Zaloguj się, aby obserwować  
dave03

Modern Warfare 2

6835 postów w tym temacie

Dnia 12.11.2009 o 20:33, Komintern83 napisał:

Po to żeby nikt wiecej takiego gówna nie zrobił.

To wysyłaj listy do Activison/InfinityWard, a nie tutaj posty zamieszczaj, bo to nic nie da :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2009 o 20:43, Komintern83 napisał:

Serwery dedykowane nie muliły z tej prostej przyczyny że jak ktoś widział pinga ponad
100 to poprostu się nie dołączał.

A tutaj nie ma takiego pinga. Nawet jeżeli serwer uruchomi się pod niewłaściwą osobą, to dosłownie w ciągu 10-15 sekund jest to wyłapywane i automatycznie następuje to całe ''host migration'', po czym gra się dalej. Mam póki co 10h w multi przegrane i lagów nie uświadczyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Godzina instalacji i aktualizacji , 2 godziny gry w single a multi wcale nie chce się odpalić . I co z tym multi da się zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prosze ciac cytaty. Dzisiaj bylem w Empiku po moja Edycje Kolekcjonerska gry Dragon Age. Jako, ze musialem troche poczekac (gra na magazynie, duza dostawa i nie zewidencjonowana) pokrecilem sie troche po sklepie. Ku mojemu zaskoczeniu co kilka minut ktos przychodzi i albo sie pytal o Modern Warfe 2, albo bral bezposrednio ze stojaka i szedl do kasy. Jeszcze nigdy nie widzialem, zeby w jednym dniu tak duzo oryginalnych gier sie rozeszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.11.2009 o 20:48, Kryhuu napisał:

A tutaj nie ma takiego pinga. Nawet jeżeli serwer uruchomi się pod niewłaściwą osobą,
to dosłownie w ciągu 10-15 sekund jest to wyłapywane i automatycznie następuje to całe
''host migration'', po czym gra się dalej. Mam póki co 10h w multi przegrane i lagów
nie uświadczyłem.

Ja niestety mam jakiegoś pecha, bo o ile wczoraj grałem zupełnie bezproblemowo, dzisiaj myślałem, że ze złości kompa wywale przez okno. Co 5 sek mam jakieś freezy i lagi, które trwają nawet do 10 sekund. Niezależnie od trybu czy ilości osób :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.11.2009 o 20:46, Komintern83 napisał:

Serwery dedykoawne = brak sprzedaży DLC a do tego towarzysz bowling nie dopuści.

Hm? Ciekawy tok rozumowania, to jak do jasnej cholery na XBoxie w CoDzie 4 sprzedaly sie DLC, mimo ze byly dedyki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2009 o 21:01, Outlander-pro napisał:


> A tutaj nie ma takiego pinga. Nawet jeżeli serwer uruchomi się pod niewłaściwą osobą,

> to dosłownie w ciągu 10-15 sekund jest to wyłapywane i automatycznie następuje to
całe
> ''host migration'', po czym gra się dalej. Mam póki co 10h w multi przegrane i lagów

> nie uświadczyłem.
Ja niestety mam jakiegoś pecha, bo o ile wczoraj grałem zupełnie bezproblemowo, dzisiaj
myślałem, że ze złości kompa wywale przez okno. Co 5 sek mam jakieś freezy i lagi, które
trwają nawet do 10 sekund. Niezależnie od trybu czy ilości osób :/


Mam podobnie, zresztą nie ja jeden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2009 o 20:50, Komintern83 napisał:

Na forum IW mój post podobnie jak posty innych graczy już trafił. A na tym forum dalej
będę pisał :)

W takim razie mogę już tylko życzyć powodzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2009 o 21:01, Outlander-pro napisał:

Ja niestety mam jakiegoś pecha, bo o ile wczoraj grałem zupełnie bezproblemowo, dzisiaj
myślałem, że ze złości kompa wywale przez okno. Co 5 sek mam jakieś freezy i lagi, które
trwają nawet do 10 sekund. Niezależnie od trybu czy ilości osób :/

Może coś u dostawcy neta się krzaczy? Inne sieciowe Ci bezproblemowo chodzą? Ja nie mam żadnych problemów, co prawda gram na ps3, ale chyba nie robi to jakiejś strasznej różnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2009 o 21:02, Pernia napisał:


> Serwery dedykoawne = brak sprzedaży DLC a do tego towarzysz bowling nie dopuści.

Hm? Ciekawy tok rozumowania, to jak do jasnej cholery na XBoxie w CoDzie 4 sprzedaly
sie DLC, mimo ze byly dedyki??


Dziwie się że ludzie z xboxem nie mieli wtedy jaj żeby walczyć o swoje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2009 o 21:10, Komintern83 napisał:

Dziwie się że ludzie z xboxem nie mieli wtedy jaj żeby walczyć o swoje....

Po prostu wiedzieli, że to bezcelowe. Widocznie community xboxa jest trochę bardziej dojrzałe i wie już, że z motyką na słońce się na ma co porywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.11.2009 o 21:10, Komintern83 napisał:

Dziwie się że ludzie z xboxem nie mieli wtedy jaj żeby walczyć o swoje....

W jakim sensie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2009 o 21:16, Komintern83 napisał:

Kiedy zrobią to 2 osoby to jest bezcelowe. Kiedy zrobisz zorganizowaną akcje to coś innego.

Ale to dalej jest bezcelowe. Z powodu tego całego bojkotu gry nie kupi może jakieś 50tys pecetowców, max 100. Reszta zapłaci te 10USD więcej, powiedzmy, że połowa kupi DLC. Activision/IW dalej nie mają żadnego powodu, żeby zmieniać coś, skoro kupiło to kilkanaście milionów i dalej są skłonni wydawać na to pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ja gdzieś piszę że gra jest gównem ??
Piszę że singiel G mnie obchodzi bo nastawiłem się na multi.
A multi jest do niczego od strony technicznej !!Wymienię ci bo widać że do niektórych przemówić to jak do pnia!!
- Brak serwerów dedykowanych oznacza Lagi i freezy jak diabli
- max 18 graczy podczas gdy w pozostałych grach FPP na pc to jest jakieś 64 w góre
- Brak kontroli nad serwerem oznacza że nie można wywalić kolesia używającego WH i aimbota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2009 o 21:00, Komintern83 napisał:

Lagi najlepiej widać jak rzucasz granatem....
Przyjrzyj się jeszcze raz swojej grze.

Może ty widzisz tam jakieś lagi, ale wierz mi, że nie masz racji. Filmiki mi tną bo mam bardzo słaby sprzęt, który ledwo ciągnie płynnie tego MW2 i dodatkowo nagrywając filmik gdzie 9 min = 5GB przed konwertowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować