Zaloguj się, aby obserwować  
SimFury

Fable - Zapomiane Opowieści - Temat Ogólny

7430 postów w tym temacie

Dnia 20.03.2006 o 15:17, SimFury napisał:

A mi jeszcze gra nie przyszla i jestem wkurzony ;/


No to widocznie grałeś w angielską wersję, bo dość dużo o niej wiesz, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to zamówiłem. Już niestety musialem płacić za przesyłke czyli chyba tej książki nie dostane :(, no ale cóż myśle że sie nei zawiode.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2006 o 15:56, Abi Dalzim napisał:

> A mi jeszcze gra nie przyszla i jestem wkurzony ;/

No to widocznie grałeś w angielską wersję, bo dość dużo o niej wiesz, nie?


No przeszedłem całą kumpel mi porzyczył a ja chce swoją PL wersje ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha, no tak nie zauważyłem .

Mógłby ktoś po kótce coś powiedziec o grze? Jaka jest, czy wciąga, czy jest duzo questów pobocznych i misji itp.??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2006 o 16:36, graczomaniak napisał:

Aha, no tak nie zauważyłem .

Mógłby ktoś po kótce coś powiedziec o grze? Jaka jest, czy wciąga, czy jest duzo questów pobocznych
i misji itp.??:)


Pytanie... GRA BARDZO WCIĄGA :) w weekend grałem 30 h :). Zadań jest dużo, a bawiąc się jeszcze w kupowanie domków, zajmowanie się żoną itd. gra może zjeść bardzo bardzo bardzo dużo czasu. A jaka jest? Poprostu genialna. Moim zdaniem ta gra zapoczątkowała nową epokę w grach RPG. Mimo, że wielu nie zgadza się, że to RPG ponieważ jest to sieczka, ale w większym stopniu jest to odgrywanie postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2006 o 16:51, graczomaniak napisał:

A jest coś takiego jak zdobywanie level-i i doświadczenia???:)

Tak... masz 4 rodzej doświadczenia. 1 Ogolne, 2 siły, 3 zręczności i 4 woli... 2, 3 i 4 za nie można kupić skille i jeżeli Ci brakuje to kożysta z Ogólnego.

LVL nie ma i moim zdaniem to dobrze. Natomist jest wiek naszej postaci. Fajnie potroszku. Czemu troszke? Ano temu że mając 66 lata wywijam mieczem lepiej niż 25 latak :D tak tak wiem teraz mam budowe ciała itd na maksa ale sam fakt :D :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety giera dosyć krótka. 13h i 33min ze wzystkimi srebrnymi zadaniami i większość brązowych zadań. Przeszedłem dobrym wojownikiem teraz zacząłem magiem. Na szczęście srebrne zadania wylosowały się jakieś inne więc nbędzie jeszcze trochę dodatkowej zabawy przy kolejnym przechodzeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Wie ktoś może jaki jest potrzebny czas na zdobycie par ("Gra w Pary" w Południowej Altanie) by zdobyć lalkę, mój rekord to 28,9 sek. nie mogę uzyskać większego, pomoże mi ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2006 o 17:55, DoMiNo1992 napisał:

Witam! Wie ktoś może jaki jest potrzebny czas na zdobycie par ("Gra w Pary" w Południowej Altanie)
by zdobyć lalkę, mój rekord to 28,9 sek. nie mogę uzyskać większego, pomoże mi ktoś?



1) Briar Rose – wygraj łączenie kart w pary w knajpie w Bowerstone South w czasie krótszym niż 30 sekund.


2) Whisper – wygraj Coin Golf w karczmie w Oakvale oddając 11 uderzeń na 4 dołki (da się).


3) Twinblade – wygraj Spot The Addition w Twinblade’s Camp w czasie poniżej 25 sekund.


4) Scarlet Robe – Card Sorting w Knothole Glade (najlepiej jest użyć tutaj Slow Time, jako że wymagania czasowe są dość wyśrubowane).

5) Maze – do wygrania w Shove Ha’Penny w Hook Coast (wynik punktowy zbliżony do maksimum)

6) Scythe – Coin Golf w Snowspire (10 uderzeń).

Nagrodą za Twe trudy będzie.. figurka Jacka. Mam nadzieję, że nie liczyłeś na więcej.

Z Gry-Online

Przytadny w tym momęcie jest czar Spowolnienia Czasu(przy grach czasowych)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko bo dopiero zaczynam grać - Po ukończeniu szkolenia i otrzymaniu tytułu bohatera poszedłem do lasu gildi i spotkałem tam jednego mazgaja który prosi mnie o zaniesienie listu w jakieś tam miejsce.

Gdzie zapisują się takie zadania? Nie widzę tego w misjach, to bug? Te pierwsze zadania z komnaty map, zapisały się w dzienniku, te brązowe z Altany tak samo, a tego nigdzie nie mam. Występują takie zadania o których trzeba po prostu pamiętać, czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam pomocy ? To trochę śmieszne, ale jak w Fable zapisuje się stan gry ? W instrukcji pisze, żeby wejść w opcje i kliknąć "zapisz świat", problem w tym że takiej opcji "zapisz świat" nie ma. Jest tylko "zapisz bohatera". Wracam do gry i pewnie prędzej czy później to znajdę, ale nie ukrywam że liczę na Was. Z góry dzięki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świat zapisujesz, gdy nie masz do wykonania żadnej misji. Zapisujesz bohatera podczas misji, a misja się nie zapisuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę dziwne, ale kumam. Dzięki !!!

Dnia 20.03.2006 o 19:11, Liqid napisał:

Świat zapisujesz, gdy nie masz do wykonania żadnej misji. Zapisujesz bohatera podczas misji,
a misja się nie zapisuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta zbroja za 30 kluczy jest dużo lepsza od tej płytówki którą można było zakupić na arenie? Bo zastanawiam się, czy dalej bawić się w poszukiwanie tych dwóch brakujących.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

shinian - ta zbroja jest lepsza, ale znajduje się w skrzynce, która wymaga 25 kluczy (bodajże jest w Nekropolii). W skrzynce za 30 kluczy jest za to cienki mieczyk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować