Zaloguj się, aby obserwować  
dave03

Modern Warfare 2

6835 postów w tym temacie

Dnia 01.02.2010 o 21:06, SongoX napisał:

> /.../
> Moj mlodszy brat go znalazl w mozna to nazwac w glownym holu, gdzie jest wystawa
tych
> niby manekinów obok biurka poszukaj taki czerwony

Dzięki, to teraz muszę zrobić małą rozróbę :D



powodzenia ;) ja wytrzymałem kilka sekund ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2010 o 21:06, m1kel1 napisał:

powodzenia ;) ja wytrzymałem kilka sekund ;)


Wszystko da się przejść :P Najlepiej po wciśnięciu przycisku rzucić kilka granatów po czym wycofać się za drzwi i tam prowadzić ostrzał do tych którzy przez nie przejdą. Należy jednak uważać na plecy bowiem spora grupa wrogów prawdopodobnie wyjdzie drugimi drzwiami i zajdzie Cie od tyłu. Swoją drogą to czy wam również gra na tej mapie tak strasznie haczy? Singiel chodził mi płynnie a tutaj na początku to nic nie idzie zrobić bo tak rwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2010 o 20:42, franko113 napisał:

> Po skończeniu kampanii na ekranie wyboru poszczególnych misji :)


Mu chyba chodziło o ten czerwony prztyczek co włącza alarm. I wtedy wszystkie postacie
zaczynają cie atakować :}

Nie zrozumiałem pytania. O proszę, ale tego nie znam, idę sprawdzić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mi ktoś wrzucić na jakiś serwer, albo wysłać na pocztę save''y po przejściu kampanii, sprawdziłbym sobie to muzeum, ale po paru reinstalkach gry gdzieś mi uciekły, a nie chce mi się przechodzić znowu.

EDIT. Tylko nie na żadnego rapida, ani nic w tym stylu, bo z serwerów tego typu nie mogę ściągać.
Jakiś chomik czy 4shared, tego typu folderowe działają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.02.2010 o 21:06, m1kel1 napisał:

powodzenia ;) ja wytrzymałem kilka sekund ;)


E tam, przecież to łatwiutkie :P Wybiegają z dwóch pokoi, wystarczy umiejętnie się kryć xD Całkiem fajny bonus :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2010 o 16:00, Redjevel napisał:

Mam pytanie czy już IW zrobiło coś z tymi serverami gdzie można było nabić maxymalny
prestige?
w przeciągu 20 minut...

**gdyby ktoś nie wiedział o co chodzi to tutaj zrobiłem filmik http://www.xfire.com/video/1ee92a/

poprostu wbiłem na mecz w klatce i 70 lvl za 1 killl..

Gdybym mial pewnosc ze nie zbanuja mi konta na steam to z wielka checia bym sobie nabil 70 poziom ale nie prestizu tylko normalny. Prestiz bym gral uczciwie:P
BTW Dzisiaj gralem 1 runde na skicostam i mialem 23/2 samym nozem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2010 o 18:46, Starscream napisał:

Gdybym mial pewnosc ze nie zbanuja mi konta na steam to z wielka checia bym sobie nabil
70 poziom ale nie prestizu tylko normalny. Prestiz bym gral uczciwie:P
BTW Dzisiaj gralem 1 runde na skicostam i mialem 23/2 samym nozem:D


:P jak chyba każdy :P
a jesli miałoby być zbanowane to ja podziękuje wolę bić sam ^^ albo z kumplami w teamie :)
no i konta szkoda jak ban by poszedł :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogą ci ani mi zbanować konta na steam nic nie cheatowalem itp. a zreszta za duzo ludzi tak zrobiło gdyby coś zrobili to by wykasowali staty a bana to nie mogą dać i tego jestem na 100% pewny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2010 o 18:53, Redjevel napisał:

Nie mogą ci ani mi zbanować konta na steam nic nie cheatowalem itp. a zreszta za duzo
ludzi tak zrobiło gdyby coś zrobili to by wykasowali staty a bana to nie mogą dać i tego
jestem na 100% pewny


tak czy inaczej ja bije normalnie :) niedługo 2 prestiż zacznę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2010 o 18:53, Redjevel napisał:

Nie mogą ci ani mi zbanować konta na steam nic nie cheatowalem itp. a zreszta za duzo
ludzi tak zrobiło gdyby coś zrobili to by wykasowali staty a bana to nie mogą dać i tego
jestem na 100% pewny

To co trzeba zrobic zeby załapac sie na ten bug (?)? Gdzie wejsc itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2010 o 19:04, Starscream napisał:

To co trzeba zrobic zeby załapac sie na ten bug (?)? Gdzie wejsc itp

Chyba na 3rd Person Cage Match, takie "boosting matche" są tez udręka na Xklocku (stamtąd pochodzi ten bug).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2010 o 19:09, Redjevel napisał:

Wchodź cały czas na mecz w klatce aż zobaczysz ze na servie jest 18 ludzi

Czekaj mecz w klatce to jest to 1 versus 1? Bo nie kojarze. Tak poza tym to dzieki wielkie. Jak mnie zbanuja to wyslesz mi czek:P JK:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2010 o 19:10, Starscream napisał:

> Wchodź cały czas na mecz w klatce aż zobaczysz ze na servie jest 18 ludzi
>
Czekaj mecz w klatce to jest to 1 versus 1? Bo nie kojarze. Tak poza tym to dzieki wielkie.
Jak mnie zbanuja to wyslesz mi czek:P JK:D


Tak to jest mecz 1 vs 1 tak wiec rozpoznasz ten server właściwy kiedy będzie na nim 18 ludzi w menu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2010 o 19:16, Redjevel napisał:

Tak to jest mecz 1 vs 1 tak wiec rozpoznasz ten server właściwy kiedy będzie na nim 18
ludzi w menu

Mogę się założyć, że to będzie wyglądać tak samo jak w przypadku World at War. Ludzie pograli w tym ja. Nabili sobie max prestiż, a później wyszedł path i wszystkim tym, którzy z tego skorzystali wyzerowało staty do pierwszego lvla :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2010 o 19:16, Redjevel napisał:

> > Wchodź cały czas na mecz w klatce aż zobaczysz ze na servie jest 18 ludzi

> >
> Czekaj mecz w klatce to jest to 1 versus 1? Bo nie kojarze. Tak poza tym to dzieki
wielkie.
> Jak mnie zbanuja to wyslesz mi czek:P JK:D

Tak to jest mecz 1 vs 1 tak wiec rozpoznasz ten server właściwy kiedy będzie na nim 18
ludzi w menu

Czyli juz w lobby bede widzial 18 osob? Bo teraz probowalem ale zawsze szuka tylko 1 gracza. W ktorym momencie bede wiedzial czy to ten server. Bo chyba nie po wejsciu na mape?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą miałem śmieszną sytuację na Afganie. Nabijam sobie Care Package i rzucam świecę dymną na tą ścieżkę z wzgórza do jaskini. Czekam, helikopter przylatuje, zrzuca, a tu wylatuje biegacz z Akimbo Glockami (grrrr...). Strzelam z TARa, a tu paczka spada na niego i go zabija :P. Ubaw miałem niezły. A co było w paczce? Stealth Bomber :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy wiele osób już o tym wie, ale na mapce Afgan, na tej górce co często tam kampią - gdy spojrzymy w dół z jej szczytu zauważymy, że są tam porozwalane jakieś materace. Nie musimy posiadać komandosa na pro. Wystarczy zeskoczyć na te materace i nic nam się nie stanie :D. Można sobie łatwo drogę skrócić.

Dzisiejsza akcja, która mnie najbardziej rozśmieszyła. Mapka afgan. Przeciwnik wezwał lekki śmigłowiec, 4 lub 5 gości z mojej drużyny, wszyscy z akimbo G18 prują do tego śmigłowca z jednego miejsca. Szkoda, że screena nie zdążyłem zrobić :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli wyszuka ci server, to powinno pokazać się 18 osób jeszcze przed wbiciem na mapę, także jeżeli widzisz ze jakiś jeden gościu jest już z tobą na servie(w menu przed rozpoczęciem gry) to wychodzisz i znowu szukasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować