Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pora otworzyć bramy Hyborii. Dołącz do betatestów polskiego serwera gry Age of Conan 2009 już dziś!

241 postów w tym temacie

Ej mam pytanie da się jakoś włączyć dx 10 ? Mam karte z dx10 Viste 64 bity w innych grach normalnie moge na dx10 grać a w aoc nie moge zostanie dodany dopiero po wyjściu pełnej wersji czy jak xD.

A no jeszcze jedno pytanie gdzie moge kupić konika xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2008 o 18:33, Gorax1994 napisał:

Ej mam pytanie da się jakoś włączyć dx 10 ? Mam karte z dx10 Viste 64 bity w innych grach
normalnie moge na dx10 grać a w aoc nie moge zostanie dodany dopiero po wyjściu pełnej
wersji czy jak xD.

A no jeszcze jedno pytanie gdzie moge kupić konika xD



DX10 będzie dostępny w następnym patchu (w sensie na wersji EU, więc tutaj w momencie premiery też będzie:)

Konia możesz kupić jak masz 40 lvl w Khemi, Conarch Village lub Old Taranti.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2008 o 21:21, gERCIO napisał:

sama nazwa(Massively multiplayer online game) wskazuje, że jest to MMO. Guild Wars jest
innym MMO, ale jednak jest MMO.


Przeczytałeś mojego posta? :P
Guildwars to cooprpg.
Czyli kooperatywny cRPG.
Jaka jest różnica między CO-OPRPG a MMORPG?
Ana taka, że w MMO grasz z WSZYSTKIMI na raz,
a w CO-OP tylko z wybraną grupą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Guildwars to cooprpg.
>Czyli kooperatywny cRPG.

proponuje pierw dowiedziec sie co oznacza cooprpg a dokladniej corpg (Competitive Online Role-Playing Game)

competitive =/= cooperative ;]

>Jaka jest różnica między CO-OPRPG a MMORPG?
>Ana taka, że w MMO grasz z WSZYSTKIMI na raz,
>a w CO-OP tylko z wybraną grupą.

a ja myslalem ze w tym pierwszym liczy sie skill a w tym drugim gearl :D
to ze w mmorpg grasz z wszystkimi na raz to tez nie do konca true, (insty, dungeony inne syfy)

i ku jasnosci gw jest mmo (specyficzny bo specyficzny ale jest), ale nie jest mmorpg. proponuje poczytac strone producenta lub np sprawdzic jakie nagrody gw dostalo ;D

co do samego AOC gra jest slaba, szybko sie nudzi, pare fajnych pomyslow ktore kompletnie zostaly zaprzepaszczone, gra oprocz grafiki nic soba nie reprezentuje. Liczne bugi szybko zniechecaja do gry ( mnie zniechecily, byc moze czesc z nich zostala poprawiona).po przejsciu z gw gra wydawala mi sie monotonna, dobrze ze wyszedl WAR mimo rowniez sporej liczby bledow imo bije ta gre na glowe. AoC w mojej hierarchi gier plasuje sie gdzies na szarym koncu.
Wszyskim ktorzy zastanawiaja sie nad ta gra radze pograc w bete i samemu sie przekonac niz kupic i potem zalowac
Pozdrawiam Zarek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

miałem to samo
[14:18:51 #0] IMPORTANT Main - Universe is a live universe
[14:18:51 #0] ERROR Main - Invalid clienthash arg
[14:18:51 #0] ERROR Main - Invalid patcher key arg
szukałem szukałem i wreszcie trafiłem na trop
błąd jest w LocalConfig.XML
coś tam pozmieniałem
<HttpPatchAddr> http://betadm02.ams.ageofconan.com/upm </HttpPatchAddr>
<HttpPatchFolder> RuPo </HttpPatchFolder>
<UniverseAddr> betagame14.ams.ageofconan.com:7000 </UniverseAddr>
<DevName> conan </DevName>
<UniverseVersion> 2 </UniverseVersion>
<PatchVersion> x5e3b3424271475b50b4aada565837adc </PatchVersion>
<ClientHttpPatchAddr> http://betadm02.ams.ageofconan.com/upm </ ClientHttpPatchAddr>
<ControlHttpPatchAddr> http://betadm02.ams.ageofconan.com/upm </ControlHttpPatchAddr> <ControlHttpPatchAddr> http://betadm02.ams.ageofconan.com/upm </ ControlHttpPatchAddr>


i gra ruszyła ale coś źle pozmieniałem bo nie mogę się połączyć z serwerem autoryzacji ,
This window will contain information on server status
co mam zmienić?POMOCYYYYYY (już pół tygodnia próbuje się połączyć)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2008 o 19:24, zarek666 napisał:

>Guildwars to cooprpg.
>Czyli kooperatywny cRPG.

proponuje pierw dowiedziec sie co oznacza cooprpg a dokladniej corpg (Competitive Online
Role-Playing Game)


http://en.wikipedia.org/wiki/Cooperative_gameplay

Co-op to skrót od co-operative panie kolego.
Corpg to zupełnie co innego.

Dnia 25.12.2008 o 19:24, zarek666 napisał:

a ja myslalem ze w tym pierwszym liczy sie skill a w tym drugim gearl :D


W corpg tak. A mi chodziło o różnice między coop a mmo.

Dnia 25.12.2008 o 19:24, zarek666 napisał:

to ze w mmorpg grasz z wszystkimi na raz to tez nie do konca true, (insty, dungeony inne
syfy)


Fakt, ale świat jest w większości otwarty w GW zaś jest całkowicie zamknięty.

Dnia 25.12.2008 o 19:24, zarek666 napisał:

i ku jasnosci gw jest mmo (specyficzny bo specyficzny ale jest), ale nie jest mmorpg.
proponuje poczytac strone producenta lub np sprawdzic jakie nagrody gw dostalo ;D


Nie proszę pana: jest CO-OP rpg(bądź CORPG).

Dnia 25.12.2008 o 19:24, zarek666 napisał:

co do samego AOC gra jest slaba, szybko sie nudzi, pare fajnych pomyslow ktore kompletnie
zostaly zaprzepaszczone, gra oprocz grafiki nic soba nie reprezentuje. Liczne bugi szybko
zniechecaja do gry ( mnie zniechecily, byc moze czesc z nich zostala poprawiona).po przejsciu
z gw gra wydawala mi sie monotonna, dobrze ze wyszedl WAR mimo rowniez sporej liczby
bledow imo bije ta gre na glowe. AoC w mojej hierarchi gier plasuje sie gdzies na szarym
koncu.


O gustach się nie dyskutuje, ale IMO WAR to gniot.

Dnia 25.12.2008 o 19:24, zarek666 napisał:

Wszyskim ktorzy zastanawiaja sie nad ta gra radze pograc w bete i samemu sie przekonac
niz kupic i potem zalowac


Wychodzisz z założenia, że jak tobie(i wesołemu gronu antyfanów) się nie spodobało to i innym też się
nie spodoba? Brawo ;)

Dnia 25.12.2008 o 19:24, zarek666 napisał:

Pozdrawiam Zarek


Również pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Wychodzisz z założenia, że jak tobie(i wesołemu gronu antyfanów) się nie spodobało to i innym też się
>nie spodoba? Brawo ;)

nie to tylko dobra rada :D. nie mialem okazji pograc w bete przed kupnem i sie zawiodlem po co inni maja przechodzic przez ta sama sytuacje skoro moga przetestowac giere :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można gdzieś zgłaszać błędy?
Bo jest taka quest co się zwie
Demon z drzewa w Tesso
Kawałek z zadania nie jest przetłumaczony
Potwór i sługi znikają średnio po 3 sek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mógłby ktoś upnąć(na jakiś hosting) 163.dat(plik po wypakowaniu), bo jedynie tego pliku mi brakuje, a mam zbyt wolne łącze, aby zaczynać ściąganie od nowa( przed chwilą skończyło mi ściągać, a ściągałem cały tydzień). Będę wdzięczny za okazałą pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2008 o 15:00, AdrianS napisał:

Ściągnąłem ale nie mogę uruchomić. Mam Viste 64-bit. Czy pojawił sie patch umożliwiający
granie w Age of Conan na Vista 64-bit?


Dziwne, odpalałem AoC na kompie mojego brata ze dwa miechy temu
i nie miałem tego problemu(też ma Vistę 64-bitową).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2008 o 15:00, AdrianS napisał:

Ściągnąłem ale nie mogę uruchomić. Mam Viste 64-bit. Czy pojawił sie patch umożliwiający
granie w Age of Conan na Vista 64-bit?


Może po prostu uruchom uruchom grę Jako Administrator, niektóre gry tego wymagają do poprawnego działania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2008 o 15:00, AdrianS napisał:

Ściągnąłem ale nie mogę uruchomić. Mam Viste 64-bit. Czy pojawił sie patch umożliwiający
granie w Age of Conan na Vista 64-bit?


Ja gram na Viście 64-bitowej i nie ma żadnych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam Vistę 64bit i żadnych problemów z grą, nie trzeba nawet uruchamiać jej jako administrator. Wszystko działa bez najmniejszego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie gram w tą betę... i gram... i gram... już chyba z 2 tygodnie, nawet nie pamiętam ile. Błędów jest w pip a PATCH''A ani jednego!!! Co to za beta testy? Grając w wersję angielską praktycznie codziennie pojawiało się jakieś uaktualnienie. To samo z Warhammer Online. A tu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w WAR to całkiem sporo patchy jest codziennie dorzucanych. po świętach, już na niach mają chyba kolejne dodawać.

AoC po wejściu do Tortage mi się wiesza w jednym miejscu zawsze i tym miłym akcentem kończę ten komentarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam nie wiem, czy chcę w to grać. Świat Conana mi pasuje, ale wolę się nie sparzyć na grze. W końcu to pieniądze kosztuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować