Zaloguj się, aby obserwować  
Mistrz_Magii

O nickach postów kilka

1025 postów w tym temacie

Dnia 03.04.2006 o 08:40, HumanGhost napisał:

To juz chyba wiemy sporo o nickach części forumowiczów. A co oznaczają Wasze podpisy i skd sie wzięły, bo mnie to interesuje.


Mój podpis jest z języka Sju, w dosyć wolnym tłumaczeniu: To dobry dzień na śmierć! Przybyłem wypić waszą krew...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój wzią się od tego że w CS uwielbiałem się kampić lub iść na rympał
Dlatego początek to Campo - Campić
A końcówka to nator od terminator
Więc stąd to się wzieło --> Camponator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś była taka stronka "Wirtualny Hogward" i żeby nie podawać imienia ( bo profesor Radek troche głupio brzmi) podałem pierwsze co mi wpadło do łba: Rick. Nigdy nie przypuszczałem że tak zostanie ale potem była stronka o władcy pierścieni(niestetynie udało mi się jej wznieść na wyżyny:P ale ciągle jest na serwerze) i cały czas używałem tego pseudonimu i tak jest do dziś. Czasem też dodaje 90 lub -90 ze względu na rok urodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cos ciekawego. Osobiście stosunkowo niedawno zmieniłem swój podpis na obecny widniejący pod moimi postami. Jest to tekst łaciński oznaczajacy dosłownie: "Nieznajomość prawa szkodzi, faktu nie szkodzi". :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2006 o 14:26, HumanGhost napisał:

Cos ciekawego. Osobiście stosunkowo niedawno zmieniłem swój podpis na obecny widniejący pod
moimi postami. Jest to tekst łaciński oznaczajacy dosłownie: "Nieznajomość prawa szkodzi, faktu
nie szkodzi". :-)


Aż dziwne, że zryzygnowałeś ze swojego ulubionego Vodka - Conecting People

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2006 o 14:26, HumanGhost napisał:

Osobiście stosunkowo niedawno zmieniłem swój podpis na obecny widniejący pod moimi postami.


Znudziłeś się wódką? Czemu?...:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2006 o 14:29, Wodzasty napisał:

Znudziłeś się wódką? Czemu?...:)))


Kurcze.. poważnieję? ;-D
A tak poważniej to po prostu znudził mi sie poprzedni podpis. Obecny jest na czasie. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2006 o 14:31, HumanGhost napisał:

A tak poważniej to po prostu znudził mi sie poprzedni podpis. Obecny jest na czasie. :-)


A tamten nie był na czasie ? :D Już tak nie uważasz ? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2006 o 08:40, HumanGhost napisał:

To juz chyba wiemy sporo o nickach części forumowiczów. A co oznaczają Wasze podpisy i skd
sie wzięły, bo mnie to interesuje.

Ja podpisów miałem kilka . Obecny jest lekko przerobionym połączenie pierwszej i ostatniej linijki mojego ulubionego utworu - "Stairway to Heaven" Led Zeppelin . Z tego co pamiętam wcześniej miałem coś po łacinie ( chyba - "Spoglądając za siebie bacz ,iżeś człowiekiem ,bacz iżbyś nie upadł " ) i coś jeszcze z prozy Sapkowskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2006 o 14:34, Vaxinar napisał:

A tamten nie był na czasie ? :D Już tak nie uważasz ? :>


Można powiedzieć, że przestał być na czasie w moim przypadku. A ten nie zestarzeje sie nigdy. No chyba, ze mi się w końcu znudzi. Ale to daleka przyszłość. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój (głupi) nick dawno temu wymyślił mi kolega chyba do pomocy technicznej CDP, a że mam zarejestrowanych dużo gier to już tak zostało...

KK - Krzysiek K.
_moded1111111 - a co to znaczy to sam nie wiem

Zwykle urzywam Prospero a jak zajęte Prosp3ro (Driv3er...) czasami tez ma Christo lub AntyChryst/AntyChryst666 (a jestem wierzący...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2006 o 14:26, HumanGhost napisał:

Cos ciekawego. Osobiście stosunkowo niedawno zmieniłem swój podpis na obecny widniejący pod
moimi postami. Jest to tekst łaciński oznaczajacy dosłownie: "Nieznajomość prawa szkodzi, faktu
nie szkodzi". :-)


Absolut Vodka - Conecting People

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to teraz ja o swoim nicku. Jak widać nie jest on zbyt ciekawy, wpisałem go ponieważ mój standardowy nick, tj. Mokry bądź Mookry był już zajęty, a kiedy tworzyłem konto nie myślałem że będe skrobał na forum więc nie stworzyłem nic ciekawego.
Marcin-91

Marcin <- moje imie
- <- myślnik
91 <- skrót od 1991, czyli daty produkcji ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój nick to zlepek imienia Artur i szkolnego przezwiska Fornal pochodzącego od mojego nazwiska, a oba człony połączone von żeby pseudoszlachecko brzmiało ;)

Nickiem posługuję się zwykle tam gdzie mam zamiar jakoś bardziej pobyć, chociaż częściej używam bezspacjowej formy: ArturVonFornal. W innych przypadkach używam takich ników jak Corevas, Phoenicrus czy El Banano ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moj nick wział się od tego, że kolega założył mi poczte bo sam nie umiałem(aż wstyd się przyznać :P) , no i on wymyślił poprostu mihal, ale to było zajęte więc wyszło mihal160. Teraz tego nicku praktycznie wszędzie używam, inne nicki to:
Mich___ - gdzie _ to rózne liczby, tak poprostu to wymyslilem
michalc551 - to jest połączenie Michał i C550(model mojej komórki bo nie mialem co wymyślić) potem konto się popsuło i 0 zmieniłem na 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciusiek i Luka - no powiedzie, że to nie oryginalna ksywka ;> Mój nik to nie połączenie dwóch osób korzystających z konta, lecz dwóch przyjaciół. Ciusiek - czyli ja, oraz Luka - mój piesek (suczka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować