Zaloguj się, aby obserwować  
SimFury

Fable - Zapomiane Opowieści - Temat Ogólny

7430 postów w tym temacie

Dnia 04.09.2008 o 18:58, Xyb3r napisał:

Próbowałeś zainstalować grę ponownie ?

Nie wierzyłem że się uda, zainstalowałem jeszcze raz, ale dalej to samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2008 o 19:24, Bartkula napisał:

> Próbowałeś zainstalować grę ponownie ?
Nie wierzyłem że się uda, zainstalowałem jeszcze raz, ale dalej to samo...


U mnie wszystko śmiga. Jeśli to wina płyty to możesz ją wysłać do wymiany. Jeśli bardzo Ci zależy na tej grze, to możesz spróbować zrobić formata, albo sprawdzić płytę u kolegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra świetna. Szczególnie przez jej grywalność. Co prawda dopiero zaczynam i jestem dopiero po misji w sadach, to bardzo mi się podoba. Jak na razie zdenerwowały mnie tylko mapy miast. Są niedokładne. Żeby znaleźć kowala albo innego faceta trzeba się dłuugo naszukać. Ale to da się przeżyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2008 o 19:32, dominikańczyk napisał:

/.../ Są niedokładne. Żeby znaleźć kowala albo innego faceta trzeba się dłuugo naszukać.
Ale to da się przeżyć :)

Nie martw się. Po kilku godzinach grania zapamiętujesz gdzie co jest, jak zresztą w każdej grze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2008 o 19:30, Xyb3r napisał:

U mnie wszystko śmiga. Jeśli to wina płyty to możesz ją wysłać do wymiany. Jeśli bardzo
Ci zależy na tej grze, to możesz spróbować zrobić formata, albo sprawdzić płytę u kolegi.

Narazie nie mam gdzie przetestować, a robienie formata nie jest mi na rękę;p Jakieś inne propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2008 o 19:44, Bartkula napisał:

> U mnie wszystko śmiga. Jeśli to wina płyty to możesz ją wysłać do wymiany. Jeśli
bardzo
> Ci zależy na tej grze, to możesz spróbować zrobić formata, albo sprawdzić płytę
u kolegi.
Narazie nie mam gdzie przetestować, a robienie formata nie jest mi na rękę;p Jakieś inne
propozycje?


Sprawdź na forum CDA, może ktoś miał podobny problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest świetna, pod względem grywalności, grafiki i przede wszystkim fabuły.
SPOILER!!!!!
Własnie pokonałem Jacka Rzeżnika i juz myslę że koniec gry. (wyrzuciłem miecz Albionu w wir), w koncu gram jako dobry, a tu nagle dalej gram. OoO zaskoczenie. No gra po prostu wymiata.
KONIEC SPOILERA!!!!
I mam pytanie gdzie mozna znaleść lepszą zbroje niż płytowa, bo mam miecz ŁZA AVO, ale zanim wyrusze na południowe pustkowia chcę sobie jeszce skołowac jakąś dobra zbrję, wie ktoś gdzie można znaleść jakąs zbroję lepszą niz płytowa. Z góry dzięki za pomoc:-)
ps. gra wymiata:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę, aby szukanie lepszej zbroi miało sens. Zbroja płytowa (kompletna albo prawie kompletna) jest bardzo dobrym armorem i jak na mój gust spokojnie wystarcza do końca gry (ja ukończyłem grę na tej zbroi 2 razy, na świetlanej i mrocznej, nigdy nie miałem hełmu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza jest zbroja Archonta za 25 srebrnych kluczy jeśli dobrze pamiętam. Ja przeszedłem grę w białej szacie maga czy coś takiego, najładniejsza, to jasne ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2008 o 18:52, Bartkula napisał:

Mam problem z Fable z CDA, włączam grę, wybieram profil i gra wychodzi do windy.. Co
jest?


A masz jakiś komunikat czy tak po prostu lądujesz na pulpicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Mam problem z instalacja gry fable. Podczas instalacji gdy wkładam 3 dysk instalacja jakby sie wiesza.
W sklepie gdzie ją kupiłem facet zainstalował bez problemu.
Mam 2 napędy i sa sprawne, W logu nie wyskakuje zaden błąd...
Ma ktos, lub miał może podobnie?
Prosił bym o ewentualne rozwiązanie.
Dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2008 o 22:29, Xsaw napisał:

A masz jakiś komunikat czy tak po prostu lądujesz na pulpicie?

Żadnego komunikatu, naciskam na profil i jestem już w windowsie... Komputer spełnia wymagania gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sorry że takie głupie pytanie - kupiłem ostatnio fable z CDA i podczas początowych misji w sadach muszę udać się do Obozu bandytów, ale żeby to uczynić muszę skradać się pomiędzy 3 strażnikami.
Gdzie bym nie stanął, albo jak bym nie przechodził to i tak mnie widzą. To błąd gry czy po prostu moja nieumiejętność? :P Jesli tak to ktoś może mi napisać jak mniej więcej bezpiecznie obok nich przemknąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2008 o 07:19, rymoholik napisał:

sorry że takie głupie pytanie - kupiłem ostatnio fable z CDA i podczas początowych misji
w sadach muszę udać się do Obozu bandytów, ale żeby to uczynić muszę skradać się pomiędzy
3 strażnikami.
Gdzie bym nie stanął, albo jak bym nie przechodził to i tak mnie widzą. To błąd gry czy
po prostu moja nieumiejętność? :P Jesli tak to ktoś może mi napisać jak mniej więcej
bezpiecznie obok nich przemknąć?

zabij wszystkich schowaj się kolo kamienia obok bramy gdy wszyscy bandyci pójdą na swoje miejsca zasuwaj szybko do bramy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2008 o 23:42, kris1977 napisał:

Mam problem z instalacja gry fable. Podczas instalacji gdy wkładam 3 dysk instalacja
jakby sie wiesza.


Na czas instalacji wylacz antywirusa. Jesli problem bedzie sie powtarzal to zawartosc plyty przerzuc na pulipt, a jak instalator poprosi o te plyte to wskaz mu miejsce na pulipicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem: Doszedłem do miejsca gdzie już jesteśmy dorosłym gościem i mamy opuścić Gidię. Zapisywalem normalnie i na seavie pisze ,że spędziłem w grze 50 min i ,że jestem na mapie akademii oraz ,ze mam zapisane wtedy kiedy zapisywałem a wczytuje mi w miejscu gdy spotykamy po raz pierwszy tego maga Mazina czy jakoś tak. Może wie ktoś co się dzieje ?? Grę oczywiście mam orginalną z CDA :)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2008 o 15:46, albinskia napisał:

Mam problem: Doszedłem do miejsca gdzie już jesteśmy dorosłym gościem i mamy opuścić
Gidię. Zapisywalem normalnie i na seavie pisze ,że spędziłem w grze 50 min i ,że jestem
na mapie akademii oraz ,ze mam zapisane wtedy kiedy zapisywałem a wczytuje mi w miejscu
gdy spotykamy po raz pierwszy tego maga Mazina czy jakoś tak. Może wie ktoś co się dzieje
?? Grę oczywiście mam orginalną z CDA :)

Pozdrawiam.


jak dobrze pamiętam to trzeba dla pewności zrobić jednego questa jako dorosły aby pominąć te całe wprowadzenie ;] i żeby cię sejwował juz normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować