Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pora otworzyć bramy Hyborii. Dołącz do betatestów polskiego serwera gry Age of Conan 2009 już dziś!

241 postów w tym temacie

Mam takie pytanie: gdy mam już te cztery piliki na kompie to co mam zrobić? Jeśli można to proszę w miarę wyczerpująco wytłumaczyć. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a po zainstalowaniu gry uruchom ja i sciagnij prawie 9gb patcha
sorry ale to chyba jakis zal, zeby zagrac w kilkunastodniowa bete trzeba sciagac blisko 20gb ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jakiś żart - tylko jeden pakiet ściąga się jako skompresowany plik ( w dodatku z uszkodzonymi plikami ) , trzy pozostałe system XP nie rozpoznaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm lagi to raczej wina serwera:) gra ma malo z tym wspolnego ( zreszta brak lagow byl chyba najwieksza zaleta przemawiajaca na korzysc tej gry niestety no i moze muzyka (ehh cymeryjskie utworki) i gameplay do lvlu 20-40;/)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2008 o 12:29, Xeoo napisał:

Hmm lagi to raczej wina serwera:) gra ma malo z tym wspolnego ( zreszta brak lagow
byl chyba najwieksza zaleta przemawiajaca na korzysc tej gry niestety no i moze muzyka
(ehh cymeryjskie utworki) i gameplay do lvlu 20-40;/)


Wiem że to wina serwera ale mówie potocznie, a muzyka mi nie wpada za bardzo w ucho, chociaz nie uwazam ze jest zla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam że się pytam ale mam taki mały problem..
Jak uruchamiam Age of Conan
wyświetla mi się coś takiego:
-ERROR Main-Invalid clienthash arg
-ERROR Main-Invalid patcher key arg
Następnie mam tylko czarny obraz i nic nie moge zrobić ktoś wie jak to naprawić żeby to działało?
Posiadam system Vista x64 i AOC beta pl ściągnięta ze strony powyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mój problem polega na tym, że za żadne skarby gra mnie nie loguje. Mimo iż używam dobrego loginu i hasła ciągle wyskakuje komunikat "nie mozna połączyć się z serwerem autoryzacji". Dodam że w ustawieniach konta wszystko jest ok tzn. stan konta: grywalne, otwarte. O co tu chodzi ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam angielska wersje gry, wczesniej gralem na zagranicznych serwerach. Zainstalowalem gre na nowo spatchowalem (5gb patch sie sciagal). Dostalem piekny komunikat ze podczas sciagania wystapily bledy. W patcherze dalem repair/validate, wszystko przeszlo. Patch do polskiego beta serwera oczywiscie wrzucony. Jak niciskam na przycisk play dostaje komunikat ze instalacja AOC jest juz uruchomiona (????? jaka instalacja przeciez to sie juz zainstalowalo, komp restartowalem kilka razy od tego czasu, sterowniki + dx najnowsze wiec to nie tego wina) i koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to rozpakować? Mam na kompie te cztery pliki: aoc2009.z01 , aoc009.z02 , aoc2009.z03 i aoc2009.zip ale co dalej? Jak zaczynam wypakowywać aoc2009.zip to mi wywala jakieś błędy. Pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować