Zaloguj się, aby obserwować  
SimFury

Fable - Zapomiane Opowieści - Temat Ogólny

7430 postów w tym temacie

Dnia 28.12.2007 o 20:43, ShaDoW Energy napisał:

Widzieliście to jak ma się dużą popularność
to chłopi też się zakochują jak kobiety :D,


Cóż kto by tam nie poleciał na sławnego bohatera z kupą kasy?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2007 o 00:16, Stwór napisał:

> Widzieliście to jak ma się dużą popularność
> to chłopi też się zakochują jak kobiety :D,

Cóż kto by tam nie poleciał na sławnego bohatera z kupą kasy?:)


Ja bym nie poleciał ale na bohaterkę, niczego sobie figury, to czemu nie :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2007 o 10:23, lawenda napisał:

Ale bohaterką niestety być nie można....


To też zadowalają się tym co pozostało;) Czyli bohaterem:P hihi

Ale fakt że śmiesznie to wygląda jak śmigam po mieście a do mnie wzdychają ehem.. "chłopcy":P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm...teraz takie pytanie : czy twórcy zrobili to tylko i wyłącznie ze względu na swoje ,poczucie humoru, ? :DD

ciekawe czy jak będzie się grało bohaterką w Fable 2 , to czy będą się nią interesować przedstawicielki tej samej płci...
nie pozostaje nic innego jak : czekać na ukazanie się ,,dwójki,, ... xD

a propo Fable 2 : gra zapowiada się baardzo ciekawie, na pewno zakupię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2007 o 11:40, lisek93 napisał:

hmm...teraz takie pytanie : czy twórcy zrobili to tylko i wyłącznie ze względu na swoje ,poczucie
humoru, ? :DD


Poczucie humoru... i swobodę! Jakby było Ci mało, to jeszcze biseksualistą możesz zostać.

Dnia 29.12.2007 o 11:40, lisek93 napisał:

ciekawe czy jak będzie się grało bohaterką w Fable 2 , to czy będą się nią interesować przedstawicielki
tej samej płci...


Też jestem ciekaw.... hyhyh. Ale raczej nie obędzie się bez awantur ze strony politycznej poprawności :[

Dnia 29.12.2007 o 11:40, lisek93 napisał:

nie pozostaje nic innego jak : czekać na ukazanie się ,,dwójki,, ... xD


To na pewno... będę kazał mojej bohaterce latać bez ciuszków... może wtedy atrakcyjność wzrośnie? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.12.2007 o 12:16, Rusty Mike napisał:

> ciekawe czy jak będzie się grało bohaterką w Fable 2 , to czy będą się nią interesować
przedstawicielki
> tej samej płci...

Też jestem ciekaw.... hyhyh. Ale raczej nie obędzie się bez awantur ze strony politycznej poprawności
:[


ojj tak ... już się niektórzy czepiali o te ,,geyowskie teletubisie ,, :D ... więc tego raczej nie przepuszczą ...

Dnia 29.12.2007 o 12:16, Rusty Mike napisał:


> nie pozostaje nic innego jak : czekać na ukazanie się ,,dwójki,, ... xD

To na pewno... będę kazał mojej bohaterce latać bez ciuszków... może wtedy atrakcyjność wzrośnie?
xD


hah.... wtedy to by Ci wzrosło jeszcze zainteresowanie dziadków, babć i tym podobnym osób :PP ... nie zdziwiłabym się gdyby ukazał się wtedy cenzuralny, "magiczny" , połyskujący kwadrat z napisem : + 18 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2007 o 12:26, lisek93 napisał:

hah.... wtedy to by Ci wzrosło jeszcze zainteresowanie dziadków, babć i tym podobnym osób :PP
... nie zdziwiłabym się gdyby ukazał się wtedy cenzuralny, "magiczny" , połyskujący kwadrat
z napisem : + 18 :P


Olśniło mnie.... posłuchaj....
W Fable I, byliśmy bohaterem, siekaliśmy wilkołaki i tym podobne. Potem znajdujemy "tą jedyną", oferujemy jej pierścionek i wykupujemy chatę, żeby odprawić tam rytuał "nocy poślubnej". No i żonka siedziała w tej chałupie, czasami szła do baru, a my siekaliśmy potworki i przynosiliśmy jej róże etc. i czasem robiliśmy powtórkę "nocy poślubnej". Żonka czasami nam dawała prezenty... więc jest super.
Ale, jeśli w Fable II, zacznę jako bohaterka... to czy JA będę musiał siedzieć nad garami, opiekować się maluchami i czekać na powrót męża z comiesięczną wpłatą? Chciałbym to zobaczyć!
A już w ogóle sprawa ciąży. Jako facet - no problemo, tylko trochę częściej wpadamy do żony. Ale jako kobieta... to co to oznacza? Że przez jakiś czas mamy tak jakby modyfikator -40 do wszystkich rzutów obronnych, rzutów na atak itp? Heheh. TEGO jestem cholernie ciekaw...
Chyba, że znajdę sobie miłego, wrażliwego faceta, który za całusek zgodzi się gotować, opiekować się dziećmi, a ja w tym czasie polecę na wilkołaki. W końcu kobiety mogą manipulować mężczyznami, nie? Aaa może tak samo będzie można przejąć posadę burmistrza... Spotykać się po kryjomu z aktualnym burmistrzem... kilka upojnych nocy, aż on uczyni nas swoją żoną....
Hmm.... skłania do refleksji, czyż nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2007 o 12:35, Rusty Mike napisał:

> hah.... wtedy to by Ci wzrosło jeszcze zainteresowanie dziadków, babć i tym podobnym osób
:PP
> ... nie zdziwiłabym się gdyby ukazał się wtedy cenzuralny, "magiczny" , połyskujący kwadrat

> z napisem : + 18 :P

Olśniło mnie.... posłuchaj....
W Fable I, byliśmy bohaterem, siekaliśmy wilkołaki i tym podobne. Potem znajdujemy "tą jedyną",
oferujemy jej pierścionek i wykupujemy chatę, żeby odprawić tam rytuał "nocy poślubnej". No
i żonka siedziała w tej chałupie, czasami szła do baru, a my siekaliśmy potworki i przynosiliśmy
jej róże etc. i czasem robiliśmy powtórkę "nocy poślubnej". Żonka czasami nam dawała prezenty...
więc jest super.
Ale, jeśli w Fable II, zacznę jako bohaterka... to czy JA będę musiał siedzieć nad garami,
opiekować się maluchami i czekać na powrót męża z comiesięczną wpłatą? Chciałbym to zobaczyć!
A już w ogóle sprawa ciąży. Jako facet - no problemo, tylko trochę częściej wpadamy do żony.
Ale jako kobieta... to co to oznacza? Że przez jakiś czas mamy tak jakby modyfikator -40 do
wszystkich rzutów obronnych, rzutów na atak itp? Heheh. TEGO jestem cholernie ciekaw...
Chyba, że znajdę sobie miłego, wrażliwego faceta, który za całusek zgodzi się gotować, opiekować
się dziećmi, a ja w tym czasie polecę na wilkołaki. W końcu kobiety mogą manipulować mężczyznami,
nie? Aaa może tak samo będzie można przejąć posadę burmistrza... Spotykać się po kryjomu z
aktualnym burmistrzem... kilka upojnych nocy, aż on uczyni nas swoją żoną....
Hmm.... skłania do refleksji, czyż nie?


faktycznie < ! > ... myślę, że twórcy wymyślą coś w stylu ,mechanicznego, krasnala- niani ( czy może wilkołaka- niani , jak kto woli :DD ) ... chyba że znajdą jakieś inne rozwiązanie ... może ,przenośny domek, w postaci budki campingowej ? Wtedy te problemy były by ograniczone :)) ...

a propo ,tworzenia większej rodziny, w Fable 2 ... ciekawe jak to oni sobie wyobrażają ? dajmy na to, nasz bohater < pominę żeńską płeć w tym momencie, bo za dużo jest tu niewiadomych :P > "dorobił się" 2 dzieci ... i co? będzie im dawał miecze pod choinkę, itp ? albo czy będzie możliwość wychowywania, np. nauka mówienia, kultury, itd. ...
jeez... tyle pytań bez odpowiedzi... mam nadzieję, że Molyneux ( czy jak to się pisze jego nazwisko ) niedługo coś nowego o swoim dziele powie ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2007 o 12:46, lisek93 napisał:

faktycznie < ! > ... myślę, że twórcy wymyślą coś w stylu ,mechanicznego, krasnala- niani
( czy może wilkołaka- niani , jak kto woli :DD ) ... chyba że znajdą jakieś inne rozwiązanie
... może ,przenośny domek, w postaci budki campingowej ? Wtedy te problemy były by ograniczone


Ciekawy pomysł... tylko gorzejjak wcześniej nie oczyściliśmy terenu i podczas odpoczynku jakieś zbiry porwały nam żonkę, lub w przypadku płci żeńskiej, zbiry porwały nas i mąż wyrusza za nami próbując nas uratować, ale ginie w straszliwej agonii.... Trochę możliwości takie coś daje.

Dnia 29.12.2007 o 12:46, lisek93 napisał:

:P > "dorobił się" 2 dzieci ... i co? będzie im dawał miecze pod choinkę, itp ?


Trofea poległych stworów też są mile widziane. "Synku, tą gnidę załatwiłem przy Południowej Bramie. Właśnie rozrywał waszą ciotunię na pół, więc się nie spieszyłem...".

Dnia 29.12.2007 o 12:46, lisek93 napisał:

będzie możliwość wychowywania, np. nauka mówienia, kultury, itd. ...


Buahah! To dopiero będzie ciekawe! Będzie się im czytało tak jak w jedynce "Sposób na skarpetę" (czy jakoś tak)... każda panienka będzie zdobyta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.12.2007 o 12:51, Rusty Mike napisał:

[...]ale ginie w straszliwej agonii.... [...]

...

Dnia 29.12.2007 o 12:51, Rusty Mike napisał:

Trofea poległych stworów też są mile widziane. "Synku, tą gnidę załatwiłem przy Południowej
Bramie. Właśnie rozrywał waszą ciotunię na pół, więc się nie spieszyłem...".


krótki komentarz : lol xD

Dnia 29.12.2007 o 12:51, Rusty Mike napisał:

> będzie możliwość wychowywania, np. nauka mówienia, kultury, itd. ...

Buahah! To dopiero będzie ciekawe! Będzie się im czytało tak jak w jedynce "Sposób na skarpetę"
(czy jakoś tak)... każda panienka będzie zdobyta!


taa... pewnie twórcy dodadzą jeszcze wersję tej książki dla kobiet ;> ... yy , " Metoda na ... pończochę ? " :DD
( tak btw. to śmiesznie ten bohater ,gestykulował, przy omawianiu różnych lektur w szkole, w Kamiennej Altanie ^^ )

ooo... przypomniała mi się jeszcze jedna ważna rzecz dotycząca naszego herosa ...
dlaczego do jasnej cholery < xD > on był ... niemową ? ;( ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2007 o 12:58, lisek93 napisał:

ooo... przypomniała mi się jeszcze jedna ważna rzecz dotycząca naszego herosa ...
dlaczego do jasnej cholery < xD > on był ... niemową ? ;( ;(


Może to dodawało mu tajemniczości i także dlatego chłopcy na niego lecieli?
Ale na serio: dobrze by było, gdyby miał swój własny głos (zarówno m. i ż.), nie mówię już o wyboru spośród 60 sampli głosowych, ale chociaż żeby był. Jakiś normalny. Nie coś w stylu "Ja zmiażdżę! Twoja PYSK!". :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.12.2007 o 12:58, lisek93 napisał:

ooo... przypomniała mi się jeszcze jedna ważna rzecz dotycząca naszego herosa ...
dlaczego do jasnej cholery < xD > on był ... niemową ? ;( ;(

Niestety nawet w fajnych grach czasami tak jaste;/Chociażby Morrowind, bohater głupi i też nic nie mówi.Ale tak do końca to bohater nie był niemową.Weźmy na przykład to jego "come on":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2007 o 11:34, Stwór napisał:

> Ale bohaterką niestety być nie można....

To też zadowalają się tym co pozostało;) Czyli bohaterem:P hihi

Ale fakt że śmiesznie to wygląda jak śmigam po mieście a do mnie wzdychają ehem.. "chłopcy":P

Wielkie dzienki, u mnie to też działa ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś Save po szkoleniu ? Bo podczas szkolenia mam jakiś dziwny błąd... Znalazłem w necie parę savów, ale wszystkie postacie "zczitowane" do granic możliwości :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem w swoich i... mam;> idealnie po szkoleniu, gdy dostajesz pierwsze zadania. Prześle Ci zaraz na e mail ( Rohen@neostrada.pl )
Mógłby mi ktoś podać dokładne położenie ukrytego łupu? Mam wszystkie sześć wskazówek, a i tak nie mogę go znaleźć:P miał być podobno w sadach między stosem siana a magazynem... cóż ja nie znalazłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia co mi wysłałeś, ale na Save to nie wygląda :P
Na szczęście po założeniu chyba 10 profilu gra działa już dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2008 o 20:49, m-kirpluk napisał:

A ja mam pytanie: czy Fable jest hack''n''slashem?

Bo wydaje mi się,że częściowo ,albo w 100% ta,lecz nie mam pewności :(

jak to nazwali
<dumnym głosem>"FABLE JEST RPG INNYM NIŻ WSZYSTKIE INNE!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2008 o 20:49, m-kirpluk napisał:

A ja mam pytanie: czy Fable jest hack''n''slashem?

Bo wydaje mi się,że częściowo ,albo w 100% ta,lecz nie mam pewności :(

Nie, Fable nie jest hack''n''slashem, ponieważ ma zbyt rozbudowaną fabułę, a sama rozgrywka nie polega tylko na zabijaniu potworów, jest też za mało itemów jak na hack''n''slasha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować