Zaloguj się, aby obserwować  
szoszosz

TOP GEAR - temat ogólny

1000 postów w tym temacie

Dnia 29.04.2007 o 16:15, ppajak27 napisał:

Nie oriętujecie sie czy można kupić odcinki jakiejś serii na DVD???


No na pewno nie w Polsce. Do angielskiego Top Gear Magazine dołączają czasami płytkę DVD z odcinkami, filmami, itp. Chyba można je sprowadzić, ale są po angielsku i kosztują razem z pisemkiem ~ 30 zł (co miesiąc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 19:09, Linux M napisał:

> Nie oriętujecie sie czy można kupić odcinki jakiejś serii na DVD???

No na pewno nie w Polsce. Do angielskiego Top Gear Magazine dołączają czasami płytkę DVD z
odcinkami, filmami, itp. Chyba można je sprowadzić, ale są po angielsku i kosztują razem z
pisemkiem ~ 30 zł (co miesiąc)


Dzięki :)... tego sie spodziewałem... czemu u nas tego nie ma... zresztą nawet jak by było to też co najmniej po 2 dychy (jak nie więcej). 30 zł to jakieś 5 funtów. Przeciętny Anglik zarabia tyle w pół godziny, a ja ani nie jestem Anglikiem, ani nie zarabiam... :) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To fakt ostatni odcinek najlepszy nie był. Ale ten co leciał tydzień temu gdzie jechali tymi autami po Ameryce co potem ze stacji benzynowej uciekali to był naprawde udany odcinek. I nawet śmieszny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najciekawszą postacią jest Stig czyli koleś testujący auta. Ciekawe czy w końcu ujawni swoją twarz. Clarkson za to podoba mi się za to że naśmiewa się z Hammonda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 21:11, Jojti napisał:

A kto jest waszym ulubionym prowadzącym ???
Mój to jest chomik czyli Hammond ;).


Moim tam Jeremy i te jego komentarze i miny :D
No i oczywiście dociki na Hammonda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście Sting też jest niezły . Najlepsze jest to jak zawsze przy jego jeździe puszczają dziwną muzę xD

Ale jeśli chcesz się dowiedzieć kto to jest to pod koniec w napisach końcowych jest napisane imię i nazwisko Stinga :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, wypowiem sie na temat odcinka ''''Wyprawa po Ameryce >ekskluzywnymi< pojazdami za 1000 Funtów''''. Był jednym z lepszych, o ile nie najlepszych. Mogę potwierdzić to tym, iż oglądnąłem go 2 razy i chętnie zrobiłbym to po raz 3 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.04.2007 o 21:19, Jojti napisał:

Ale jeśli chcesz się dowiedzieć kto to jest to pod koniec w napisach końcowych jest napisane
imię i nazwisko Stinga :P


Z tego co pamiętam to tam piszę The Stig tylko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 21:26, speedraid napisał:

No cóż, wypowiem sie na temat odcinka ''''Wyprawa po Ameryce >ekskluzywnymi< pojazdami
za 1000 Funtów''''. Był jednym z lepszych, o ile nie najlepszych. Mogę potwierdzić to tym,
iż oglądnąłem go 2 razy i chętnie zrobiłbym to po raz 3 :D


Ja go obejrzałem też ze 3 razy tylko zniesmaczył mnie moment jak zrzucali krowę z samochodu. Myślałem, że problemy będą mieli przez to. Dali czadu. Łezka się w oku zakręciła jak pokazali New Orlean. Było też śmiechu co nie miara na stacji benzynowej jak podjechał pickup z ludźmi na pace. Szkoda, że to z góry ustawione było a nie takie naturalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Misie się właśnie wydaje że była tam wzmianka o jego nazwisku , trzeba by było poszperać w necie dobrze ;).
W końcu koleś nie może nazywać się The Stig :D!! (chyba)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 00:27, Jojti napisał:

Misie się właśnie wydaje że była tam wzmianka o jego nazwisku , trzeba by było poszperać w
necie dobrze ;).
W końcu koleś nie może nazywać się The Stig :D!! (chyba)



No raczej nie. Ale po co tracić na to czas. ważne, że jest i jest ok. Hmm, czyżby dzisiaj premiera nowego odcinka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, jak oglądnąłem w sobote ten odcinek, gdzie przerabiali Relianta na wahadlowiec, i jak zobaczyłem Richarda w tym wozie, o mało nie padłem ze śmiechu! On tak pasuje do tego wozu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do Stiga, to Czarny Stig (1-2 seria) nazywał się Perry McCarthy... W 1 odcinku 3 serii skoczył on Jaguarem z lotniskowca do wody. Oczywiście w ten sposób TG upozorowało jego śmierć i zatrudniło innego kierowcę (Białego Stiga).
Więcej o Stigu tu --> http://pl.wikipedia.org/wiki/The_Stig


Aha, coś jeszcze, obadajcie to: http://www.youtube.com/watch?v=VihIf1Fi-BM

"Na stronie FinalGear.com pojawił się ostatnio bardzo interesujący materiał, w którym Biały Stig przemówił do kamery!
Co ciekawe, zostało to nagrane przez Holenderską telewizję w 2003 roku. Dlaczego dowiadujemy się o tym dopiero teraz?"


(C) petrolhead.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy odcinek był bardzo sympatyczny. :) Może to nie było to samo, co przeprawa przez Amerykę, ale było zdecydowanie lepiej niż tydzień temu. :P Prowadzący doszli do wniosku, że stworzą własne biopaliwo, więc każdy z nich kupił sobie jakiś traktor. Muszę przyznać, że "czołg" Hammonda wywołał u mnie salwę śmiechu. Zresztą tak samo, jak zadania, które musieli wykonać. :D Potem się zabrali za oranie pola swoimi wspaniałymi maszynami i rozsiewaniem nasion. Ale taki słowny opis i tak nie jest w stanie pokazać, jak ten odcinek wyglądał, dlatego zachęcam wszystkich do obejrzenia najnowszego odcinka. Bo warto. :) Jak zwykle zresztą. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2007 o 15:15, matiz123 napisał:

Dzisiejszy odcinek był bardzo sympatyczny. :) Może to nie było to samo, co przeprawa przez
Amerykę, ale było zdecydowanie lepiej niż tydzień temu. :P Prowadzący doszli do wniosku, że
stworzą własne biopaliwo, więc każdy z nich kupił sobie jakiś traktor. Muszę przyznać, że "czołg"
Hammonda wywołał u mnie salwę śmiechu. Zresztą tak samo, jak zadania, które musieli wykonać.
:D Potem się zabrali za oranie pola swoimi wspaniałymi maszynami i rozsiewaniem nasion. Ale
taki słowny opis i tak nie jest w stanie pokazać, jak ten odcinek wyglądał, dlatego zachęcam
wszystkich do obejrzenia najnowszego odcinka. Bo warto. :) Jak zwykle zresztą. :P


No czołg Hammonda to nic innego jak śmiech. I jescze ta jazda po prostej Jeremiego :D
Jeden z lepszych odcinków które oglądałem, jestem ciekaw co tam wykombinują jeszcze :P
Znając nich to...(no comments) :D Czekam na kolejny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tja, czołg... Okrążenie Stiga na JCB było niezłe. Nie wyrobił się na zakręcie, aż spadł z siedzenia. Jezza chyba przeliczył się z siłą uciągową swojej maszyny (patrz: samolot na haku :D). Hammond za to wybrał sobie malutki miejski samochodzik do przejażdżki po lunch ;)
Szczerze mówiąc to mnie zachwyciły zdjęcia w filmie z Lambo... Po prostu majstersztyk. Kolory, ujęcia, jastrząb... Kopara opada ;)
Albo rozmowa z gościem programu. James z Richardem nieźle na odwalali (tablica z sercem...).

Tak dla przypomnienia daję tapetkę z LP640 (zmontowaną z ujęć z programu).

20070505162200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować