Zaloguj się, aby obserwować  
Mistrz_Magii

O nickach postów kilka

1025 postów w tym temacie

Mój nick powstał przypadkiem bo potrzebowałem szybkiej ksywki...

powaliłem torche w klawiaturke i tak wyszło ;) XexexE ( Czyt. Ekse) <lol>

Miałem dużo fajnych nicków ale lepiej ich nie będę ujawniał ( za dużo mam już tych fanek ) xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moj nick powienien byc ołki ale zamiast ł dodałem l a 77 wizeło sie stad ze na allegro musiałem dac numer czy na jakies stronie w wyszło olki77
a olki od nazwiska ale nie podam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Atya nie jest związane z imieniem czy nazwiskiem, tylko z taką jedną książką co przeczytałam. Zmieniłam jedną literę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój nick wziął się z tąd, że chciałem mieć jakiś które w obie strony da się przeczytać.

XARD i DRAX - oba wchodzą w klimat fntasy wedłó mnie. 18 - sam nic nie chciał wejsć a mam jeszce tyle lat jak na teraz.

DO nicka zainspirował mnie także XARDAS - z gothica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż.. Moja ksywa ewoluowała :)
Pocztkowo miało to być jakieś zdrobnienie od imienia lecz w momencie rejestracji
okazało się, że pietras, piotr itp. są zająte wymysliłem więc pinio
z czego niezbyt byłem zadowalony, a niektórzy kojarzyli tą ksywkę z Piniokiem
na stary Forum.
ponieważ byłem zielony z zasad Forum, a widziałem,
że pełno tu Lordów, Baronów, Książąt więc dodałem do pinio Lord-a
i tak było dość długo. chociaż w pewnym momencie zaczęło to dziwnie wyglądać
Lord pinio (Lord), Lord pinio (Baron).
W pewnym momencie zapanowała "moda" na starym Forum na dodawanie
do nicka skrótów - więc i ja za "ś... pedem" tom uczynił
dodając _SGSTB choć nie wiem czy znajdzie się ktoś, kto to rozszyfruje ;)
Ale ogólnie podoba się mi obecny nick, wydaje mi się, że jest na tyle chrakterystyczny,
że trudno go pomylić z innym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A moja powstała w wyniku ciężkich prac nad znalezieniem dobrego imienia do sesji Star Wars RPG. Imienia dla Wookieego. Więc szukałem po słownikach i w końcu w włosckim znalazłem słowo marrone (brązowy). Wziąłem sobie pierwszą część, dodałem standardową końcówkę imion Wookieech i tak powstał Chocapic, znaczy Marrbacca.
A koledzy nazywają mnie Frodo. Chyba z mojego zamiłowania do Tolkiena, hobbitów i hobbickiego stylu życia (spanie i jedzenie :D).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój nick powstał bardzo prosto, chociaż w głupi sposób. Oto on: w gimnazjum pewnego dnia pokłusiłem się z takim jednym "kłepem" z mojej klasy i tak z nikąd powiedział do mnie "weź się zamknij pimpor" czy coś w tym sensie. I tak już zostało:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

duke of bordeoux
hmm, skąd to się wzięło ? duke of bordeoux znaczy hrabia czy też książe Bordeoux ( we Francji ;) ) tak mi przyszedł do głowy ten tytuł a że o Francji jakoś tam myslałem to boreoux wyszło ;) fajna składanka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm...no to mój nick...no cóż...bynajmiej nie wziął się od Akashi''ego , którego wcześniej nie widziałem...jest no taki...no napewno nie wziął się z jakiegoś mangowskiego filmu czy jakiejś mangowskiej bajki...pomysł mi przyszedł do głowy no i...enter...no i tak wpisałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BlackBomb to przez pomyłke. Na innym forum(dość dawno) chciałem się zalogować więc potrzebowałem jakiegos nick-a. Przypomnialo mi sie o najnowszym windowsie(ten co ma wyjsc po VISTA), lecz dokładnie nie zapamietałem nazwy. I tak wyszło. Na kazdym forum sie tak rejestruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piter Bo Piotr a Fersin to odwrocona kolejnosć nazwy oprogramowania laptopa w grze Jagged alliance 2 tam to Był Sin-Fer czy jakos tak juz dkoladnie nie pamietam w koncu to bylo poand 5 lat temu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WoKo11<----to od mojego imienia: Wojtek i nazwiska, które zaczyna się na Ko. 11 to od mojego wieku kiedy zakładałem konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spider88<--------- Spider od pająka a 88 od tego że Spider nie mogłem zalogować ani Spider8 więc staneło na 88 i nie jest to związek z żadną datą ani urodzin ani wiek .A cyferkę 8 po prostu lubię sobie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować