Zaloguj się, aby obserwować  
turpis

Pokemony - stworki z naszego dziecinstwa

161 postów w tym temacie

O boże, nie chcę o tym słyszeć! Ja się wychowałem na Muminkach, Looney Toons i Gumisiach! A także na Scooby Doo, Tom & Jerry ... Ech, to były bajki! :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie...wstyd się teraz przyznac ale ja też byłem fanem pokemonów. Ale wszystkie kolekcje które uzbierałem już jakiś czas temu poszły na allegro, za wcale nie małe sumki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak byłem mały, przyznam się, zbierałem Pokemony. ;) Do dzis je trzymam w szafie, poukładane bardzo starannie... Czasem dobrze wrócić do starych czasów :) A raz nawet podpieprzyłem kumpeli portfel z pokemonami, przyznam się (pozdrawiam)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja kiedys ogladałem pokemony był na to szał i teraz po kilku latach wracam dojnich ,w japoni pokemony nadal są popularne ciagle wychodzą nowe gry,ostatnio grałem w emeralda i fire reda, i mi się nadal podobaja tak samo dragon ball ogólnie lubie anime

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2006 o 19:57, Krejt napisał:

Hmm, stworkiem z mojego dzieciństwa jest pies Pankracy. Jeśli ktokolwiek jeszcze go kojarzy.
:)



... A miś z okienka? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2006 o 20:35, turpis napisał:

Chcialbym odswizyc swoj temat.
Czy ktos jeszcze lubi anime lub takie gry jak pokemony:)??

Może anime lubie, ale nie ze wzgledu na mange:P
Fajna akcja sie toczy
Ale juz tego daawno nie ogladam, nie ma czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pokemony są jeszcze wśród nas to są te stworki które przyczepiają się na gg lub innym komunikatorze piszą coś w tym stylu:
-JAK mAsz nA iMIe (seryjnie wiele takich się do mnie przyczepiło a błąd językowy celowy)
a wracając do tematu to kiedyś dawno temu miałem tego baaaaaaaaaaardzo dużo jeszcze gdzieś na końcu najstarszej szafy je trzymam :)warto odświeżyć pamięć czasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2006 o 00:02, Black Dog napisał:

O boże, nie chcę o tym słyszeć! Ja się wychowałem na Muminkach, Looney Toons i Gumisiach! A
także na Scooby Doo, Tom & Jerry ... Ech, to były bajki! :-P


hehe to tak Mumiki chyba jeszcze leca na TVP1 ;] Gumisie leciały na RTL7 :> a reszte bajek można jeszcze zobaczyć na Cartonn Networks ^^ mi jeszcze w tym gronie brakuje Gumisiów :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2006 o 15:14, TTBoS napisał:

> O boże, nie chcę o tym słyszeć! Ja się wychowałem na Muminkach, Looney Toons i Gumisiach!
A
> także na Scooby Doo, Tom & Jerry ... Ech, to były bajki! :-P

hehe to tak Mumiki chyba jeszcze leca na TVP1 ;] Gumisie leciały na RTL7 :> a reszte bajek
można jeszcze zobaczyć na Cartonn Networks ^^ mi jeszcze w tym gronie brakuje Gumisiów :>

Ale też niedawno temu leciały (chyba?)
Ja tam najwole muminki |BUKA AAAAAAA!!!!!!|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem pół na pół.Wczesna młodość wychowałem się na Muminkach Smurfach i bajkach Disneya.Potem przyszły pokemony.Ale dziś obiektywnie patrząc stare bajki są lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bajki : Muminki, Gumisie, Smerfy, Disney i Kubuś Puchatek to moje ulubione. Pokemon jako serial animowany też dobry, ale raczej nie puściłbym ich na wieczorynkę. Zwracając uwagę na seriale animowane japońskiej produkcji to dobry jest Dragon Ball i przypominam sobie z lat młodości jak prawie wszyscy oglądali Czarodziejkę z Księżyca.
Pokemon & Japan Forever !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bajki : Muminki, Gumisie, Smerfy, Disney i Kubuś Puchatek to moje ulubione. Pokemon jako serial animowany też dobry, ale raczej nie puściłbym ich na wieczorynkę. Zwracając uwagę na seriale animowane japońskiej produkcji to dobry jest Dragon Ball i przypominam sobie z lat młodości jak prawie wszyscy oglądali Czarodziejkę z Księżyca.
Pokemon & Japan Forever !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bajki : Muminki, Gumisie, Smerfy, Disney i Kubuś Puchatek to moje ulubione. Pokemon jako serial animowany też dobry, ale raczej nie puściłbym ich na wieczorynkę. Zwracając uwagę na seriale animowane japońskiej produkcji to dobry jest Dragon Ball i przypominam sobie z lat młodości jak prawie wszyscy oglądali Czarodziejkę z Księżyca.
Pokemon & Japan Forever !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 20:53, Deavid napisał:

Bajki : Muminki, Gumisie, Smerfy, Disney i Kubuś Puchatek to moje ulubione. Pokemon jako serial
animowany też dobry, ale raczej nie puściłbym ich na wieczorynkę. Zwracając uwagę na seriale
animowane japońskiej produkcji to dobry jest Dragon Ball i przypominam sobie z lat młodości
jak prawie wszyscy oglądali Czarodziejkę z Księżyca.
Pokemon & Japan Forever !

Po co aż trzy!

Ja lubiłem wcześniej pokemony ale teraz normalnie nienawidzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować