Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs Drakensang: The Dark Eye - stań do walki o notebooka dla graczy - znamy wyniki!

42 postów w tym temacie

Dnia 10.12.2008 o 20:36, Bambadil napisał:

Dobra to pierwsze, a drugie ? ;] I można prosić o cytacik, który o tym świadczy ? ;p
Bo tekst czytam drugi raz i nie widzę... ;(

"Obecny hrabia bardzo zabiega o jego rozwój. Swoją drogą, to dziwne, że ten krasnolud dodał tytuł von Ferdok do swego nazwiska, bo podobno Angroshimowie są bardzo przyzwyczajeni do rodowych tradycji. No, ale bycie władcą miasta zobowiązuje." - proszę Cię bardzo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2008 o 20:25, Spaykus napisał:

Jeżeli chodzi o zwycięzców poszczególnych etapów to sprawa była prosta - w etapach I-II
wygrywały osoby, które jako pierwsze nadesłały komplety prawidłowych odpowiedz, w III-IV
- zgłoszenia nr 100, V-VI - 200 i w etapie ostatnim - osoba, która jako ostatnia nadesłała
komplecik. Proste :)


Ej, ej, a miało to nie mieć nic wspólnego z szybkością (czasem) nadsyłania odpowiedzi ;) :P


Jeszcze raz gratuluję zwycięzcom, oby następnym razem poszło mi lepiej xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2008 o 20:48, RakuPL napisał:

Ej, ej, a miało to nie mieć nic wspólnego z szybkością (czasem) nadsyłania odpowiedzi
;) :P


Zawsze ma, czegokolwiek byś nie wymyślił. Nawet przy losowaniu - wygrywa zgłoszenie nr X. Gdybyś kliknął przycisk "wyślij" 30 sekund wcześniej - byłbyś X-em, a tak jesteś X+1 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2008 o 20:52, Spaykus napisał:

Zawsze ma, czegokolwiek byś nie wymyślił. Nawet przy losowaniu - wygrywa zgłoszenie nr
X. Gdybyś kliknął przycisk "wyślij" 30 sekund wcześniej - byłbyś X-em, a tak jesteś X+1
:)

Ok, to daj cynk podczas następnego konkursu, w którym momencie wysłać odpowiedź ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratulację dla zwycięzców;) Algorytm bardzo ciekawy, widzę, że udało mi się wygrać jeden z dwóch etapów gdzie liczyła się najszybsza odpowiedź;) Wiadomo kiedy będą wysyłane gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gratulacje dla zwycięzców... ja jak zawze nic nie wygrałem ;D już się przyzwyczaiłem ;D
jak mówi przysłowie rzymskie "vae victis"- biada nam ;D jakoś to przeżyję ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie mam szczęścia :( Nic nigdy nie wygrałem... -.- Można wiedzieć na której pozycji w punktacji się znajdowałem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla laureatów!

No niestety, mi akurat w tym konkursie szczęście nie dopisało. Brałem udział w kilku etapach, chyba ze dwa-trzy przeoczyłem, robiłem sobie żmudne nadzieje, że chociaż trafi mi się egzemplarz Drakensang. Ale co tam, nie można mieć wszystkiego, już w jednym konkursie na Gramie w tym roku wygrałem ;) Mimo wszystko dzięki temu konkursowi dowiedziałem się sporo o grze, bo pewnie bez tego nie czytałbym każdego artykułu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Własnym pięknym oczom nie wierzę! Od 4-5 lat biorę udział w prawie wszystkich konkursach na gram.pl i twojepc.pl, i nigy nic nie wygrałem. Nawet zakichanej czapki z daszkiem. A tu proszę jaka niespodzianka!

P.S.
Jak dotąd nie dostałem imejla z tą radosną nowiną - czy to tak ma być i imejl przyjdzie później?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2008 o 20:52, Spaykus napisał:

> Ej, ej, a miało to nie mieć nic wspólnego z szybkością (czasem) nadsyłania odpowiedzi

> ;) :P

Zawsze ma, czegokolwiek byś nie wymyślił. Nawet przy losowaniu - wygrywa zgłoszenie nr
X. Gdybyś kliknął przycisk "wyślij" 30 sekund wcześniej - byłbyś X-em, a tak jesteś X+1
:)



wyniki konkursu efekt serii będą w terminie czyli do soboty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2008 o 20:40, myszunia88 napisał:

wyniki konkursu efekt serii będą w terminie czyli do soboty?


Hej,

tak jak już pisałem wcześniej - organizatorem konkursu Efekt serii jest CD Projekt. Postaram się dziś dowiedzieć, kiedy będą wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2008 o 13:46, Spaykus napisał:

Okej, info z CDP: wyniki na 100% będą w poniedziałek.

Listę zwycięzców opublikujemy na stronie konkursowej.


Jakiś czas temu dostałem maila z prośbą o podanie danych, odpisałem i zaznaczyłem, że mogę odebrać nagrodę w metrze centrum. Nikt się nie odezwał i w końcu nie wiem czy mam odebrać w metrze, a jeśli tak, to kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować