Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ubi chce pracować nad Assassin`s Creed 2 przez "lata"?

30 postów w tym temacie

Ciekawe. Chwyt marketingowy czy wielkie BUM i wkońcu zobaczymy doskonałą grę jaką obiecywali twórcy przed premierą? Mam nadzieję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkich nudzi ta sama stara śpiewka
Ale może jeszcze nie jest za późno
Ja jednak widzę nic z tego
Co dzień jeden coraz głupszy od drugiego

Jasne. Ile ja to już razy słyszałem. "Pierwsze podejście nie wyszło tak jak obiecywaliśmy ale za drugim razem..." ...będzie dokładnie tak samo.

I czy hype może być jeszcze większy? Najwyraźniej tak. Czy jego wielkość wpływa na jakość produktu końcowego? Najwyraźniej nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się AC nie za bardzo podobał (pewnie dlatego, że jestem fanem serii Thief i spodziewałem się czegoś innego). Ale trzymam kciuki. Może coś z tego wyjdzie (chociaż i tak ogólnie jestem negatywnie nastawiony do dzisiejszego rynku gier).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tylko AC2 będzie oferować taktyczne podejście do zadań (Hitman, Thief) to mogę czekać latami i kupię.
Jak nie to niech ta gra przepadnie w czeluściach crapów z dolnych części list sprzedaży.
Chcieliśmy średniowiecznego Hitmana a dostaliśmy dziwne `coś` gdzie jest odmóżdżające wspinanie się po domkach trzymając jeden przycisk + kierunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś bardzo ciężko uwierzyć , żeby druga część Assassin''s Creeda miała powstawać przez kilka najbliższych lat. W końcu pierwszy Assassin''s Creed dał ludziom z Ubisoftu wielkie zyski , idące w dziesiątki milionów dolarów. Im szybciej drugą część wypuszczą na rynek , tym więcej na tym zarobią i bardzo dobrze oni o tym wiedzą , jedyny haczyk jest w tym , że część druga nie może być znacząco gorsza od części pierwszej , a to wymaga trochę czasu. Ale nie wierzę w te kilka lat produkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tam moge poczekac. Pewnie pojade na gielde i kupie assassina 2 tak jak ''jedynke''. Assassin z zalozenia mial byc trylogia wiec zakonczenie musialo byc denne, chwyt martketingowi by kupic nastepne czescie :@ Dla mnie assassin jest za latwy, zbyt monotonny, i do dupy sie konczy :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować