Zaloguj się, aby obserwować  
SimFury

Fable - Zapomiane Opowieści - Temat Ogólny

7430 postów w tym temacie

Dnia 02.09.2008 o 16:53, strajker napisał:

2.Mam pretensję do CD Projektu że wydał „Fable” na płytach CD (4) a nie na
DVD.


Co do tego to ja chyba znam rozwiązanie. Po prostu CDP miało jeszcze na składzie ileś tam płyt do Fable''a i użyło je do Extra Klasyki. A stąd te moje przypuszczenia, że na opakowania pojawia się logo gram.pl ( te najnowsze ), a na płytach jeszcze znajduje się to logo gram.pl z CDProjekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam drobny problem.... otóż znikają mi początki i końcówki zdań (te napisy na dole) pamiętam że był na to jakiś "patent" pamięta go ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2008 o 17:26, adi54 napisał:

Ja mam problem załączony na obrazku. Wyskakuje mi taki oto błąd. Fable z CDA. Komp athlon
xp 2500 1Gb RAM''u R9550.

jaki antywirus?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam bardzo prosty problem.

Po włączeniu gry , wywala mnie do pulpitu. Nie jest to raczej wina sprzętu, bo spełniam minimalne wymagania.

Może ktoś coś poradzi?(grę mam z CDA)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2008 o 17:42, MarianoG napisał:

A ja mam bardzo prosty problem.

Po włączeniu gry , wywala mnie do pulpitu. Nie jest to raczej wina sprzętu, bo spełniam
minimalne wymagania.

Może ktoś coś poradzi?(grę mam z CDA)

Ja się przyłączę do tego. Po zainstalowaniu gry od razu zaznaczyłem opcję ,,uruchom aplikację". gra działała z kilkanaście minut po czym bęc. I mimo przeinstalowania nie da się jej już więcej uruchomić (konfiguracja mojego sprzętu na gramsajcie). I też mam płytę z CDA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2008 o 17:34, sig. napisał:

> Ja mam problem załączony na obrazku. Wyskakuje mi taki oto błąd. Fable z CDA. Komp
athlon
> xp 2500 1Gb RAM''u R9550.
jaki antywirus?

Kaspersky Panie Moderatorze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2008 o 19:34, adi54 napisał:

> > Ja mam problem załączony na obrazku. Wyskakuje mi taki oto błąd. Fable z CDA.
Komp
> athlon
> > xp 2500 1Gb RAM''u R9550.
> jaki antywirus?
Kaspersky Panie Moderatorze :)

spróbuj go wyłączyć na czas reinstalacji gry, być może też trzeba go będzie wyłączać na czas grania (jak masz aktywnego firewala (choćby tego windowsowego, sp2 go włącza) to nie będzie z tego powodu problemów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2008 o 20:43, sig. napisał:

> > > Ja mam problem załączony na obrazku. Wyskakuje mi taki oto błąd. Fable
z CDA.
> Komp
> > athlon
> > > xp 2500 1Gb RAM''u R9550.
> > jaki antywirus?
> Kaspersky Panie Moderatorze :)
spróbuj go wyłączyć na czas reinstalacji gry, być może też trzeba go będzie wyłączać
na czas grania (jak masz aktywnego firewala (choćby tego windowsowego, sp2 go włącza)
to nie będzie z tego powodu problemów).

Zaporę mam wyłączoną... Kaspersky nic nie blokuje bo żadnych komunikatów nie ma... Nie wiem co jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2008 o 20:50, adi54 napisał:

Zaporę mam wyłączoną... Kaspersky nic nie blokuje bo żadnych komunikatów nie ma... Nie
wiem co jest.

To ją dla bezpieczeństwa włącz. Co zaś się tyczy kasperskiego, to mógł uszkodzić plik podczas instalacji/uruchamiania (bo mu się zdawało że tam szkodnik jest). Szczególne "zaslugi" ma na tym polu avast!, ale kasperski też potrafi bez pytania usera o zdanie popsuć "exeka".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2008 o 20:58, sig. napisał:

> Zaporę mam wyłączoną... Kaspersky nic nie blokuje bo żadnych komunikatów nie ma...
Nie
> wiem co jest.
To ją dla bezpieczeństwa włącz. Co zaś się tyczy kasperskiego, to mógł uszkodzić plik
podczas instalacji/uruchamiania (bo mu się zdawało że tam szkodnik jest). Szczególne
"zaslugi" ma na tym polu avast!, ale kasperski też potrafi bez pytania usera o zdanie
popsuć "exeka".

No bo ja przy każdej instalacji neta wyłączam. Więc Kasperskiego mogę wyłączyć bezpiecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2008 o 20:58, sig. napisał:

> Zaporę mam wyłączoną... Kaspersky nic nie blokuje bo żadnych komunikatów nie ma...
Nie
> wiem co jest.
To ją dla bezpieczeństwa włącz. Co zaś się tyczy kasperskiego, to mógł uszkodzić plik
podczas instalacji/uruchamiania (bo mu się zdawało że tam szkodnik jest). Szczególne
"zaslugi" ma na tym polu avast!, ale kasperski też potrafi bez pytania usera o zdanie
popsuć "exeka".

Jam mam AVG i gdy go wyłączyłem i reinstalowałem gre cały czas pojawia sie to samo okienko i nie wiem co dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech probowałem różnych sposobów i nadal mam ten sam problem co powyżej. Ten błąd jest wkurzający bo wyskakuje mi jak gram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie można kupić te fiolki wskrzeszenia?? Jestem na początku gry, mam jeszcze jedną ale na wypadek wolę wiedzieć gdzie mogę dostać kolejne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2008 o 16:06, MasterHeroes napisał:

Gdzie można kupić te fiolki wskrzeszenia?? Jestem na początku gry, mam jeszcze jedną
ale na wypadek wolę wiedzieć gdzie mogę dostać kolejne.

Sprawdź u różnych kupców np. w gildii bohaterów lub w kamiennej altanie. Jeśli nie będą mieli poszukaj wędrownych kupców np. w Wielkim lesie i może oni będą takowe posiadać. Mam nadzieję, że pomogłem.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2008 o 16:06, MasterHeroes napisał:

Gdzie można kupić te fiolki wskrzeszenia?? Jestem na początku gry, mam jeszcze jedną
ale na wypadek wolę wiedzieć gdzie mogę dostać kolejne.


Nie martw się tym, podczas gry co chwilę będziesz za darmo znajdować tego typu eliksiry...zresztą, w Fable grałem w bardzo długo i chyba tylko raz użyłem tego wskrzeszającego bajeru ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko...Czemu zapisy w grze są takie głupie? Jestem dzieciakiem w Gildii bohaterów, mimo że awansowałem do młodzieńca, to po wczytaniu zapisanej rozgrywki znowu pokazuje mi się filmik jak ten Mag przyprowadza mnie do siedziby. Przy zapisie coś pisze że stan rozgrywki jest zapisywany na poprzednim sejwie(lol?) ale to nie działa. Co, muszę grać z godzinę, żeby zrobić normalnego sejwa? To chyba podziękuje za wspólna zabawe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować