Zaloguj się, aby obserwować  
dave03

Modern Warfare 2

6835 postów w tym temacie

Dnia 07.12.2009 o 11:08, Zand79 napisał:

Cześć wszystkim
dotychczas nie bawiłem się steamem ale biorąc pod uwagę brak dedyków w MW2 mam takie
pytanko jak można spotkać sie z kumplami w IWnecie albo dobić do gry gdzie gra znajomy???

Musisz zastać zaproszony do gry przez znajomego albo jak grasz samemu zaprosić kumpla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2009 o 12:22, prf napisał:

Musisz zastać zaproszony do gry przez znajomego albo jak grasz samemu zaprosić kumpla.


Po zaproszeniu wchodze przez Steama czy gdzieś w menu gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2009 o 12:53, Zand79 napisał:

> Musisz zastać zaproszony do gry przez znajomego albo jak grasz samemu zaprosić kumpla.


Po zaproszeniu wchodze przez Steama czy gdzieś w menu gry?

Przez Steam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wchodzisz do gry, potem Shift+Tab, zakładka Znajomi, włączasz okienko rozmowy ze znajomym, i przy jego nicku jest taka strzałeczka - klikasz Zaproś do gry. On dostanie komunikat, kliknie i dołączy do ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2009 o 21:58, Pernia napisał:

z grafiką na max bez aa pójdzie na 60+...


Haha, max detale na GeForce 8600GT i stałe mniej więcej 60FPS. Weź nie wprowadzaj innych w błąd skoro nie wiesz. Taka płynność jest absolutnie niemożliwa na tej karcie a jak nie wierzysz to polecam zapoznać się z tym testem (w niższej rozdzielczości niż 1280x1024 już dziś nikt praktycznie nie gra, więc nie ma sensu sprawdzać ile gra by wyciągnęła w niższej):
benchmark.pl/testy_i_recenzje/Wykresy_wydajnosci_1280x1024-2457/strona/7304.html
Jak widać na powyższym teście tyle to osiąga GeForce 9600GT, karta dwa razy lepsza od 8600GT. Na dodatek test był przeprowadzany na quadzie a tutaj kolega ma zaledwie athlona x2 4200+.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wejdźcie sobie do katalgu main, tam rarem otwórzcie plik iw_19.iwd a nastepnie w folder music i odpalcie sobie "hz_dc_whitehouse_endrun_LR_r1" - Po prostu mistrzostwo! Mam ciary na całym ciele, szukam dalszych jeszcze lepszych kawałków :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2009 o 14:56, dave03 napisał:

(w niższej rozdzielczości niż 1280x1024
już dziś nikt praktycznie nie gra, więc nie ma sensu sprawdzać ile gra by wyciągnęła
w niższej)

Generalnie w ET gram 800x600 a w MW1 dopiero niedawno przesiadłem się na 1024x786, więc być może jest sens sprawdzać. Pewne prawdopodobieństwo, że są ludzie grający tak jak ja, jest. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie znam już dziś osoby która ma teraz monitor kineskopowy a jak wiadomo LCD maja rozdzielczość natywną i tylko granie w niej gwarantuje obraz dobrej jakości. Tak więc mając monitor LCD o przekątnej 17 cali i granie w innej rozdziałce niż 1280x1024 nie jest już de facto graniem na maksymalnych detalach. Pomijam już fakt że dziś i takie monitory są już rzadkością bo dziś prym wiodą panoramy a tam rozdzielczość natywna jest jeszcze wyższa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2009 o 16:59, Outlander-pro napisał:

> Była już premiera PC PL?
Lol, no jasne, że tak, dniu światowej premiery przecież było ... co za głupie pytanie?

Bo mój kumpel mnie zapewniał że nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hm, ja gram na 1280x1024, wszystko wlaczone oprocz cieni i aa, i mam 30/40 fps, a sprzęt to pentium czwórka, 2gb ddr2, i GF7600...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tak już z ciekawości ile jest poziomów strzelca (jestem na VII i teraz mam 1000 do ubicia) i eksperta (V i 150 headshotów) od szturmówek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2009 o 18:42, Purek napisał:

Nie do 300 tylko 250 masterze...


A, racja. Pomyliło mi się.
Możesz używać odpowiadania... masterze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boże! Jak ta gra potrafi wkurzyć! Tydzień, dwa tygodnie człowiek gra bez lagów, a dziś co? Głupi IWnet. Takie kosmiczne lagi, nieważne z kim się połączę, rzuca mną po całej mapie, freezuje na 15 sekund, tnie się jak emo. Rewelacyjny sposób na spieprzenie mi statów. I jak mam kolejnego nuke''a nabić?! Grać się nie da.

Eh, szkoda że dopiero w marcu BF: BC2 -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować