Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gry, na które czekamy w 2009 roku – konsole

99 postów w tym temacie

Hehehe fanboye X360 juz placza ze grac nima w co i dobrze wam tak !!
A gdzie jest UNCHARTED 2 ?? sorry ale brakuje mi tu Grand Tourismo 5 oraz Heavy Rain, .

A prawda jest taka i w oczy kole za na X360 nie bedzie w co grac w 2009r jedynie popykam se w dodatek do halo3 .
A ty nie badz taki pewien ze mass effect 2 bedzie tylko na X360 zapomniales ze bioware kupilo EA hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra, to są gry na które czekają posiadacze PS3. Będzie coś więcej Lucas? W kolejce przebierają nogami Xboks, Wii, PSP i DS :)

Może, żeby nie powodować dalszych kłótni - zmienić tytuł tego arta na "Gry, na które czekamy w 2009 roku – PS3", bo to właśnie jest powodem flame'a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2008 o 22:36, Lucas the Great napisał:

> Lucas the Great - Nie odwdzięczyło? :( A "Madworld"? A rewelacyjnie wyglądający

> (no co?) "Monster Hunter 3"? A "The Conduit"? Te tytuły to jest nic? Eh... Cóż,
ja swoje
> wiem, i bynajmniej nie traktuję Wii jako platformy stricte imprezowej - to moim
zdaniem
> duuuży błąd. ;)
Ja traktuję Wii jak traktuję - jako jedynego "next gena" ze względu na rewolucję w sposobie
grania
. Jednak nic nie poradzę na to, że mnie osobiście najbardziej zainteresowały tytuły,
które wymieniłem. PS3 ma szansę odrobić monstrualne straty - patrzę, czytam, testuję
- i wychodzi mi rok czarnuli (którą uważam za wredną i nieintuicyjna notabene). Mogę
się mylić - jestem tylko graczem a nie bogiem - i Wy możecie mnie z moich typów rozliczyć
za rok :)



Dokładnie! w pełni się zgadzam. Własnie przez sposób grania. Reszta konsol "next - gen" tak zasadzie niczym innym sie nieróżnie od poprzedników. To samo w lepsej oprawie/jakości.Tylko tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2008 o 23:10, Zaitsev napisał:

No dobra, to są gry na które czekają posiadacze PS3. Będzie coś więcej Lucas? W kolejce
przebierają nogami Xboks, Wii, PSP i DS :)

Może, żeby nie powodować dalszych kłótni - zmienić tytuł tego arta na "Gry, na które
czekamy w 2009 roku – PS3", bo to właśnie jest powodem flame''a.

Cicho, flame i tak będzie, nie musisz dolewać oliwy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2008 o 23:12, SERGYO napisał:


Dokładnie! w pełni się zgadzam. Własnie przez sposób grania. Reszta konsol "next - gen"
tak zasadzie niczym innym sie nieróżnie od poprzedników. To samo w lepsej oprawie/jakości.Tylko
tyle

Niom :)
Ale w nadchodzącym roku Wii nie rzuciło mnie zapowiedziami na kolana. Fakt, kilka tytułów wygląda w miarę ciekawie, ale nie wykorzystają raczej potencjału Wii, a przegrają pod względem oprawy. Za to "staroszkolne" produkcje z konsol "pseudo-nowej generacji" kupiły mnie potencjałem. Smuciłoby mnie to, gdyby nie fakt, że będą to potencjalnie świetne gry. Stawiam na rozrywkę, nie ideologię platformową :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ze najlepsze tytuly wychodzic beda na ps3 i trzeba to zaakceptowac . Na PSP fajne gry?? jedynie resistance retribution chyba sie zapowiada . Wiadomo ze takie gry jak Halo Wars nie sa takim hitem jak killzone 2 czy god of war 3 i grand turismo 5 . kazdy wie ze ostatnie gry microsoftu ti shity np: two humans i casualowy fable 2 banalny jak konstrukcja cepa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WOW, nareszcie temat o PS3 ;)

Rok czarnulki jak nic - 2009. The best game of 2008 - Metal Gear Solid 4. Podobnie będzie w przyszłym. To będzie musiała być gra z PS3 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm. Gdyby nie dwie sprawy czyli brak wstecznej kompatybilności w PS3 i aktualny brak gier na tą konsolę (jeden MGS4 do kupna średnio mnie zachęca) to już na wiosnę bym kupił. A tak - PS3 poczeka sobie na lepsze czasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2008 o 23:10, Zaitsev napisał:

No dobra, to są gry na które czekają posiadacze PS3. Będzie coś więcej Lucas? W kolejce
przebierają nogami Xboks, Wii, PSP i DS :)

Może, żeby nie powodować dalszych kłótni - zmienić tytuł tego arta na "Gry, na które
czekamy w 2009 roku – PS3", bo to właśnie jest powodem flame''a.

Wtedy i tak będą kłótnie, bo jest temat z typami na PS3, a na klocka i resztę nie ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja to czekam na wiele tytułów m.in (może) na Wiedźmin 2...albo i też pograł bym sobie właśnie w Ojca Chrzestnego 2 ;D no i StarCraft i Diablo 3....to takie z tych bardziej interesujących mnie tytułów a tak poza tym to lubię niespodzianki więc kto wie czy nie ukarze się jakiś nieznany produkt który potem okaże się hitem =)

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba komentarz odnośnie pojawienia się Mafii 2 w artykule nie powinien się pojawić. Nic się z niego nie dowiadujemy, a jedynie czy autor lubi konsole czy pc. Oh, podżegacz jeden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całe szczęście że nowe gry z serii PSowych exclusive''ów jak Resident Evil 5 , FF XIII , czy Tekken 6 pojawią się również na Xboxie :D Widać developerzy nie ufają kolesiom z Sony :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować