Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mass Effect: Bring Down the Sky - dodatek i patch już dostępne

63 postów w tym temacie

po zainstalowaniu patcha mam gorsza grafike, oraz dźwięki otoczenia sa dużo głośniejsze niż rozmowy. Przesuwanie tych pasókw w opcjach nic nie dajem głośnośc w ogóle sie nie zmienia, moge albo wyłączyć dźwięki albo je mieć włączone..... ktoś wie co moze być nie tak ?

sprawdzałem mass effecta przed zainstalowaniem patcha i wszystko było ok, a po zainstalowaniu i włączeniu sa takie jaja...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te ''już'' powinno być w cudzysłowie, pogrubionym i otoczonym wykrzyknikami. Bez żartów, ile to trwało? Nie dość, że samo wydanie było opóźnione, to na głupi darmowy dodatek pare miesięcy się zeszło. Przy czym ME ma być bodaj trylogią, czy podobne jaja czekają nas też przy kontynuacji? O tyle dobrze, że mimo wszystko, w wersji niespatchowanej *raczej* nie było jakiś naprawde rażących bugów, które by uniemożliwiały ukończenie gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jakiś dobroduszny czlowiek moglby zuploadowac tego patcha gdziekolwiek? Najlepiej na filefront. Wielu ludziom zalezy na zagraniu w dodatek ale przez to ze cdprojekt wrzucil plik na tragiczne serwery gram.pl to... sami wiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sciagam z predkoscia zolwia tego patcha z gram.pl i jak juz go bede mial to go na pewno wrzuce na filefront - zakladajac ze wczesniej ktos tego nie zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O_o
To wreszcie jest ten patch i dodatek ? Trochę to zajeło ...
Szkoda, że zamiast jakichś nowych layoutów i innych pierdół na gs''ach (kto mnie ostatnio odwiedził WTF?) to gram nie zainwestuje w lepsze serwery. Czy kiedykolwiek prędkość z nich była wyższa niż 3 kb sek? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Download idzie znacznie szybciej korzystajac z jakiegos np. flashgeta. Normalnie operą mialem speed 5 kb, flashgetem mam nawet 30-kilka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, "brawa" dla CDP za to że w końcu jest. Tylko ciekaw jestem czemu to, do diabła zajęło tyle czasu?! CDP ma szczęście, że Mass Effect nawet w nie spatchowanej wersji nie ma żadnych większych bugów, ale za opóźnienie w wydaniu Bring Down the Sky to mają u mnie duży minus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@!#@#@!!#@$$.....a jak tak można ???
Transfer od Was zaledwie 10kb i to jeszcze w porywach wiatru.
CDP kosi na nas grubą forse ale w zamian to olewka na całego. Najpierw pół roku czekania na ledwo dwu godzinny dodatek a teraz ta żenada z serwerami.

Dzięki bogu że mam Anglika...gorzej że do wersji opchniętej kumplowi teraz kombinuję ten paczyk :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia czego oczekiwaliście - serwery gram.pl są strasznie słabe, tak samo jak serwery Cenegi. Jeśli pojawia się jakiś "ważny"plik to po prostu nie wyrabiają ze względu na ilość pobierających (nie mówiąc już o tym, że ja nigdy na gram.pl nie rozwinąłem pełnej prędkości pobierania pliku). Nie dziwi mnie - ludzie rzucili się się jak na papier toaletowy za czasów PRL-u i powstały kolejki.

Inna sprawa - czy warto było czekać? Nie sądzę. W dwie godziny dodatkowej gry też nie uwierzę - żadna misja poboczna w ME nie miała takiej długości... no chyba, że wliczymy w to jazdę Mako po nowym terenie - wtedy owszem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie duża część gramowiczów pobrała ten patch. Mógłbym prosić o z hostwoanie go na jakiejś sesnownej stronce typu rapidshare? Mój dwnl na gram.pl można określić mianem emoty ;///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 23:07, hallas napisał:

Nie mam pojęcia czego oczekiwaliście - serwery gram.pl są strasznie słabe, tak samo jak
serwery Cenegi. Jeśli pojawia się jakiś "ważny"plik to po prostu nie wyrabiają ze względu
na ilość pobierających (nie mówiąc już o tym, że ja nigdy na gram.pl nie rozwinąłem pełnej
prędkości pobierania pliku). Nie dziwi mnie - ludzie rzucili się się jak na papier toaletowy
za czasów PRL-u i powstały kolejki.

Inna sprawa - czy warto było czekać? Nie sądzę. W dwie godziny dodatkowej gry też nie
uwierzę - żadna misja poboczna w ME nie miała takiej długości... no chyba, że wliczymy
w to jazdę Mako po nowym terenie - wtedy owszem.



No wiesz co..akurat dość często zasysam dodatki z serwerów Cenegi i owszem nie są to oszałamiające prędkości
ale co jak co transfer jest średnio na poziomie 128kb. co przy moim łączu (6MB) i tak jest zadowalające.
Jeśli więc Cenega będąca niżej w statsach niż CDP potrafiła zapewnić mimo wszystko dobry transfer to jakim cudem TOP1 naszego rynku growego tego nie potrafi.
Skwituję to tylko w jeden sposób..CDP leci sobie z nami w (wstaw sobie co chcesz).
Napisałbym dosadniej tylko że ban by był gwarantowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować