Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Weekend z grą Need for Speed: Undercover. Dzień trzeci

53 postów w tym temacie

niestety - pierwsz gra z serii w ktora nie zagram. recenzje jakie czytam pokazuja, ze jest gorsza chyba nawet od hot pursuit 2 i carbona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Racja, soundtrack i tuning (co tak słabo z winylami ?!) to porażka na całej linii. Męczę już tego nfs''a trzeci dzień i postaram się go ukończyć bez względu na wszystko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi osobbiście nowy NFS się podoba, jeśli ktoś faktycznie czuję niepochamowaną potrzebę prędkości to jest to jak najbardziej gra dla niego. Chcieliście konkurencji dal GRID''a i Bournout''a?? przepraszam, zły adres, to jest ścigałka dla kogoś kto chce pojeździć po kilku godzinach grindowania lub strzelania headshotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No no, Zaix, nareszcie jakaś obiektywna recenzja ze strony gram.pl a nie słodzenie :) Mam podobne odczucia, chociaż grę przechodzę na zmianę ze Stalkerem i Underworldem, więc daleko nie doszedłem. Po prawdzie również dlatego, że na oryginale (!) musiałem się męczyć z grzebaniem w rejestrze, żeby gra w ogóle łaskawie zmieniła częstotliwość odświeżania z marnych 60Hz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też ją męczę 3 dzień i też mimo wszystko mam zamiar ukończyć. Może jak źle mi się będzie grało to jeszcze bardziej wzrośnie mój apetyt na GTA IV? :] Żal mi NFS, niechby co roku robili grę na tym samym silniku to już by to lepiej ogólnie wyglądało niż robienie czegoś nowego co rok. Gdyby EA. nie było gigantem prawdopodobnie NFS UC pojawił by się w gram tv jako typowy tytuł, po którym jadą komentator do spółki z prowadzącymi, oby tak było, bo gra jest dobra na 15 minut przerwy między gothicem 2 a PES 2009 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zupełnie nie zgadzam się z oceną. Undercover nie przycinał mi wcale (Na full detalach), a nie mam kompa z Geforce GTX 280. Model jazdy to rewelka. Do mapy nic nie mam. Za driftem i dragiem nie tęsknię. Uczucie pędu urywa tyłek. Tuning i muzyka faktycznie kiepskie. Siedziałem przy tej grze dwa dni bez przerwy, aż ukończyłem wszystkie wyścigi i wymaksowałem skille. Jak dla mnie 9/10 i oby takich więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gra jest tak zła, że aż nikomu nie chciało się zrobić screenów?
edit. czy to znowu moja przeglądarka nawala i nie wyświetla? :P
edit2, bo nie czytam wcześniejszych komciów.
Matell -> w dwa dni zaliczyłeś grę na 100%? hmm, chyba już rozumiem tę sprawę ze skrinami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu zrobiliście porządek ze stroną i teraz się wyświetlają screeny i tekst jest na 4 stronach... nawet ocenę zmieniliście z 2.5 na 3! Czyżby Zaix po chwili zastanowienia dał lepszą ocenę? ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

od wspanialego MostWanted gry tej serii są coraz gorsze ... mam nadzieje ze gdy siegną dna (o ile Undercover już nie sięgnął ;) ), EA w końcu się przyłoży i zrobi coś na miarę Undergrounda albo wspomnianego MostWanted bo kiedyś NFS był jedną z moich ulubionych serii... a teraz..? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2008 o 18:20, InterFejS napisał:

Czyżby Zaix po chwili zastanowienia
dał lepszą ocenę? ^^


To nie do końca tak. :) Pomyłka jest moją winą, bowiem dokończałem tekst dzisiaj rano - zmęczony po PGA. Będąc na wpół śpiący wpisałem jako ocenę "3-" zapominając, że takiej po prostu nie stawiamy. ;) A że takiej nie ma wstawiona została ocena 2.5. No ale stwierdziliśmy, że jednak jest to za niska nota i by nie być niesprawiedliwym powróciliśmy do 3. ;) Przepraszam za zamieszanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ostro pojechaliście nowego NFS''a :D
czy zasłużone to nie wiem bo nie grałem i nie zagram... pierwsza część serii w którą nie zagram...
może już czas najwyższy wysłać serię NFS na cmentarz?
jeżeli EA ma zamiar zaserwować nam kolejnego NFS''a to na prawdę będą musieli się napocić.... w tym gatunku gier raczej trudno teraz o rewolucję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować