Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Przygotować łącza - demo Resident Evil 5 być może w przyszłym tygodniu na XBL

15 postów w tym temacie

3 zdanie: interpunkcja albo o jedno "nie" za dużo :)

W sumie to tylko jedna informacja dotąd niepotwierdzona, więc nie ma się jeszcze czym napalać :P A wybrali sobie datę premiery niezłą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie mi zawsze było bez różnicy czy coś się ukazywało prędzej na XBL czy PSN, ale jak demka RE5 na PS3 nie będzie to się obrażę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2008 o 23:07, Enzo_0 napisał:

News niestety z bledem. Demko bedzie dostepne wylacznie dla mieszkańców Japonii.
Reszta swiata bedzie musiala poczekac.

Capcom has confirmed to Shacknews that the downlodable Resident Evil 5 demo will hit both PlayStation 3 and Xbox 360 in North America, though there is no announced timeframe.
not rly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2008 o 23:30, Zaitsev napisał:

not rly


Przeciez napisalem to ze za tydzien bedzie dla Japonii a potem dla reszty swiata, ale w ogole nie wiadomo kiedy. Na razie demko tylko dla Japonii.

"Reszta swiata bedzie musiala poczekac."

ya rly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Przygotować łącza - demo Resident Evil 5 być może w przyszłym tygodniu na XBL" - z tego co się orientuję, Polska aktualnie ma blokadę na większość DLC...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2008 o 10:06, Phobeus napisał:

"Przygotować łącza - demo Resident Evil 5 być może w przyszłym tygodniu na XBL" - z tego
co się orientuję, Polska aktualnie ma blokadę na większość DLC...

WAT?! Nie, spokojnie - to pojedyncze przypadki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oł boj, oł boj... Piątego grudnia sprawdzam wszystkie swoje konta na PSN... A nawet jeśli nic związanego z RE tego dnia nie znajdę, ale demko ukazałoby się jeszcze w tym roku, to i tak byłoby bosko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oho, widzę że wiadomość już doczekała się oficjalnego potwierdzenia od Capcomu ;>

Fajnie, że potwierdzono, że ukaże się demo na Xboxa 360 oraz na PS3. W pierwszej chwili, gdy nie było tego sprostowania, to trochę poczułem żal do Sony, że znowu zawaliło sprawę i ja, jako posiadacz PS3 nie będę mógł przetestować Biohazarda 5 - jak jednak widać, wszystko się zmieniło na lepsze :) Cóż, ciekaw jestem kiedy demo wyląduje w Internecie, jedno jest pewne - od razu, jak tylko się ukaże, to na 100% znajdzie się ono na dysku mojej konsoli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować