Zaloguj się, aby obserwować  
turpis

Pokemony - stworki z naszego dziecinstwa

161 postów w tym temacie

Ech jeszcze pamiętam to zbiernie żetonów z Lays''ów ;-_ To były czasy, ale te Pokemony 150+ to już zwykły kicz :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie już dawno nie grałem :) Pamiętam, że w najnowszej części miałem już tego sporo nałapane, ale w jakimś miejscu się zaciąłem i nie wiedziałem jak dalej iść. Emulator daje dodatkową przewagę nad normalnym GameBoy''em - można było zrobić save w dowolnym momencie, np. jak się napotkało rzadkiego drania, robiło się save i łapało do skutku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 20:53, Deavid napisał:

Bajki : Muminki, Gumisie, Smerfy, Disney i Kubuś Puchatek to moje ulubione. Pokemon jako serial
animowany też dobry, ale raczej nie puściłbym ich na wieczorynkę. Zwracając uwagę na seriale
animowane japońskiej produkcji to dobry jest Dragon Ball i przypominam sobie z lat młodości
jak prawie wszyscy oglądali Czarodziejkę z Księżyca.
Pokemon & Japan Forever !


Lepiej żeby tego moderator niezobaczył bo chyba degrad bedzie ;/.

A co d tematu to też lubiłem pokemony. Dla fanów polecam grę www.pokemoncrater.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 08:31, Luki1696 napisał:

Skąd wziąść Thunder Stone w Fire Red

tobie chyba chodzi o gre a to o serial(tanten kość ci zle powiedział)

ah pokemony :D pamiętam jak byłam mały to znałem wszystkie,znałem wszystkie odcinki na pamięć ah to były czasy :D hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pokemony to dla mnie wspomnienia zmarnowanych godzin przed telewizorem , w końcu Ash zawsze wygrywał no raz przegrał ale co z tego io tak można było przypuszczać że znowu powalczy z kimś i wygra jak zwykle .

Nuda i rutyna twurców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pokemony... Przypomina mi się moje dzieciństwo kiedy znałem wszystkie 150 pokemonów na pamięć gdy miałem 3 lata. Miałem wszystkie 150 tych tekturowych kapsli i plakat. Ech! Miłe wspomnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie polsatowskie odcinki miałem nagrane na VHS i ogladalem pare razy dziennie :p
O pokemonach mogłem kiedyś powiedzieć "moja pasja i hobby", w ciągu trwania "pokeszału" zjadłem chyba tone chipsów by mieć wszyskie żetony a i pamiętam jeszcze, że były rogaliki czekoladowe z naklejkami, które wklejało się do specjalnego albumu. Zgodzę się jednak z Adamzzz''em pokemony 150+ to zwykły syf i kicha... Te dwie (albo trzy serie), w których pokazywały sie pokemony do numeru 150 były najlepszą animą jaką oglądałem i tak napewno dłuuugo pozostanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2007 o 14:10, Adamzzz napisał:

Ech jeszcze pamiętam to zbiernie żetonów z Lays''ów ;-_ To były czasy, ale te Pokemony 150+
to już zwykły kicz :-/


No prawda... Tak jak wspomniałem znałem wszystkie 150 pokemonów, ale później było trudniej zapamiętać nowe. Szkoda że doszły jakieś dziwne pokemony, takie jak teraz. Tamte były takie znane dla mnie i po prostu kiedyś nie mogłem bez nich żyć... Ech! Stare czasy! Teraz ty pokemonów to jest 386. Co robić, twórcy pokemonów troche przesadzili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... dla mnie to właściwie nie było dzieciństwo,ale już czasy gimnazjalne. Niezbyt interesowałem się tymi wszystkimi żetonami i kapslami w czipsach.
Ale serial mi się nawet podobał, śmieszny był. W końcu przestałem go oglądać,ale wspominam go dosyć miło.

Najlepsze jest to że nowe odcinki wciąż powstają, tak samo jak pełnometrażowe filmy.Tyle że w Polsce szał na Pokemony minął,więc u nas się ich już nie wyświetla. Ale za granicą owszem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja cały czas tak mam że jak spojrzę na jakiegoś starego pokemona to odrazu mi się przypomina jego imie ;]....i jeszcze nie dawno zacząłem grać w pokemony na kompie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować