Zaloguj się, aby obserwować  
Widek

Kiedy chodzimy spać...

723 postów w tym temacie

Ostatnio między 12.00, a 1.00. Teraz będzie pewnie między 22.00, a 23.00. Nie przeżyję..., ja nie chcę do szkoły. Precz!

Moras1990=> Ale z Ciebie Hardcorowiec :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przez wakacje miedzy 2-3. wczoraj np. o 6...no ale byla impreza, wiec wszystko jasne...:)
bede musial sie juz powoli przestawic na jakies "normalniejsze" pory...bo juz tylko miesiac wakacji...:P
hahaha...a wy jutro do szkoly!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kładę się niezależnie od pory roku w okolicach północy, ale często opłacam to trudem wstawania o 6.30, kiedy to z ledwością dowlekam się do przeklętego budzika. Generalnie nie kręci mnie bezsenność, i wybieram optymalne pory snu, by szybko zasnąć i stosunkowo wydajnie zregenerować siły życiowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech 1;15 ;/ A miałem pojsc o 24 jak zwykle :D A wystarczyło włączyc film i masakra, no coz znowu mnie czeka spanko do 12 stej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie to na dobrą sprawę zależy. Nawet nie od tego czy są wakacje czy jest rok szkolny (potrafię w roku szkolnym nie spać dwa dni a we wakacje... dwa dni spać :)). Jest to u mnie uzależnione od tego co robiłam w ciągu dnia. Jak siedziałam cały dzień na kompie, albo pół dnia w szkole, to śpię mało (no chyba, że poprzednia noc była nieprzespana albo spałam za mało). Natomiast jak mnie weźmie, żeby się wybrać na jakiś meczyk obejrzeć, albo pobiegać po okolicy to śpię jak zabita xD
Ogólnie to koło 0:00 - 1:00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na drugi dzień trzeba wstać do szkoły to koło 23.00 idę, bo jak siedzę dłużej kilka dni to nie wytrzymuje potem.
Ale jak są wakacje/ ferie to się siedzi i się na zegarek nie patrzy więc nie wiem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ciągu tygodnia chodzę spać o 0.00 bądź 1.00. A w Weekendy 3.00 albo w ogóle:)
Ale gdy w ciągu tygodnia ide spać koło 1.00 to rano ciężko tyłek podnieść z łóżka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to wstaje w rano to 8:00 lub 9:00, a spać to 23:00 lub 00:00. Z czasami lubię długo śpi to np wstaje to 10:00 lub 11:00 tak trochę późno wstaje się xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W normalnym tygodniu to tak chodzę spać koło 00:00 czasami o 02:00 a wstaje o 7 więc nie mam za lekko :P

A we weekendy spie do 8:00 a idę spać koło 03:00 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie zależy... W roku szkolnym to idę spać średnio o 23, natomiast w wakacje to już całe noce się zarywa oglądając tv albo na kompie siedząc, lub ewentualnie na imprezce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei w roku szkolnym chodzę spać ok. 23... Teraz gdy są wakacje... kładę się kulturalnie w łóżeczku o 22... biorę ze sobą laptopa i buszuję po necie, gram, oglądam filmy :D I idę spać jak mi się bateria wyładuję czyli ok. 1-2 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc musisz to sobie inaczej rozplanować :D Jak ja zasypiam ok. 1 to budzę się o 8 :D I rano oraz przez resztę dnia czuję się rześki i pełen energii :D Dla nie wyspanych.. rano polecam zimny prysznic :D Nic tak nie pobudza:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować