Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Oldskulowe podsumowanie 2008 roku, czyli dwanaście miesięcy z legendą

29 postów w tym temacie

gram.pl

Na podsumowanie wykonującego właśnie swe ostatnie kroki roku zdecydował się również Lurr. W starym, oldskulowym stylu znanym z pierwszego sezonu Soboty community spogląda na świat w swój wyjątkowy sposób. I analizuje.

Przeczytaj cały tekst "Oldskulowe podsumowanie 2008 roku, czyli dwanaście miesięcy z legendą" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ano, artykuł nudnawy. Prawda, przy co poniektórych dopiskach Spaykiego się uśmiechałem, niemniej jednak wydaję mi się, że niepotrzebnie tyle razy się wtrącał (w skrócie wyrażał swoją opinię?). W każdym razie - ech, kolejne życzenia - dzięki i wzajemnie, Lurrcio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2008 o 19:01, The Only Truth napisał:

Ano, artykuł nudnawy. Prawda, przy co poniektórych dopiskach Spaykiego się uśmiechałem,
niemniej jednak wydaję mi się, że niepotrzebnie tyle razy się wtrącał (w skrócie wyrażał
swoją opinię?).

Te wtręty to tradycja. ;) Generalnie tekst dedykowany jest wszystkim tym, którzy w dzisiejszy wieczór nie idą na żadne rauty czy domówki, a zostają przed komputerem zrobić sobie podsumowanie roku przy kolejnej misji w FarCry 2. ;) Nie ukrywam, że ten tekst jest też dla wtajemniczonych - to jednocześnie mój hołd dla osób, które pomagały stawiać pierwsze kroki Soboty Community i od początku zaszczycały mnie swoim supportem! A to, że nudny? Może dlatego, że długi - troszkę się rozpisałem, a i do ciętych ripost ostatnio nie miałem nastawienia... ale to takie katharsis - 2009 będzie lepszy, o!

Dnia 31.12.2008 o 19:01, The Only Truth napisał:

W każdym razie - ech, kolejne życzenia - dzięki i wzajemnie, Lurrcio.

:)

@Spayki
Ja tych TV adsów z MGSa nie oglądałem na GameTrailers, tylko grając w grę. :/ Tak, nie mam PS3. Nie zostałoby mi czasu na sprzątanie mieszkania - kurz byłby ścierany tylko z konsoli i telewizora. Ale od czego ma się kolegów! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytując ostatnią stronę wnioskuję że Spaykiego boli czytanie literek :)
A podsumowania muzyczne też były, ja dorzucam Nick Cave''a, Motoheada i - jak dla mnie najlepsza - bracia Cavalera "Inflikted".
A Anetka fajna ale słyszałem że się roztyła :(
Reszta OK, i nie róbcie postanowień noworocznych! Od tego macie cały rok :D

BTW. Ciekawe co było hasłem do konta admina? Imię dziewczyny czy psa/kota/chomika/innego paskudztwa (a może na jedno wychodzi?) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2008 o 23:38, Spector 109948 napisał:

Czytując ostatnią stronę wnioskuję że Spaykiego boli czytanie literek :)

Czasami ;P

Dnia 31.12.2008 o 23:38, Spector 109948 napisał:

A podsumowania muzyczne też były, ja dorzucam Nick Cave''a,

ZAPOMNIAŁEM!!! "Dig yourself, Lazarus, dig yourself!"

Dnia 31.12.2008 o 23:38, Spector 109948 napisał:

Motoheada i - jak dla mnie

Może być, ale nie kosmos jak dla mnie.

Dnia 31.12.2008 o 23:38, Spector 109948 napisał:

najlepsza - bracia Cavalera "Inflikted".

W ogóle do mnie nie przemawiają - ani Sepultura ani Soulfly nie są moimi ulubionymi kapelami.

Dnia 31.12.2008 o 23:38, Spector 109948 napisał:

A Anetka fajna ale słyszałem że się roztyła :(

Ale wygląda wspaniale ;)

Dnia 31.12.2008 o 23:38, Spector 109948 napisał:

Reszta OK, i nie róbcie postanowień noworocznych! Od tego macie cały rok :D

I tak potem ich nie dotrzymacie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I mam nadzieję że Nick pójdzie robić materiał na płytę Grindermana (prawie ten sam squad ale inaczej się słucha :)
A premiery takich gwiazd jak Metallica czy Guns''n''Roses których "najwierniejsi i najcudofnieisi fanii" obrzucili błotem? Metę bo "skończyła się na Kill''em All" a Ci co słuchali dalej też. G''n''R bo nowe inne brzemienie.
Tylko skąd takie noty?

Te i inne odpowiedzi już nowym roku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2008 o 22:57, lurynowicz napisał:

> ;(
Bo zapomniałem o Tobie? Przepraszam... :( SSj bardzo pięknie mnie sportretował :>



Dokładnie Lurr... Jak mogłeś o mnie zapomnieć? ;((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2009 o 01:03, SSj2- napisał:

Dokładnie Lurr... Jak mogłeś o mnie zapomnieć? ;((((

Biję czołem w glebę. Wystarczająco głęboko, by zrobić z tego otworu tradycyjny turecki kibelek. A przypominam, że jest styczeń i zamarznięta gleba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tak a propos jednego z komentarzy Spaykiego..

tak, tak, tak, w lutym wraca KNŻ :> i w Toruniu ja się na ich występie na pewno pojawię.. bilecik już stoi na ołtarzyku :D


ps. szczęśliwego nowego wszystkim! :-)

pps. dla mnie jeszcze wydarzeniem roku zdecydowanie był koncert The Police w Chorzowie.. niesamowite przeżycie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2009 o 01:04, lurynowicz napisał:

> Dokładnie Lurr... Jak mogłeś o mnie zapomnieć? ;((((
Biję czołem w glebę. Wystarczająco głęboko, by zrobić z tego otworu tradycyjny turecki
kibelek. A przypominam, że jest styczeń i zamarznięta gleba!


Zamarznięta to była jakieś dwa lata temu, teraz nie jest :P. No ale tak Ci muszę powiedzieć, że Twe zdolności piśmiennicze nie zmalały, ba! Poprawiłeś się :P.
Tylko tego, że o mnie zapomniałeś nie wybaczę! Szykuj się na karykaturę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh, panowie (i panie), odgrzebujecie temat z zeszłego roku... :P
A tak na serio - świetny tekst, rozwaliły mnie te dopiski Spayki''ego ;]
Szczęśliwego Nowego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować