Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kolonia nie chce brutalnych gier. BARDZO.

75 postów w tym temacie

Dnia 23.12.2008 o 17:37, menelica napisał:

Najpierw holocaust teraz to!:)


Gratuluję najgłupszego użycia uśmiechniętej buźki przy wypowiedzi. Good for you! :/

Co do newsa. Wieść ta nie dziwi. Niemcy już dawno zdołały przyzwyczaić nas do swojej nieodpowiedzialnej polityki cenzurowania gier. Mam tylko nadzieję, że akcja nie wyjdzie poza terytorium Koln.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2008 o 17:46, mikim napisał:

W "Zdaniem Zaitseva" mały błąd - nie Left 5 Dead, a Left 4 Dead :D.


Spójrz na okładkę gry z newsa - pieć palców, w tym kciuk zagięty za dłoń.
Teraz na okłądkę prawdziwą - kciuk jest urwany.

http://www.gry-online.pl/Galeria/Gry8/434590656.jpg

A przecież na tak brutalny widok nie można narażać superwrażliwych dzieci. :O

A wg mnie horrory typu Piła są "groźniejsze" od gier. Przynajmniej ja wolę pograć w grę, w której kończyny latają po całym ekranie niż oglądać film o tym samym. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam

http://www.youtube.com/watch?v=C8cc97BxjhM

Tylko, że problem leży po stronie rodziców a nie "złych amerykańskich gier". Dzieciak może równie dobrze naśladować zachowanie postaci z gier komputerowych, filmów a nawet na zbrodniczej historii swoich przodków. W takim razie niech nie puszczają jeszcze "brutalnych" filmów i niech uczą, że niemcy zawsze byli przyjacielscy dla całego świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jezu co za idioci... Nie no spoko UT 3 czy GoW jest O.K, natomiast CS (krew po prostu ścieka po ekranach) jest już zbyt brutalny. Tak się właśnie tłumaczy brak zdolności do wychowania swoich dzieci - winę zwalić na gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh teraz to Szwa... Niemcy będą "mrówkami" i do naszych empików po gierki maszerować <lol2>. Tak ogólnie ciekawe kiedy u nas takie chore pomysły zaczną wprowadzać ? Przy okazji mogliby znieść (M$) blokadę regionalną na XBL bo nie mogę kupić Ultimate Mortal Kombat 3 !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ależ oni to mają nasr... popsute w głowach ;/
Jeszcze trochę i zrobi się z nim wielka społeczność słodziutkich, skrajnie pacyfistycznych gumisiów.
Najpierw straszliwie się uwzięli na AirSoft, teraz naciskają na gry...
Nie żebym mówił, że mają kochać wojnę i zabijanie, ale póki człowiek bawi się rozważnie i jest w miarę zdrowy psychicznie to nic złego z tego nie wyniknie a nawet wyżyje się za wszelkie nieprzyjemności dnia i będzie szczęśliwszy. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czasem odnoszę wrażenie, że ludzie głoszący takie poglądy o takich rzeczach jak gry to słyszeli wyłącznie z opowiadań i w żadną nigdy nie zagrali.
Nie mają też pojęcia czym gry są i dla kogo jakie produkcje są przeznaczone.
Idąc tym tropem to o wychowaniu i aktywnym interesowaniu się losem własnych dzieci też nie słyszeli.
Żal bierze po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze wiedziałem, że niemcy mają straaaszny dystans do gier (Srzelanie do robotów w Half-Life ?!), ale to już małe przegięcie... Przecież to TYLKO gra! Udowoniono naukowo, że niedobrze od gier robi się jedynie ludziom z zaburzeniami psychicznymi... Boje się, że nasz ukochany rząd zaraz zgapi z silniejszego i mądrzejszego narodu i zrobią to samo u nas... Tfu! Oby to była tylko moja chora wizja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować