Zaloguj się, aby obserwować  
turpis

Pokemony - stworki z naszego dziecinstwa

161 postów w tym temacie

Ja pamiętam jak zbierałem karty Pokemon. Teraz mam zamiar sprzedac talię kilkuset kart. Kiedyś był szał na pluszaki pikachu i inne. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z mojego dzieciństwa to Czarodziejka z Księżyca jest (moje pierwsze anime), Daimos, Yattaman. To były czasy :D Co do pokemonów, to oglądałem, ale jak się zaczęło wymyślanie nowych stworków a la Pichu, to zrezygnowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

też zbierałem i mówiłem Ci już w 2 tematach!!nie wklejaj niepotrzebnych fotek..pewnie degrada dostaniesz albo coś bo to już 3 fotka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy słysze o pokemonach to przypominają mi się czasy podstawówki. Pamiętam ten szał na karty pokemon, które wcale nie były tanie (chyba ponad 10zł paczka) Ale jednak się je kupowało :) W mojej klasie ani jedna osoba nie grała w karty tylko się nimi wymieniali. Sam też miałem kilka hologramów i sporo normalnych kart. Bardzo znane były też Pokemony na Game Boya. GB miało tylko 2-3 osoby z klasy. Wtedy wszyscy im zazdrościli (ja z resztą też :P) Chyba półtora roku pózniej udało mi się nazbierać kasę na mojego pierwszego game boya pocketa. Pózniej kupiłem sobie Pokemony Gold i muszę powiedzieć, że wbrew pozorom to świetna przygodówka. Potem udało mi się sprzedać Pocketa koledze z podwórka a za tą kasę kupiłem sobie......Colora xD Grałem na nim całkiem sporo (z 2-3 lata) Lecz pózniej też go sprzedałem.Teraz jestem w 3 gimnazjum i udało mi się kupić Game Boya Advanca w świetnym stanie za grosze - 45zł. Moje pokemony gold pasowały do advanca i teraz w nie gram jak jestem u babci i nie mam co robić. Tego advanca nie będę sprzedawał choćby po to, żeby czasami zagrać sobie w takie gry jak pokemony i przypomnieć sobie czasy szkoły podstawowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To byly czasy,wszyscy zbierali karty,kapselki ogladali ciagle ta jak emitowali,najlepsze bylo jak kazdy do szkoly przychodzil i mowil "Patrz jaki wyrabisty pokemon mi z czipsow wylecial [...] " xD A potem oczywiscie sie odbijalo od ziemi i "Pokemon czy Tazo" heheh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nigdy nie byłem fanem pokemonów. Pamiętam z dzieciństwa, jak większości moich kolegów, został "wyprany" mózg przez koncern Lay''s.
Dzisiaj te słowo, bardziej kojarzy mi się z ".::::qoFfAnymyYy NASTOlatQaM QoffAyoNcYymY swOy bLoGaSqYyy ::::."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2007 o 13:40, hate mastah napisał:

Pamiętam że jak byłem to oglądałem baje, zbierałem kapsle z lays''ów i to tyle. mania ta trwała
z miesiąc a później powróciłem do DBZ :P


ja także

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2007 o 08:44, wybrany4567 napisał:

Pamietam jak bylem w podstawowce to byl istny szal na pokemony. Wszyscy je zbierali. bylo nawet
kilka bojek powodowanych prze kapsle z pokemonami. To byly czasy!


ta, to były czasy co sie waliło kapslami o podłogę: aż w szkole głośniej było niż zawsze, hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogladalem ale rzadko dosyc ;D Natomiast ogladalem anime Dragon Ball ;D Kazda serie obejrzalem w TVN Siedem a nawet za czasow RTL ;) Mogliby puscic ponownie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z Pokemonami to mi sie przypomina pewna zabawna akcja. Pracowalem z kumplem w sklepie z karciankami, figurkami itp. W pewnym momencie przychodzi do sklepu dzieciak i zaczyna przegladac karty do gry "Pokiemon- costam". Zadaje pytanie:

Prosze pana, a czy inne dzieci graja w Pokemony?
Na no moj kumpel:
Tak... INNE dzieci graja w Pokemony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować