Zaloguj się, aby obserwować  
dave03

Modern Warfare 2

6835 postów w tym temacie

Witam wszystkich
Mam takie pytanie dotyczące tej gry mianowicie :
w swoim komputerze mam takie pod zespoły :
AMD Sempron 2800 + 1.61 GHz
GeForce 8600 GT
2 Gb pamięci RAM DDR 1
Oraz System operacyjny WINDOWS 7 Ultimate
I zastanawiam się czy ta gra będzie mi w miarę płynnie działać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może być z tym ciężko bowiem Twój komputer nie spełnia nawet minimalnych wymagań tej gry...
- 16 GB wolnego miejsca na dysku twardym;
- system operacyjny Windows XP lub Windows Vista;
- procesor AMD Athlon 64 3200 + lub Intel Pentium 4 3 GHz lub lepszy;
- 512 MB RAM (XP) i 1 GB RAM (Vista);
- karta graficzna GeForce 6600 GT lub Radeon 1600XT z 256 MB VRAM i Shaderami 3.0;

A Semprony były nawet słabsze do zwykłych Athlonów, a co dopiero od tych 64.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.12.2009 o 21:19, dave03 napisał:

A Semprony były nawet słabsze do zwykłych Athlonów, a co dopiero od tych 64.

A cod4 na kompie kumpla i tak działał dobrze... a te same wymagania procka. Pójdzie na 99%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.12.2009 o 11:47, Pernia napisał:

Jeżeli chcesz sobie poprostu tak pograć, to sie nie zawiedziesz, bo matchmaking jakoś
radę daje, ale wkurzyć potrafi.


Nie ja nie chce pograć sobie tak po prostu :) Postaram się szybko ogarnąć multi a potem pogram w esl :D
Gre już kupiłem i jak narazie męczę się z instalacją tego jeba...... ^%T&^#$^ steama. Kiedyś to były fajne gry, wkładało się płytke, szybko instalowało i grało. A teraz takie pierdoły wymyślają żeby niby ograniczyć piractwo, co im i tak się nie udaje. W CoD6 są już scrackowane serwery ?

Dnia 04.12.2009 o 11:47, Pernia napisał:

Klanówek nie ma bo się poprostu nie da, pozatym, nie
przypominam sobie żebyś w coda4 grał klanowo.... więc sorry,


nie miałem czasu ani pieniędzy na cod4

Dnia 04.12.2009 o 11:47, Pernia napisał:

ale nawet jakby się dało,
nic byś nie ugrał :P.


zobaczymy :] hehe

Dnia 04.12.2009 o 11:47, Pernia napisał:

Jak chcesz klanowo to zapraszamy do coda4.


może jak pożyczę od kumpla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w MW2 nie ma profesjonalnych graczy, bo się nie da. Ci którzy próbują robić w to ''turnieje'', to tacy pseudo napinacze, którzy w zyciu promoda w czwórce nie widzieli. Ostatnio taki do mnie jeden wyjechał, że mam jego fragmovie na YT zobaczyć. Jechał z M40 z acogiem na pubach TDM, i myślał że jest pro ^_^.
P.S na xf cie nie widzę, co ci? :P
PS2. Tak, są cracked serwery. Co więcej, tak ograniczyli piractwo, że ten plebs gra na legalach razem z innymi. Infaility Ward, i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2009 o 23:26, NecroVisioneR napisał:

Wie ktos co oznaczają[co dają] te serie zabójstw np. 4 zabitych pod rząd??

To co sobie wybierzesz - co parę lvli masz ''unlocki'' killstreaków ( serii zabójstw ) jak np Strzelec Śmigłowca ( jak sama nazwa mówi - jesteś strzelcem śmigłowca ) za 11 fragów, zrzut losowego killstreaka bądz amunicji za właśnie 4, czy w końcu atomówka, która robi wielkie bum, za 25 fragsów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drugi nuke dzisiaj :)
http://www.xfire.com/video/1a8a08/
Niektórzy ostro rage''ują jak widzą nuke''a xD

Miałbym też trzeciego, ale zabrakło mi dosłownie 2 fragów :F Na Terminalu skubańce się pochowały pod dachem, a heli który zwykle ustawia się tak by jak najwięcej fragów zgarnąć, odwalał jakieś dziwne pozycje, że nikogo zdjąć nie mogłem prawie :x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszą przygodę z cziterem mam już za sobą. Mapka - Terminal. Bronimy. Wbijam na główny hol, wchodzę po drabinie, ledwo co zdążyłem wystawić głowę i ... bach ... do piachu. Śmiesznie to z deczka na kill camie wyglądało - koleś niby biegnie prosto, potem perfekcyjny obrót o 90 stopni i muszka momentalnie znalazła się na środku mojego czoła. Ogólnie staty miał 17:1, same headshoty, a do tego nagminnie coś wzywał - 10 Predatorów, 3 Pave Low''y, 4 AS'y i 5 EMP. Nick - Unnamed Player. A nuż się przyda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Mam takie pytanie , chce kupić CoD Modern Warfare 2
Moje zasoby sprzętowe :

Intel(R) Core(TM)2Duo CPU
E4500 @ 2.20GHz
2.21 GHz 2.00 GB RAM
GeForce 8500 GT 512 MB

Czy to wystarcz by ta gra chodziła ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2009 o 10:07, dresmar72 napisał:

Witam
Mam takie pytanie , chce kupić CoD Modern Warfare 2
Moje zasoby sprzętowe :

Intel(R) Core(TM)2Duo CPU
E4500 @ 2.20GHz
2.21 GHz 2.00 GB RAM
GeForce 8500 GT 512 MB

Czy to wystarcz by ta gra chodziła ?

Spokojnie wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2009 o 10:09, Ziggy napisał:

> Witam
> Mam takie pytanie , chce kupić CoD Modern Warfare 2
> Moje zasoby sprzętowe :
>
> Intel(R) Core(TM)2Duo CPU
> E4500 @ 2.20GHz
> 2.21 GHz 2.00 GB RAM
> GeForce 8500 GT 512 MB
>
> Czy to wystarcz by ta gra chodziła ?
Spokojnie wystarczy.



Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jako, iż pograłem już trochę i byłem na wszystkich stronach konfliktu jaki wywołała ta gra( od maksymalnego sceptyka do fanboya, który nie widzi żadnych wad) postanowiłem podzielić się z wami wrażeniami z gry. A więc tak kampania jest intensywna, ale wiele wątków jest dziwnych i pozostaje niewyjaśnionych. Multi natomiast jest świetne. Szybkie i przyjemne. Niedoróbek nie uświadczyłem za wiele(predator zabijający w piwnicy, nalot wybuchający 30 m dalej i zabijający mnie). Ale niestety system obsługujący multi to już inna bajka. O ile na konsolach się to sprawdza( zresztą nie ma wyjścia) o tyle na PC to lekka porażka. Brak dedykowanych jest uciążliwy i go czuć. Zmiana hosta w czasie akcji jest denerwująca tak samo jak znikający predator jeżeli strzela się z niego i zmieni hosta. Ogólnie da się grać, ale do idealności jeszcze dużo brakuje. Tak samo brak wyboru mapy. Mimo wszystko gra jest dobra i godna polecenia, ale nie dla ludzi którzy się szybko denerwują. Pozdrawiam.

P.S. Outlander, może mi się wydaje, ale trafiliśmy wczoraj na siebie na TDM Hardcore:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i MW 2 ukonczony,jednak III akt był najdłuzszy i przejsćie gry zajęło mi lekko ponad 5 godzin,ale to nic nie kupiłem tej gry dla singla tylko dla multi,tak wiec do zobaczenia w multiplayerze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie odnośnie trybu prestiż. Chciałbym, aby ktoś wytłumaczył mi co on konkretnie daje ? Słyszałem, że można odblokować dodatkowy slot na broń, ale nie jestem pewien, wiec chciałbym aby ktoś całkowicie i dokładnie opisał mi ten tryb. (co daje itd.) Aha i jeszcze coś. Niech każdy kto miał nuke, napisze mi jaką bronią go zdobył (i z jakimi ulepszeniami), bo ja jakoś nie mogę znaleźć swojej ulubionej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować