Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

F.E.A.R. 2: Project Origin – pierwsze wrażenia

54 postów w tym temacie

Dnia 04.01.2009 o 17:35, Lord-Tyrranoos napisał:

Powiem więcej! Ta gra będzie jednym z najlepszych (jeśli nie najlepszym) FPSem 2009r...

No, jednym z najlepszych. Jeszcze wyjdą te wszystkie rezistansy i kilzony na PS3, więc wiadomo... :P Ale skoro jedynka była (imo) hitem, to czemu dwójka ma nie być? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory ubolewam, że nie dane mi było zagrać w pierwszą część :|. Z chęcią bym to nadrobił, a tu jeszcze świetnie zapowiadająca się dwójeczka na horyzoncie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2009 o 17:47, Damianuss1 napisał:

Do tej pory ubolewam, że nie dane mi było zagrać w pierwszą część :|. Z chęcią bym to
nadrobił, a tu jeszcze świetnie zapowiadająca się dwójeczka na horyzoncie.


Rzeczywiście powinieneś to nadrobić, zwłaszcza, że jedynka kosztuje teraz 20 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś chce zagrać w F.E.A.R 2 to powinien zagrać najpierw w F.E.A.R żeby mieć obeznanie o fabule gry... No i przy okazji trochę się rozgrzać przed premierą Project Origin : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miło wiedzieć że Replica ponownie zagości w grze.
Cieszy mnie że nie zastosowano tej głupiej regeneracji zdrowia, teraz trzeba być naprawdę ostrożnym na poziomach wyższych niż normal. No chyba że skopia AI która w pierwszej części była super.

Trochę obiecanek o multiplaerze... moze powalczyć z CoD5:) brak melee moze dokuczać.
Ciekawe czy tak ubogi aspekt ekonomiczny w multi coś da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2009 o 18:01, Damianuss1 napisał:

Owszem, ale skoro już jedyneczka to i dodatków nie sposób sobie odmówić : P. Złota edycja
w przyszłym tygodniu ląduje u mnie na twardzielu.


Tylko, że te dodatki mogą wypaczyć twój pogląd na FEAR''a bo, delikatnie mówiąc, nie były zbyt dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm tylko zastanawia mnie jedna rzecz....

Spoiler

Skoro jest już inny bohater, niż w pierwszej czesci, to jakim cudem ma on wizje? Pierwszy bohater miał wizje, bo był połączony z Almą(ktÓra byłą jego mamą), a on sam był prawdopodobnie 3 prototypem:P Tak więc JAKIM CUDEM ON MA WIZJE!!!!!



[*M] pozwoliłem sobie wyedytować tego posta by nie psuł innym zabawy [GeoT]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2009 o 18:36, marcinshinoda napisał:

Hmmm tylko zastanawia mnie jedna rzecz....


Mogłeś napisać to w spoilerze. Wszyscy gracze, którzy nie grali jeszcze w pierwszego FEAR''a a mieli zamiar, napewno ci podziękują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2009 o 18:36, marcinshinoda napisał:

Hmmm tylko zastanawia mnie jedna rzecz....

Skoro jest już inny bohater, niż w pierwszej czesci, to jakim cudem ma on wizje? Pierwszy
bohater miał wizje, bo był połączony z Almą(ktÓra byłą jego mamą), a on sam był prawdopodobnie
3 prototypem:P Tak więc JAKIM CUDEM ON MA WIZJE!!!!!


Być może są to bracia, lol, tyle, że o sobie nie wiedzą. xD Na pewno chłopcy z Monolithu coś wymyślą sensownego ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2009 o 19:08, Madok1 napisał:

nie zgadzam się z tobą.


Każdy lubi co innego, ja w najbliższym roku najbardziej czekam na nowego CoDa i info co z 7 częścią, bo podobno odsunęli Treyarch od robienia następnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grafika prezentuje się bardzo ładnie. Zauważcie, jakiej wysokiej jakości jest trzcionka i obramowanie gogli. Wielu twórców nie przykłada się do takich detali i daje ''postrzępione'' trzcionki i inne elementy menu (np. EA), co mnie strasznie denerwuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować