Zaloguj się, aby obserwować  
Mistrz_Magii

O nickach postów kilka

1025 postów w tym temacie

A ja jak zakładałem konto, by zamówić Medieval II EK, nie miałem pomysłu na nick. A kiedyś czytałem tekst w Na luzie w CDA, w którym był niejaki Mściwoj (idiota zresztą). Ale pomyliłem się przy wpisywaniu, i został mi Mściwój. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem się zarejestrować jako Splot (bo to jest mój prawdziwy nick w realu, choć mało kto go używa), jednak z jakichś powodów nie mogłem. Nie pamiętam już z jakich. Ten nick pochodzi z czasów liceum: na jednym WF''ie kolega uderzył mnie niechcący w splot słoneczny podczas gry w siatkówkę. Zaliczyłem glebę no i ktoś to podchwycił. Dłuższa wersja: "Splocky" to wariacja kolegi z liceum na temat mojego nicka, którą to znowuż ja chętnie podchwyciłem jako alternatywę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój nick wymyślił kiedyś kumpel jak robił mi postać w tibii (bardzo,bardzo,BARDZO dawno temu ;) ).Spodobał mi się i do tej pory jest używany przezemnie. Kumpel chyba stworzył ten nick ze słowa tetris (bo wszyscy mówią ,że jest taki podobny tego tetrisa xD).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam chyba jedną z najoryginalniejszych ksywek na forum :P Kto nie słyszał o Lasce, co to jest facetem? ;] Wielu znanych mi gramowiczów łamie sobie głowę, czemuż to pozwoliłem sobie na tak szalony nick. Przede wszystkim, jako że znaki typu & $ @ odpadły, nie mogłem skorzystać ze sztandarowego dla siebie podpisu - m@ciek. I tu się zaczął niezły problem. Byłem jeszcze młody i niekreatywny ;] Dziś wymyśliłbym sobie, a jakże, jakąś poetycką nazwę, a wtedy stać mnie było jedynie na zaczerpnięcie czegoś z filmów ;) Na pierwszy ogień poszły komedie polskie, "Chłopaki nie płaczą", precyzując. Kto z was nie pamięta Ambasadora Laski z Polski, syna króla sedesów?
... No i wyjaśniłem ;]

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój nick? Cóż, bardzo dawno temu, w niewielkim pokoju trzy na cztery, żył sobie on. On rozpoczął pisanie opowiadania, w którym bohater był jego alter ego. Co tu dużo mówić... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2007 o 15:06, j4c3k.z02 napisał:

Ja zakładałem konto i strasznie mi się spieszyło(nie pamiętam gdzie). j4c3k powstał tak jakoś
a reszta z wciskania byle czego.

Nie jest zły twój nick. Ja dałem taki bo mam podobny email. Nie zastanowiłem się i wpisałem podobny. Kiedyś chciałem zmienić na Ś.F.E.A.R. ale po przejściu F.A.E.R.a stwierdziłem, że nie jest taki fajny i już nie jestem jego wielkim fanem.Oczywiście zmienić nicka nie można, ale tak chciałem kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja swój nick posiadam od tego że zawsze miałem wiele pomysłów i lubiałem je mieszać więc było mikser, ale mi niepasowało więc wymyśliłem mixel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój Nick wziął się od jednego z przedstawicieli "korporacji" Mario Bros. Dokładnie - Luigi.
Jak przechodziłem Mario & Luigi: Superstar Saga to mnie naszło ;pp
A 93 to nie wiem od czego ale zostało wszędzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no coz moj nick jak mowia niektore osoby sprawia trudnosci w rozpoznaniu pochodzenia i poprawnym przepisaniu wiec wyjasnie jego etymologie:)
David Gemmel-pisarz fantasy napisał kiedyś ksiazke pod tytulem "Rycerze Mrocznej Chwały" jesli dobrze pamietam. Ksiazka genialna (jedna z moich ulubionych). w kazdym badz razie nick wzial sie wlasnie z tej ksiazki. kokrenie imie to nosil Lord Protektor krolestwa Gabali a ktory przeszedl na "ciemna strone". coz bohater negatywny jednak postac wspaniala i jakze dzwieczne miano:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakieś parę lat temu , zobaczyłem pewną ciekawą postać. Miała 2 giwery i taszczyła wielką trumnę na plecach. Ogólnie rzecz biorąc, jest w moim guście;)
I zwała się właśnie Gungrave, a jako , że baardzo mi się wtedy spodobała (i wciąż podoba, mimo że za anime nie przepadam), od tego wziąłem nick. A dopiska PL oznacza oczywiście Polskę, chciałem, aby PL było w nawiasie, jak to zwykle podpisuję się w online''ówkach ale niestety, jest to tutaj niemożliwe. Poza tym posługuję się jeszcze naprzemiennie nickiem Archdevil, a ten z kolei wziąłem z serii HoM&M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 19:44, Xanten napisał:

Swoj nick stworzylem na potrzeby GW znalazlem taki program ktory sam generuje ci imie i tak
powstal XANTEN

Hm.. Masz może link do tego programu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak tak szczerze nie wiem, skąd się wziął mój nick. Wiem jedynie, że zafascynowany wszystkim Dżejmsami Bondami miałem kiedyś xywę po prostu Agent, potem kolega podsunął Agontrix (po pooglądaniu Matrixa) a ja zmieniłem na Agntx (czyli ejdżentiks) i tak już pozostało. Wspomnę tylko, że na innym forum (GOL) mam nicka TRX (jako, że dostałem bana na Agntx za... omyłkowe umieszczenie linka do strony z najnowszym patchem do pewnej gry). W GW jestem Wielkim Kornelem, a na forum CDA i kilku astronomicznych po prostu Kornel T. Avatar, jak widać, wziął się z ikonki dodatku do FEAR, ale nie dlatego, że mi się jakoś specjalnie podobał tylko ikonka przypadła mi do gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować