Zaloguj się, aby obserwować  
dave03

Modern Warfare 2

6835 postów w tym temacie

Dnia 06.12.2009 o 11:33, Pernia napisał:

Ta gra sie nudna i łatwa robi powoli.. 7 atomówka, tak poprostu, kryjąc punkty A i C
na afghanie :F


Spróbuj nabić atomówkę na TDM;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też wczoraj nie mogłem :/, za co przepraszam, ale dopadła mnie choroba dzień wcześniej i nie byłem w kondycji żeby grać(prawdę mówiąc dalej nie jestem). Póki co musze leżeć w łóżku :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2009 o 13:51, KrwawyMarcys napisał:

> Ta gra sie nudna i łatwa robi powoli.. 7 atomówka, tak poprostu, kryjąc punkty A
i C
> na afghanie :F

Spróbuj nabić atomówkę na TDM;)

7 nabiłem na dominacji..... nie gram tdm, bo sie respią za mną metr, na dominacji też są czasem takie jaja, ale nie zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2009 o 14:20, Pernia napisał:

> > Ta gra sie nudna i łatwa robi powoli.. 7 atomówka, tak poprostu, kryjąc punkty
A
> i C
> > na afghanie :F
>
> Spróbuj nabić atomówkę na TDM;)
7 nabiłem na dominacji..... nie gram tdm, bo sie respią za mną metr, na dominacji też
są czasem takie jaja, ale nie zawsze.


Nie graliśmy dziś może na Wysadzeniu? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2009 o 14:20, Pernia napisał:

7 nabiłem na dominacji..... nie gram tdm, bo sie respią za mną metr, na dominacji też
są czasem takie jaja, ale nie zawsze.


No respawny za plecami to ból tej serii, ale nie jest aż tak tragicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2009 o 16:15, wiader napisał:

> Aha i jeszcze coś. Niech każdy kto miał nuke, napisze mi jaką bronią go zdobył (i
z jakimi
> ulepszeniami), bo ja jakoś nie mogę znaleźć swojej ulubionej.

Harrier, Chopergunner (strzelec smiglowca), Nuke

4 atomowki zdobyte. ;p

Co do prestizu to wiem, ze za pierwszym razem dostaje sie dodatkowy slot na bron (wiem,
bo mam).



Chodziło mi jaką bronią graliście gdy zdobyliście nuke. (ak, m4 itd.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam już na koncie 11 nuk a przy dziesięciu zdobyłem odznakę pokazującą ten znaczek nuki
a grałem z AUG HBAR na wszystkich nukach pewnie dlatego że z uchwytem oraz z wybuchową amunicją jest bardzo "zabójczy" (obrażenia niczym snajperka wraz z mocą obalającą, a i odrzut z dodatkami nie jest taki wielki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2009 o 19:27, necron1501 napisał:

Robicie to tylko biegając czy większość czasu kampiąc?

8 nuke ^_^. Ja też używam AUG HBAR, bo ma zarąbisty dmg, a z uchwytem ma zarąbiście mały recoil. Ba, nie ma recoila. Co do tego czy campie... ja biegam do 6 fraga, poczekam aż jakiś nubek wybiegnie, mam harriera. Zachodze za jakiś róg, zawsze w jakiejś banalne miejsce - może to wam sie wyda dziwne, ale nigdy mnie tak nie zabijają, jak się ukryje w jakimś prostym miejscu, a w wyszukanych kampach tak. Czekam na chopper gunnera, jak już wbije, to czekam parenascie sekund na koniec harriera, potem gunner, i jedziem. Jak nie udaje mi sie gunnerem dobić nuka, to wtedy już ewidentnie kampie i to perfidnie, bo jestem blisko i poprostu nie chcę tego stracić... ale dwa razy już przyraszowałem jak nikt nie wychodził, i dwa razy mi się udało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2009 o 19:27, necron1501 napisał:

Robicie to tylko biegając czy większość czasu kampiąc?


Jak to powiedział pewien gracz, który zamieścił swój gameplay jak nabija nuke''a na YT, Blame Truth: "If you want to get the nuke you can be extremely lucky, and run around and kill people, or camp like a bitch. It''s a bit sad, but that''s how you get the nuke." (cytat niedokładny).

Ogólnie chodzi o to, że nie trzeba campić, wystarczy zająć dobre, strategiczne miejsce, gdzie widzi się spory fragment mapy, samemu raczej pozostając niezauważonym. Imo najłatwiej nabić nuke''a na Domination, wtedy wystarczy obstawić jakiś punkt i bronić flagi/flag. Na highrise np można mieć na oku wszystkie punkty do zdobycia. Ogólnie to idzie tak: zdobywasz te 7 killi na harriera, ale ostrożnie, nie zwracając zbytnio na siebie uwagi. Potem szybko schować się gdzieś za rogiem/w krzakach i wezwać harriera. Przeczekać, aż harrier nabije fragi do Chopper Gunnera. Wtedy odpalić killstreaka ... i wybić tyle ludzi ile się da. Na niektórych mapach jest ławiej (Wasteland to raj dla choppera), na innych trudniej (Terminal średnio się nadaje, ale się da, na Invasion nie jest łatwo, bo dużo wysokich budynków jest, ale też się da). Zwykle chopper dobija fragi do nuke''a. Jeśli parę brakuje, trzeba bardzo ostrożnie dobić brakujące fragi. Tyle filozofii :)

EDIT: co do używanej broni: osobiście preferuję RPD z rączką i ammo FMJ. Pojemny magazynek, świetna celność, mały recoil, duża szybkostrzelność, ogromny damage. Broń marzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie: czy na pc z gf 8600 ht, athlonem x2 4200+ 2gb ramu DDR2 pójdzie z mniej więcej 60fps MW2 z wyłączonym AA i grafiką na średnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2009 o 21:51, dulak napisał:

Pytanie: czy na pc z gf 8600 ht, athlonem x2 4200+ 2gb ramu DDR2 pójdzie z mniej więcej
60fps MW2 z wyłączonym AA i grafiką na średnie?

z grafiką na max bez aa pójdzie na 60+...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, prośba o pomoc.
Zainstalowałem dzisiaj MW2, lecz chcąc zmienić ustawienia grafiki gra wychodzi do Windowsa i po krótkim czasie wyświetla się komunikat:
"DirectX napotkał błąd krytyczny
Rozwiązanie problemu może być w pliku readme" (szło to mniej więcej tak, nie dokładnie)

Jakieś sugestie? DirectX znajdujący się na płytce zainstalowałem, najnowsze sterowniki ATI również posiadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To może wydawać się śmieszne ale czy miałeś w tedy włączone xfire? Bo dużo ludzi miało ten sam problem (część dalej ma) przez to , że mieli włączone xfire. A jeśli nie to pozostaje ci liczyć na jakiś patch lub grać na domyślnych ustawieniach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim
dotychczas nie bawiłem się steamem ale biorąc pod uwagę brak dedyków w MW2 mam takie pytanko jak można spotkać sie z kumplami w IWnecie albo dobić do gry gdzie gra znajomy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować