Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Babrarzyńca napadł na kolektyw. Jedyny ratunek w AoC.gram.pl!

22 postów w tym temacie

Jak na razie ciezko mi sie gra.
Jak sobie przypomne poczatki w Wowa, to jednak tam było jakos łatwiej, milej, intuicyjniej, wyrazniej.

Ale coz dalej bede probowal, moze AoC mnie jeszcze pozytywnie zaskoczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten animowany header na sajcie to jakiś żart? Nie dość, że jest brzydki i zapętlający się, to jeszcze animowany w sposób, który gwałci percepcję i totalnie uniemożliwia przeglądanie strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę to dziwne... Nie dość, że w kolektywie była już jedna strona o Age of Conan, to wykonanie tej nowej jest beznadziejne. Szczególnie spaprany jest ten flashowy nagłówek, który ma pokazywać jakieś-tam obrazki z AoC, ale i tak nic na nim nie widać, bo zasłania go logo i "partnerzy". Poza tym te reklamy... ehh. No, ale strona wizualna to jedno, za to zawartość to zupełnie inna broszka. Zdaje się, że polscy gracze Age of Conan powinni być zadowoleni.
A propos kolektywów, to jeśli można wiedzieć - co się stało z lineage2.gram.pl? Ostatni news jest z 24 kwietnia 2008 roku, a od tego czasu w świecie L2 dość dużo się wydarzyło. Zresztą klikając w "Rasy i klasy" nie ma tam ani słowa o nowej (chociaż już właściwie nie takiej nowej) klasie - Kamael''ach. Ktoś się obija?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poprzednia strona nie żyje a przynajmniej niewiele się tam dzieje. Główny prowadzący pożegnał się i stwierdził (w skrócie), że nie ma serca do jej prowadzenia skutkiem czego panuje tam zastój oraz ogólny brak pomysłów. Nowa strona wygląda i pracuje lepiej a przede wszystkim zapowiada się na dobre źródło informacji. Dajmy im czas.

Poprzednią stronę pewnie można reanimować, ale potrzeba tam ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta strona dla nie wiedzących powstała jeszcze przed premierą AoC i od tamtej pory funkcjonuje.
Tak samo C9 - gildia powstała w momencie headstartu i funkcjonuje do dziś :)

Co do pierwszej strony i człowieka który ją prowadził to nie wiem czy warto komentować :P

@Prabab

naprawdę nie wiem w czym masz problem... u mnie wygląda to świetnie i w żadnym wypadku w niczym nie przeszkadza.

@Thanalis

Rozumiem, że napisanie dlaczego przekroczyło Twoje możliwości -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomijając nie które fakty techniczne forum i strony to zabawnym są ikony z WoWa [dokładnie hordy] na forum :P

O i nawet flagi hordy się znajdują w nagłówkach paneli takie małe :P.

Poprawić ten header i jakość niektórych obrazków bo są okropne [widać piksele] i będzie dobrze bo ogólnie strona jest przyjemna :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moze nie tak bardzo jak Twoja mozliwosc do napisania poprawnie nicka
Jest sporo do zarzucenia tej grze, tylko po co mam pisac to samo co pisali inni ?
Fajne jest to ze jest duzo klas postaci i w koncu ktos zrobil fajna lokalizacje gry MMO.
Nie ukrywam jednak, ze bardziej cieszylbym sie, gdyby postanowione bylo aby zrobic lokalizacje WoW''a, Lineage''a czy przyszlego KotOR''a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2008 o 14:45, Thanlis napisał:

Nie ukrywam jednak, ze bardziej cieszylbym sie, gdyby postanowione bylo aby zrobic lokalizacje
WoW''a, Lineage''a czy przyszlego KotOR''a


O, to to. To jest coś. Ciągle mnie to zastanawia, dlaczego CDP zdecydował się na wciąż mało popularnego AOC, skoro WoW ma w Polsce wieloletnią publiczność. Odpowiedzią może być właśnie nowość AOC podczas gdy starutki WoW będzie wkrótce pewnie odchodził do lamusa a jego fani przyzwyczaili się już do gry na międzynarodowych serwerach i tam mają swoje gildie, znajomych itp. Niemniej wciąż mnie to zastanawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2008 o 15:50, lastvegas napisał:

> Nie ukrywam jednak, ze bardziej cieszylbym sie, gdyby postanowione bylo aby zrobic
lokalizacje
> WoW''a, Lineage''a czy przyszlego KotOR''a

O, to to. To jest coś. Ciągle mnie to zastanawia, dlaczego CDP zdecydował się na wciąż
mało popularnego AOC, skoro WoW ma w Polsce wieloletnią publiczność. Odpowiedzią może
być właśnie nowość AOC podczas gdy starutki WoW będzie wkrótce pewnie odchodził do lamusa
a jego fani przyzwyczaili się już do gry na międzynarodowych serwerach i tam mają swoje
gildie, znajomych itp. Niemniej wciąż mnie to zastanawia.

Ponieważ WoW też kiedyś był "mały" ;P. No może miał na starcie już kilkaset tysięcy, ale AOC ma potencjał. Nie powiem nie. Właśnie się zastanawiam, czy by tak sobie nie zafundować przejażdżki z AOC...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować