Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rok PS3 przesunięty o... rok?

100 postów w tym temacie

Dnia 29.12.2008 o 09:23, Jcdx napisał:

Tak tak, niech jeszcze God of War zrobią multiplatformowe i Sony będzie miało niezły
orzeszek do pogryzienia.

nie bój, nie bój, GOw''a robi SCE, więc będzie tylko 1 platforma ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm.. nie wiem ja dla was ale dla mnie Tekken na x360 to już apokalipsa i totalna przegrana Sonyy...
W tej generacji wróżę że Playstation polegnie... na rzecz xbox''a. Chociaż... ten napęd blu-ray może jakoś uratować PS3 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2008 o 09:11, Kafar napisał:

żeby było śmiesznie to Sony i tak nic z tym nie zrobi ;/ nadal czekam na tytuł który
mnie olśni i zaczaruje.


Dla mnie i tak już za późno. Nawet jak wyjdzie tytuł, który mnie olśni i zaczaruje, to i tak szkoda mi będzie tego co zainwestował w X360. A nie mam tyle czasu, by zawracać sobie głowę dwoma platformami do gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się ze STiKkK''iem... oddanie tekken''a przez Sony było jak samobójstwo... PS (1) i PS2 ludzie kupowali dla tekken''a... a teraz... sprzedaż tej gry rozłoży się tak jak ilość sprzedanych konsol... powalczyć będą mogli jedynie o klientów mających obie konsole... a tak poza tym... wielu ludzi kupiło PS3 bo ma BD... ale już takich wielu nie zostało... niby to jest najtańszy odtwarzacz na rynku... ale kto teraz ogląda filmy na BD? teraz króluje DVD i płytki z gazet i z wyprzedaży w sklepach... jak ktoś chce mieć film to ściąga "kopie zapasową", a jak ktoś chce tylko obejżeć film to już wchodzi coś takiego jak VOD... BD nie stanie się tak popularne jak DVD... nie ma szans... czyli PS3 tez nie ma aż takich szans na podniesienie się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to był rok PS3 :) Wreszcie u mnie stoi...
I mam gdzieś kogo to rok będzie/był...gry wychodzą ja i tak nie mam kasy na wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już to widzę... PS3 nie ma po prostu takiego potencjału jak jego poprzednik, konkurencja jest większa, Sony nie potrafi zdobyć tytułów na wyłączność, ani zrobić porządnej kampanii marketingowej. I naprawdę nie wydaje mi się, aby nowy rok miał cokolwiek w tej kwestii zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ranma1, chorujesz na wielokropkolizm,to naprawdę boli... w... oczy...
Rafix 06,masz jakieś konkretne tytuły na myśli,bo ja poza Killzone 2 i Heavy Rain nie za bardzo mogę sobie przypomnieć,przy całej [bardzo dużej] sympatii do ps3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2008 o 10:24, Klimos napisał:

> żeby było śmiesznie to Sony i tak nic z tym nie zrobi ;/ nadal czekam na tytuł który

> mnie olśni i zaczaruje.

Dla mnie i tak już za późno. Nawet jak wyjdzie tytuł, który mnie olśni i zaczaruje, to
i tak szkoda mi będzie tego co zainwestował w X360. A nie mam tyle czasu, by zawracać
sobie głowę dwoma platformami do gier.


No ja też zdecydowałem inwestować w 360 i mam w co grać ciągle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyszly rok wrozy rowniez utrate ekskluzywów iksboksa na rzecz PC. Mowa tutaj o Fable 2, GoW2. Nie wiem czym sie zachwycaja i smieja z Sony fanboje IKSA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2008 o 11:09, Kafar napisał:

No ja też zdecydowałem inwestować w 360 i mam w co grać ciągle :)

W chwili obecnej grałem w mniej niż połowę gier, które posiadam. A jakaś 1/3 nadal leży w folii...

@ Dzikq:

Dnia 29.12.2008 o 11:09, Kafar napisał:

Przyszly rok wrozy rowniez utrate ekskluzywów iksboksa na rzecz PC. Mowa tutaj o Fable 2, GoW2.

A co mnie to obchodzi, że dany tytuł jest dostępny na jakiejś innej platforrmie? Ważne, że ja mam w co grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Europie XBOX360 już zniszczył PS3 ,dzięki usłudze xbox-live i cenie konsoli (a to wszystko za wojne formatów ,gdzie SONY stosował chwyty poniżej pasa przeciw TOSHIBA)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować