Zaloguj się, aby obserwować  
SimFury

Fable - Zapomiane Opowieści - Temat Ogólny

7430 postów w tym temacie

Misji nie było, ale na początku gry miałeś partnerkę do trenowania;P powinna być na terenie gildii. Ewentualnie w sadach jeśli twój kolega wybrał quest zwany... Zawody w zabijaniu hobbesów
Skoro zaczął dopiero grę to powinien ją szukać właśnie w tamtych lokacjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym wrócić do problemu gdyż mimo że podaliście dokładną lokalizację za co jeszcze raz dziękuje to niestety nie miałem opcji wykopania niczego... Łaziłem między dwiema łódkami oraz między łódką a samym pomostem i nic... kompletne nic i totalne 0 ale o dziwo po drugiej stronie znalazło się 500 sztuk złota (dzięki wykopaniu) dzięki którym wiem, że nie mam Buga związanego z łopatą... Czy może być to spowodowane nie zrobieniem jakiś innych misji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 23:36, Tyraf napisał:

Chciałbym wrócić do problemu gdyż mimo że podaliście dokładną lokalizację za co jeszcze raz
dziękuje to niestety nie miałem opcji wykopania niczego... Łaziłem między dwiema łódkami oraz
między łódką a samym pomostem i nic... kompletne nic i totalne 0 ale o dziwo po drugiej stronie
znalazło się 500 sztuk złota (dzięki wykopaniu) dzięki którym wiem, że nie mam Buga związanego
z łopatą... Czy może być to spowodowane nie zrobieniem jakiś innych misji?


hm... o ile dobrze pamiętam to te 500 sztuk złota to jest to właśnie ten skarb ducha ;> ... przekaż tę kwotę kobiecie chodzącej po plaży ( blondynka taka xD ) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 23:40, lisek93 napisał:

hm... o ile dobrze pamiętam to te 500 sztuk złota to jest to właśnie ten skarb ducha ;>


Omg... Chyba za dużo myślałem o Matrix''ie i o dziewczynach bo zupełnie mi to do głowy nie wpadło. Muszę przyznać że się trochę wygłupiłem i nie pomyślałem o tym... Bądź co bądź dziękuję...

Dnia 18.01.2008 o 23:40, lisek93 napisał:

... przekaż tę kwotę kobiecie chodzącej po plaży ( blondynka taka xD ) ...


No co ty? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj rano (czyli przed chwilą) zaistniał nowy dużo gorszy problem, gdyż gdy podchodzę do człowieka i zaczynam z nim rozmawiać to nie słyszę co mówi! Z otoczenia wszystko słyszę doskonale (muzyka, ptaszki itp.) I czasami tylko gdy rozmawiam są jakby takie chwilowe przebłyski że słyszę co koleś gada... Już wczoraj wieczorem miałem ten problem ale wydawało mi się że jak jutro siądę to już samo zniknie... Może mieliście ten problem i będziecie w stanie mi zaradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2008 o 09:22, Tyraf napisał:

Dzisiaj rano (czyli przed chwilą) zaistniał nowy dużo gorszy problem, gdyż gdy podchodzę do
człowieka i zaczynam z nim rozmawiać to nie słyszę co mówi! Z otoczenia wszystko słyszę doskonale
(muzyka, ptaszki itp.) I czasami tylko gdy rozmawiam są jakby takie chwilowe przebłyski że
słyszę co koleś gada... Już wczoraj wieczorem miałem ten problem ale wydawało mi się że jak
jutro siądę to już samo zniknie... Może mieliście ten problem i będziecie w stanie mi zaradzić?


może nie usówaj save''ów i sprubój zrobić reinstall...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro problem wystąpił dziś rano to spróbuj uruchomić grę ponownie i wczytać ostatniego save;P jeśli nie zadziała to przedostatniego... ewentualnie zostaje sposób na stwora;> lub jak podał mr.Nowak
Hmm wiesz, npc w Fable nie należą do rozmownych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć mam takie pytanko wiecie może gdzie są książki do zadania Book colletion bo potrzeba 25 żeby zdobyć nagrodę a nie mogę ich znaleść możecie mi powiedzieć gdzie one są. Dzięki z góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przedwczoraj ukończyłem Fable. Gra mi się ogólnie spodobała, ale drażniło mnie najbardziej jedno: stopień trudności. Zupełnie nie rozumiem, po co daje się dla gry oznacznie 16+, skoro poziom bitew jest na poziomie 3+. Pierwsze starcie z JR (piszę skrót, aby nie psuć zabawy tym, którzy do tych starć jeszcze nie doszli) było nawet trudne, dokładniej chodzi mi o jeden czar. Druga walka była banalna, z dobrze rozwiniętą fizyczną tarczą i zdolnościami fizycznymi poradziłem sobie z JR w kilka minut (sekund?). Poza tym: dla mnie gra ideał. Baśniowy świat i postacie, niestarzejąca się grafika i muzyka, no i teń świat. Gra godna polecenia, pewnie jeszcze nie raz do niej wrócę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Humm możesz mi powiedzieć co to za zbroja którą masz na sobie?

lewak

Dnia 19.01.2008 o 22:18, pieczarka23 napisał:

Przedwczoraj ukończyłem Fable.

Gratuluję ;p

Dnia 19.01.2008 o 22:18, pieczarka23 napisał:

Gra mi się ogólnie spodobała, ale drażniło mnie najbardziej jedno: stopień trudności. Zupełnie nie rozumiem, po > co daje się dla gry oznacznie 16+, skoro poziom bitew jest na poziomie 3+.

Tutaj się zgadzam, grę da się przejść bez ani jednego wczytania gry (no chyba, że się zamyka gre i potem znowu gra)

Dnia 19.01.2008 o 22:18, pieczarka23 napisał:

Pierwsze starcie z JR (piszę skrót, aby nie psuć zabawy tym, którzy do tych starć jeszcze nie doszli) było
nawet trudne, dokładniej chodzi mi o jeden czar.

Tak tutaj też przyznaję rację, czar który w zawrotnym tempie wysysa nasze życie i dodatkowo przywoływanie Minionów... Jednak z dobrze rozwiniętym czarem wielu strzał walka nie jest aż tak bardzo trudna.

Dnia 19.01.2008 o 22:18, pieczarka23 napisał:

Druga walka była banalna, z dobrze rozwiniętą fizyczną tarczą i zdolnościami fizycznymi poradziłem sobie z JR > w kilka minut (sekund?).

Druga walka to nic w porównaniu do tej pierwszej, smok zadaje małe obrażenia i często ląduje na ziemi gdzie można w niego bić i bić i bić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jedno pytanko..........
Gdzie moge kupić Crunchy Chicks?????? (wg poradnika, moge je kupić w Bowerstone South,a szukałem po wszystkich kupcach, sprzedawcach i nie mogłem znaleźć (to jakiś bug czy co??) TIA za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2008 o 12:21, Zaskroń napisał:

fajna ta gra?

Tak.
______________________________________
Cóż, świat gry jest piękny, lokacje cudownie zaprojektowane i takie... słodkie. System walki banalny lecz daje sporo frajdy, zaś rozwój postaci niesamowicie oryginalny(jak dla mnie:P) w porównaniu np. do gothica czy the Elder Scrolls. Również przyjmowanie i sposób wykonywania questów zasługuje na pochwałę:) (np. zadanie w szkole) Cały świat żyje i zmienia się w raz z tobą - nie ma w tym słowa przesady.
Niestety brakuje dialogów wypowiadanych przez głównego bohatera( tak / nie - hmm jakoś mało) i nie rekompensuje tego puszczenie bąka czy beknięcie w twarz:> Denerwuje trochę zbyt częste wczytywanie terenu, małe mapki... czyżby to wszystko:D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować