Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

"Prawdziwa" kontynuacja Riddicka za kilka lat

17 postów w tym temacie

W ostatnich dniach sobie odswiezylem Riddicka. Powiem tyle: ta gra nie potrzebuje zadnych remakow. Nawet jak na dzisiejsze standardy zrywa beret z glowy (graficznie rozniez wypada bardzo dobrze). Naprawde polacam ta gre, wciaga niemilosiernie, ma mroczny, brudny wiezienny klimat. To lubie :D Jedna z moich ulubionych gier, medzy innymi obok Mafii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt, z przedmówcą mogę się zgodzić wszystkimi łapkami i nogami. Martwi mnie teraz trochę, czy ta nowa odsłona nie przysłoni jakoś magii tamtej części, i tak niesprawiedliwie trochę zapomnianej w mrokach gierkowych dziejów.

Swoją drogą, marka Riddicka nadal żywa widzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ma sens tworzenie drugiej części tak wspaniałej gry. Pierwsza była cudna i boję się o to, aby nie zepsuli sequela... No ale czas pokaże. :) Mam nadzieję, że będzie ten sam więzienny klimat co w jedynce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do jedynki wracam bardzo często i za każdym razem cieszy mnie ona tak samo, jak gdy pierwszy raz w nią zagrałem:) Klimat jest świetny postać Riddicka wyrazista a gameplay nie pozwala się oderwać od monitora...
Mam wielką nadzieję, że nie zrobią z tego papki dla mainstream''u, w stylu, rozwoju 20''tu charakterystyk postaci, rozbudowywania własnej celi o nowe rodzaje toalety itp bo to będzie straszne:(
Choć w Dark Athene nie zagram (sprzęt nie pozwala na nowe gry od dawna) to jednak mam nadzieję, że magia tytuł zostanie zachowana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bitzz --> Czytać ze zrozumieniem. Tu chodzi o sens "nie jest pełnoprawna" a nie "niepełnoprawna". W zależności od kontekstu piszemy razem lub oddzielnie. I tak mamy "nieprzyjazny" w sensie wrogo nastawiony, ale już w układzie "nie przyjazny, a wrogi był" piszesz oddzielnie. Z takim przypadkiem mamy tu do czynienia.
Capisci???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2008 o 10:36, Wintesun napisał:

Kroniki Rydzyka - Atak Czarnej Anteny? WTF? Rydzyk za kilka lat gdzies nową antenę wybuduje?


Atak na Czarną Atenę. -.-

Ucieczka z Przystani Rzeźnika, to była gra która wgniotła mnie w fotel i zapamiętałem ją jako grę przełomową. W swoim poglądzie nie jestem sam więc chyba dalej gry wychwalać nie muszę :).

Myśl o tym, że twórcy pracują nad 2 częścią jest mistrzowskim gamingowym prezentem na święta. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę szkoda , że na tą ''''prawdziwą'''' kontynuację trzeba będzie jeszcze czekać kilka ładnych lat... Ale nie ma tego złego co by na dobra nie wyszło. The Chronicles of Riddick: Escape From Butcher Bay jest to jedna z najlepszych gier FPS ostatnich lat i jak Assault on the Dark Athena będzie choć odrobinę lepszy , to fanon w zupełności powinno to wystarczyć. Ja na pewno będę zadowolony , jak nowa gra o Riddicku przyniesie mi kolejne kilkanaście godzin znakomitej zabawy w mrocznego zabójcę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować