Polecam klawe!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jakos preferuje g15 - wedlug mnie wygodniejsza, no i wyswietlacz lcd przydaje sie podczas ogladania filmow, grania i sluchania muzy w tle, a najczesciej jako zegarek z racji ze w pokoju nie mam zegarka :]
Klawisze macro rowniez sie bardzo przydaja - i do tego mozna dla kazdej gry przypisac osobna sekwencje(mam vers klawy nowa - z wbudowanym wyswietlaczem i z 6 klawiszami macro) na tych 6 klawiszach - kazdy klawisz macro ma rowniez 3 tryby(M1 M2 M3) - czyli mozna miec po 3 macro na kazdym klawiszu. Podswietlanie fajna sprawa, ale musze przyznac - razer tu wygrywa na calej linii - nie dosc ze niebieskie - ladniejsze :P, to i mozna podswietlic tylko konkretne klawisze. Nie wiem jak w razerze - widac recenzentowi nie chcialo sie sprawdzic -.- - ale w g15 sa 2 porty usb 1.1 a nie 2.0., g15 posiada bardzo przydatna wg mnie funkcje wylaczania klawiszy funkcyjnych(win key i ten drugi - nigdy nie pamientam nazwy), w trakcie gry nigdy nie wcisne winkeya i nie wywali mnie do pulpitu. Takim bajerem w g15 jest przycisk wylaczania dzwieku - przydatne gdy sie slucha muzyki i nagle dzwoni telefon.
Dla wiekszosci osob wyjscie na sluchawki i mikrofon to fajny bajer - dla mnie nie - panel od X-fi w zupelnosci mi do sluchawek wystarcza - odrazu rowniez wycisza glosniki po podpiecu sluchawek.
A i g15 jest matowa - wg mnie kolejny plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2008 o 15:12, shaggie napisał:

Odnośnie materiału wideo: jeśli "rejzer", to "lajkoza", a nie "lykosa". Wagarowaliście
na angielskim?


Z tym, że Lycosa jest słowem pochodzącym z łaciny, nie angielskiego. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Z tym, że Lycosa jest słowem pochodzącym z łaciny, nie angielskiego. ;)

Jak i 1/3 wyrazów we współczesnym angielskim, a jednak nie wymawiamy ich po łacinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować