Zaloguj się, aby obserwować  
szoszosz

TOP GEAR - temat ogólny

1000 postów w tym temacie

TOP GEAR JEST THE BEST!!! Oglądałem całą mase odcinków i wszystkie były super, ale najnowsza seria jest THE BEST!!! Krowa na dachu, Rubin w kosmos, Oranie pola... To jest najlepsze!!! Ja po prostu kocham ten program!!! Co do dzisiejszego odcinka to właśnie skończyłem oglądać i znowu byłem mile zaskoczony pomysłowością... Najbardziej ryłem jak Clarkson wysadził pole, to było dobre... To jest troche denerwujące że trzeba czekać tydzień na kolejny odcinek... Grr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lol !!! Właśnie widziałem pierwsze pół godziny których wczoraj nie zdążyłem zobaczyć... Jak ten łoś przyciągnoł samolot??? Nie no po prostu Top Gear Jest The Best ;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie dlaczego mimo nowych odcinków itp od tygodnia nikt nic nie pisze... Co do ostatniego odcinka znowu mnie mile zaskoczył :) Limuzyny były wypasione ;) Tylko że zmartwiło mnie to co było na końcu a dokładnie to co powiedział Clarkson "To ostatni odcinek tej serii"... Ciekawe kiedy nstępna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najnowszy odcinek jest rewelacyjny. :P Jak widać, wszystkie odcinki Top Geara trzymają mniej więcej równy poziom. :) Po zobaczeniu każdej z limuzyn dostałem ataku śmiechu. :P I fajne było, jak Hammond wyrwał kierownicę z samochodu May''a. :D No ale, nie będę tutaj "spojlerował", bo pewnie nie wszyscy zdążyli już obejrzeć najnowszy odcinek, więc nie chcę tutaj wszystkiego opisywać. Co nie zmienia faktu, że ten odcinek zobaczyć trzeba. :D

Mnie też właśnie zmartwiło to, że na samym końcu powiedziano, że to ostatni odcinek serii. W takim razie ciekawe, czy są jeszcze jakieś odcinki, których TVN Turbo nie pokazywało. Wie ktoś może, czy za granicą mają już jakąś nową serię albo coś? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2007 o 16:14, matiz123 napisał:

Mnie też właśnie zmartwiło to, że na samym końcu powiedziano, że to ostatni odcinek serii.
W takim razie ciekawe, czy są jeszcze jakieś odcinki, których TVN Turbo nie pokazywało. Wie
ktoś może, czy za granicą mają już jakąś nową serię albo coś? :)

Na oficjalnej stronie Top Geara nic nie wspominają o nowej serii, a ostatni odcinek dziewiątej był wyemitowany na początku marca (w Wielkiej Brytanii). Pewnie koło czerwca będzie nowa, a u nas w lipcu-sierpniu:/

A co o ostatniego odcinka, to Lemar nieźle się wkurzył:). Jamelia narobiła sobie niezłego obciachu, a ten typ od Clarksona(zapomniałem jak się nazywa) chyba jako jedyny się w miarę dobrze bawił. A z tej serii najbardziej podobał mi się odcinek w USA:) Fajnie mieli w Alabamie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2007 o 16:14, matiz123 napisał:

Najnowszy odcinek jest rewelacyjny. :P Jak widać, wszystkie odcinki Top Geara trzymają mniej
więcej równy poziom. :) Po zobaczeniu każdej z limuzyn dostałem ataku śmiechu. :P I fajne było,
jak Hammond wyrwał kierownicę z samochodu May''a. :D No ale, nie będę tutaj "spojlerował",
bo pewnie nie wszyscy zdążyli już obejrzeć najnowszy odcinek, więc nie chcę tutaj wszystkiego
opisywać. Co nie zmienia faktu, że ten odcinek zobaczyć trzeba. :D

Mnie też właśnie zmartwiło to, że na samym końcu powiedziano, że to ostatni odcinek serii.
W takim razie ciekawe, czy są jeszcze jakieś odcinki, których TVN Turbo nie pokazywało. Wie
ktoś może, czy za granicą mają już jakąś nową serię albo coś? :)


Dokładnie, dawno się tak nie uśmiałem! Dosłownie zwijałem się na dywanie ze śmiechuxD Rewelacyjny odcinek, z kierownicą najlepszy motyw był;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no limuzyny były świetne. IMO największa polewa była przy armatce wodnej ;D Hammond miał pomysł z tą cabrio-limousin. Później rozwożenie gwiazd. Mogę powiedzieć, że była to porażka prezenterów na całej linii. Jamelia, czy Lemar na pewno nie byli im wdzięczni...
A słuchaliście newsów ? Dobry był motyw z mierzeniem dzieci ;)

Podsumowanie całej serii...
Cóż, nie był to stary, dobry Top Gear sprzed 8 serii. Tak naprawdę 7 seria byłą ostatnią "prawdziwą serią" TG. Obecnie TG stał się programem rozrywkowym z nutką motoryzacji. Za dużo wyzwań typu: "How hard can it be ?", a za mało samochodów :/ Postawili na zwykły show i nabijanie się ze wszystkiego. Top Gear kiedyś był prawdziwym "car show", ale teraz ?
Znaczy nie mówię, ze seria była słaba, ale to jednak nie to, co kiedyś...

Na koniec parę dywagacji Clarksona na temat przyszłości Top Gear: http://www.topgear.com/blogs/planettopgear/040-series-10-its-up-to-you/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

james wygrywa wszystkie zawody ""Pozwalasz robić z siebie cocker spaniela" xDDDDDD" - mnie też to rozbawiło
nieżle dał się we znaki temu nygusowi w saunie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy odcinek był jak Nasze chłopaki pomagali James''owi urządzić piękny salonik w Rolls-Royce''sie:)) Spisali się na medal:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2007 o 15:23, Linux M napisał:

Eeee, salonik w Rolls-Royce... Która to była seria ?


Nie pamiętam, chyba ta przed "wypadkiem" Chomika! Betonowa podłoga, parkiet, kominek itp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2007 o 15:29, Linux M napisał:

Ehh, to był Mercedes S-Class (W140)...
Seria 8, odcinek 4 ;)


A faktycznie!!! Sorry:)) Powiedział James, że może sobie zrobić własnego "wypasa":))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2007 o 11:57, master matrox napisał:

Oglądaliście niedawno wyemitowany odcinek Top Gear''a na TVN Turbo w którym robili limuzyny
:> Był on po prostu wymiatający :)

No poprostu świetnyy.. był ten odcinek naprawde możecie żałować jak go nie obejrzyliście jeden z najlepszych jakie oglądałem. Robili limuzyny z wykłych dwu czy cztero osobowych aut. Przecinali je na pół a potem łączyli z innymi częściami najlepszy wyszedł lol Jamesowi. potem przewozili nimi gwiazdy na pewną gale w londynie. nie będe wam pisał bo mi coś nie wychodzi poprostu ogólnie odcinek tak jak matrox powiedział "wymiatający"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fiat Panda pokrojony w pół (jeszcze nie jako limuzyna) był genialny! :-) A jazda autkiem Hammonda (z głowy mi wypadła nazwa, sorry) i gra w kręgle - wypas! :-D

A w tą sobotę ma być jakiś odcinek specjalny, bo się ta seria TG skończyła, ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sluchajcie ogladam top gear na tvn turbo i chcialem sobie sciagnac jakies oodcinki z netu
probowalem sciagac torrentami i teraz tak:
pamietacie ten odcinek w ktorym jezdzili po USA i byla zdechla krowa i wogole ktory to jest nr odcinka
bo sciagnalem odcinki 9.04 i to jest o tym promie kosmicznym i sciagnalem 9.05 i to jest o tych traktorach i nie moge trafic na ten odcinek co chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować