Zaloguj się, aby obserwować  
SimFury

Fable - Zapomiane Opowieści - Temat Ogólny

7430 postów w tym temacie

Nie wiem na czym polega twój problem i czym jest spowodowany ale mogę cię zapewnić że na pewno nie tym że ożeniłeś się z Lady Gray.Może spróbuj przejść do innej lokacji i wtedy się teleportować,albo wczytaj jakiś wcześniej zapisany stan gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już działa
To było dlatego, że musiałem wykonać misję "Znajdź archeologa"
I na CZAS TEJ MISJI teleport się wyłączył, żeby nie było za łatwo (jeden teleport znajduje się na cmentarzu, a właśnie tam jest "finał tej misji", żeby nie było za łatwo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2008 o 19:32, Wojtas94 napisał:

Max. dobra? O ile pamiętam to Skorm jest tym złym pseudo-bóstwem, więc chyba raczej max
zła. Mimo, że ja ani razu nie zdobyłem Łuku Skorma (byłem zły, i dałem tym akolitom gościa
trochę przed północą).

Dorze napisałem. Postać musi być dobra nie zła. Wtedy po złożeniu jednego z najemników (muszą być dwaj i to w pełni zdrowia taj jak i bohater) otrzyma się łuk Skorma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem z zainstalowaniem gry, gdy program prosi o cd 2 i wkładam płytę wyskakuje mi komunikat :
"Nie znaleziono pliku źródłowego E:\Disk2C~1.cab. Zweryfikuj czy plik istnieje i czy masz do niego dostęp" Klikanie Ponów próbę nic nie daje a "anuluj" anuluje całą instalacje ;/ Gra instaluje się bez problemu na innym komputerze więc to raczej nie wina cd.. Gra ofc oryginalna-wydanie premierowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2008 o 10:07, Alexx1 napisał:

Masz wirtualne napędy, albo Daemona?


mam, próbowałem już wyłączać na czas instalacji i nic to nie zmienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2008 o 16:07, Magyk napisał:

A może ktoś napisać parametry łuku ?

Błyskawica, Ostrość(?) Obrażenia: 264. Tłumaczę z angielskiego, bo musiałem zrobić nieoczekiwany install windy i wszystkie sejwy poszły się je**ć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie: czy da się jakoś więcej wyciągać forsy za zakupione sklepy? Bo maksymalna zaliczka za sklep czyli 186 monet wcale mnie nie satysfakcjonuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajne! Mam z CDA, gram i muszę powiedzieć, że gra już od początku jest wciągająca :). Mam pytanko, u kupca, tuż po wyjściu z Gildi, można kupić jakieś, dyplomy(?) czy inne coś, jakieś papiery, dzięki którym będziemy Awatarem, Mistrzem Ciasteczek, czy Druidem. Oco chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2008 o 15:06, Budep napisał:

Fajne! Mam z CDA, gram i muszę powiedzieć, że gra już od początku jest wciągająca :).
Mam pytanko, u kupca, tuż po wyjściu z Gildi, można kupić jakieś, dyplomy(?) czy inne
coś, jakieś papiery, dzięki którym będziemy Awatarem, Mistrzem Ciasteczek, czy Druidem.
Oco chodzi?


Każdy bohater ma jakiś tytuł, ludzie go pod nim znają i tak się do niego zwracają. U tego sprzedawcy możesz sobie właśnie taki tytuł kupić. Jeśli będziesz np. Zabójcą, to ludzie będą Cię pozdrawiać "Hej, Zabójco, jak leci", albo szeptać między sobą "Widzieliście tego bohatera? To Zabójca."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.09.2008 o 15:14, pkapis napisał:


Każdy bohater ma jakiś tytuł, ludzie go pod nim znają i tak się do niego zwracają. U
tego sprzedawcy możesz sobie właśnie taki tytuł kupić. Jeśli będziesz np. Zabójcą, to
ludzie będą Cię pozdrawiać "Hej, Zabójco, jak leci", albo szeptać między sobą "Widzieliście
tego bohatera? To Zabójca."



Dzięki, idę grać. Chyba wezmę Druida :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2008 o 15:06, Budep napisał:

Fajne! Mam z CDA, gram i muszę powiedzieć, że gra już od początku jest wciągająca :).
Mam pytanko, u kupca, tuż po wyjściu z Gildi, można kupić jakieś, dyplomy(?) czy inne
coś, jakieś papiery, dzięki którym będziemy Awatarem, Mistrzem Ciasteczek, czy Druidem.
Oco chodzi?


To są po prostu tytuły pod jakim jest znana twoja postać o ile pamiętam to na arenie cię nazywają tak jaki masz tytuł.Właściwie nic zanadto przydatnego i chyba daje jakieś bonusy do charakteru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.09.2008 o 15:20, Xsaw napisał:

To są po prostu tytuły pod jakim jest znana twoja postać o ile pamiętam to na arenie
cię nazywają tak jaki masz tytuł.Właściwie nic zanadto przydatnego i chyba daje jakieś
bonusy do charakteru.

Nie tylko, bo jak masz dużą reputację to mieszkańcy klsczą itd. i nazywają w moim przypadku "avatar"( oczywiście z akcentem angielskim :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2008 o 16:15, łidżet napisał:

Ożenił ktoś się w tej grze więcej niż 2 razy?
Bo ja tylko raz z Leydy Grey


Tak. Ja grając drugi raz miałem nawet dwie żony w pierwszym mieście. Jedną normalną i drugą Lady Grey. Do tego męża w rodzinnym mieście. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie nieco dziwi sytuacja: "Fable" wydane niedawno w "Extra klasyce" przez "CD Projekt" nie są wersja na DVD lecz 4 płytową wersja (choć zapowiadano że będą wydane na DVD) - a teraz... w nowym numerze "CD Action" "Fable" zostały wydane na DVD?!

Czyli... co jest grane? Dlaczego "CD Projekt" nie wydał w "Extra klasyce" Fablii" na DVD skoro "CD Action" mógł wydać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2008 o 16:35, strajker napisał:

A mnie nieco dziwi sytuacja: "Fable" wydane niedawno w "Extra klasyce" przez "CD Projekt"
nie są wersja na DVD lecz 4 płytową wersja (choć zapowiadano że będą wydane na DVD) -
a teraz... w nowym numerze "CD Action" "Fable" zostały wydane na DVD?!

Czyli... co jest grane? Dlaczego "CD Projekt" nie wydał w "Extra klasyce" Fablii" na
DVD skoro "CD Action" mógł wydać??

Fable w wszystkich wersjach "pudełkowych" było wydane w wersji 4 CD, to był celowy zabieg, w zamyśle CDP albo twórców gry. No i chyba nie wyobrażasz sobie 4 CD w CDA(takie czasy dawno minęły) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2008 o 16:45, lawenda napisał:

Fable w wszystkich wersjach "pudełkowych" było wydane w wersji 4 CD, to był celowy zabieg,
w zamyśle CDP albo twórców gry. No i chyba nie wyobrażasz sobie 4 CD w CDA(takie czasy
dawno minęły) :D


1.Nie mam pretensji do CD Action że wydał „Fable” na DVD a nie na płytach CD.

2.Mam pretensję do CD Projektu że wydał „Fable” na płytach CD (4) a nie na DVD.

3."Baldur''s Gate" też był przez wiele lat wydawany na CD dokładnie mówiąc 5 płyt + 1, a od dwóch ostatnich wydań nareszcie jest na DVD.

4."Fable" w "Extra klasyce" CD Projektu nie wydane na DVD to lekki skandal – skoro okazuje się że CD Action mógł, korzystając z zgody CD Projektu, wydać na DVD!

5.Oczywiscie to "drobny" incydent ale cała ta sytuacja mi się nie podoba - tak nie powinno być!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować