Zaloguj się, aby obserwować  
Mistrz_Magii

O nickach postów kilka

1025 postów w tym temacie

Sth`Devilish = Coś Diabelskiego ;p Może i brzmi lamersko, pozersko i w ogóle, ale co mi tam - i tak nic na to nie poradzę, rejestrując tutaj konto nie wiedziałem o tym, ze nie istnieje możliwość zmiany nicku, więc tak jakoś już zostało :) W gruncie rzeczy aż taki straszny i zły nie jestem ]:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na początku powiem że mój nick nie pochodzi od nazwy motoru ,,chopper,,. Zresztą nie wiem od czego pochodzi. Mój brat mi taki wymyślił gdy się rejestrowałem i tak już pozostało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Douzi - nie wiem od czego sie wziął po prostu kumpel zawołał na przerwie Douzi a ja się obróciłem dosyć dziwna sytuacja ale potem jak jakoś wyszło, że wszyscy zaczeli na mnie mówić Douzi ( Dołzi ) i tak zostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój Nick jak każdy się może domyślać wziął się z filmu Braveheart - Waleczne Serce tylko że taki nick był juz na forum niby zajęty więc dałem przedrostek ''Sir'' i tak narodził się Sir Braveheart.
Używam także nicku Dragonov bądź jak i ten jest zajęty także daje przedrostek ''Sir'' i juz po kłopocie
ale bardziej wole Braveheart uzywam go chyba od 5 lat moze i nawet więcej . Daje go do każdej gry NWN NWN2
BG, BG2 Obliviona i tego podobnych

Pozdrawiam Cię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ah... Tyraf... Czy chodzi o Ty-raf? Że niby Rafał? nie... Może T(y)raf? Nie o traf chodzi... A może od tyłu? Far(y)t? Nie... to nie fart... to skąd nick? Trochę to żenujące, ale tak... przyznam się... nick z generatora Tibii... Najlepsza postać jaką miałem... (24lvl-tak wiem... Ci co grają w Tibie od dawna się uśmieją, ale tak było) I uznałem za klimatyczne. Głównie używane w grach RPG i na forach... Mam jeszcze drugi nick (nie na forum oczywiście :P) o nazwie shizuo. Oznacza dwie rzeczy shiZUO czyli poprostu wcielone zło ;) oraz SHIZuo... czyli Shizo... zwykłe shizo... ale tego używam jedynie w grach z klimatem współczesnym... taka ma historia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najśmieszniejsze jest to, że mój nick (w ogóle obecność na gram.pl) to początkowo żart. Był news o nijakim Madoxx-ie, który rzekomo włamał się do bazy danych Valve i niby miał dostęp do (sam już nie pamiętam, czego. Nazwijmy to) "cennych danych". Pomysł był, aby wejść i spytać, co mnie tu obgadują. Założyłem konto. Procedura itd. I nagle... "wtf"!!! Pierwszy komentarz to trzeba było zgodzić się z regulaminem poprzez maila... (to w ogóle nadal jest? Czy może ja takiego pecha miałem, bo...) Maila nie dostałem. Oczywiście się oburzyłem i dałem spokój. Po jakimś (dłuższym) czasie kolega wysłał mi link do jakiegoś newsa na gram.pl. Patrzę... O zalogowany jako Madoxx. Żebyście widzieli moje zdziwienie. No i zostało.

Moim najprostszym i jednym z pierwszych stałych nicków był TachoO, albo Tacho0. Od mojego imienia (Stanisław).

No i bardziej preferowanym przez mnie nickiem jest różnoraka kombinacja, Funny, Bunny, Rabbit. Najczęściej Bunny(lub po prostu B-)Rabbit, albo Funny^.^Bunny(np. na steamie). Z kąt to się wzięło? Myślę, że jeżeli jest jakiś fan Eminema to już wiedzą, o co chodzi, a dla tych, co nie to zdradziłem cząstkę z tego. Otóż w filmie 8 Mila i w niektórych (a na pewno w jednym) kawałkach(u) jest to jego ksywka(specjalnie na potrzeby filmu) (B-Rabbit). Zresztą, dlatego mam króliki w avatarze.

No i to było słów kilka o nickach moich ;)
Pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kiedyś dawno temu przeczytałem książkę w której był bohater który nazywał się Quentin dekorator ciast.
w okolicy mówią na mnie jasiu(nazywam sie Michał, jasiu to od nazwiska) chciałem se walnąć jasiu dekorator ciast jako nick do wowa ale było za długie więc skróciłem. I tak powstał mój nick który zawsze używam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh ja mam wręcz świetną historyjkę na temat mojego nicku :) siedziałem i drapałem się po czole :P najpierw wyszedł drapichrust a potem po zmiękczeniu przez płeć piękną na czacie wyszedł Drapek (tadaaaaam!!!) to było jakieś 3 -4 latka temu i tak zostało i zostanie do dziś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytałem kiedyś książkę o Królu Arturze. Jeden z rycerzy Okrągłego Stołu miał na imię Gawein bodajże. Trochę zmieniłem, tzn. jedną literkę, żeby było bardziej szpanersko no i jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z moim nickiem nie wiąże się jakaś ciekawa historia.Po prostu siedziałem sobie przed kompem i myślałem jak sie nazywać w grach.Po kilku próbach wymyśliłem Kubo,dodałem jeszcze jedno "o" i wyszło Kuboo.A żeby wiedzieć z jakiego kraju jestem dodałem PL.Kuboo to odmienione nazwisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale trochę żałuje, że nie zastanowiłem się dłużej nad doborem mojej ksywki przy rejestracji na gram.pl... Stworzyłem konto na gram.pl jakieś 22 miesiące temu, ale na forum jestem dopiero od 01.05.2007, czyli około 7,5 miesiąca. Założyłem konto na gram.pl tylko do kupowania bo skusiła mnie gwarancja na uszkodzone nośniki, wPLNy i niższe ceny niektórych gier niż u konkurencji, więc nie robiło mi to różnicy jaką mam mieć ksywkę... Teraz by pewnie było QbA, Qba, Qb@, Ku84, Q84, albo po prostu Kuba, od mojego imienia.
P.S. Cyfry 84 nie są pierwszymi cyframi mojego numeru pesel. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 23:40, jasiu ciast napisał:

kiedyś dawno temu przeczytałem książkę w której był bohater który nazywał się Quentin dekorator
ciast.
w okolicy mówią na mnie jasiu(nazywam sie Michał, jasiu to od nazwiska) chciałem se walnąć
jasiu dekorator ciast jako nick do wowa ale było za długie więc skróciłem. I tak powstał mój
nick który zawsze używam.


Mówią do Ciebie jasiu?Na mnie też,także od nazwiska :D
A jak masz na nazwisko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować