Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wielka Noworoczna Wyprzedaż CD Projekt coraz bliżej!

26 postów w tym temacie

Raczej się skuszę na MGSa... i tak miałem kupić w najbliższych dniach... Naprawdę jest to polska kinowa wesja?! Bo nigdzie nie mogę znaleźć info że jest takowa wersja w ogóle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukalem cos na x''a i znalazlem 1 gre ktora moglaby mnie zainteresowac - Dark Sector. Ta gra po przecenie kosztuje 120 ,-. Pomyslalem ze nie tak zle ale looknale m na allgero i kosztuje ona 70zlotych z przesylka (nowa!!!) wiec ta wyprzedaz jest dobra ale jak ktos kupuje gry w MM albo w empiku ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie ceny wcale nie sa powalajace a gier na PS3 malo, liczylem ze trafi sie cos godnego uwagi... a w ogole co to za promocja 70 PLN za Wiesmina jak taka cene to ja widzialem w MM w Lodzi kilka miesiecy temu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O matko, jutro też będzie news, że za dwa dni wielka wyprzedaż CDP? To już się nudne robi, wszędzie o tym trąbią, nawet w TV... A tak naprawdę super to promocja nie jest, było o niebo lepsze. Co najwyżej skuszę się na Condemned...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak można w kółko ogłaszać wyprzedaż w której nie ma nic ciekawego? no może wiedźmin tylko,że za 69 zł można go od 4 miesięcy dostać w sklepach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Marna ta oferta jak dla mnie. Jedyne na co się może skuszę, to Bionic Commando z TopSellera. Reszta mnie nie interesuje albo już mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2009 o 21:04, Tom_pl napisał:

Poczekamy na jakieś lepsze tytuły. Może będą.


Uwierz mi - nie będą. Te promocje są po to aby wyczyścić magazyny z zalegających gier. To co dobre i popularne zawsze się sprzeda więc nie licz aby było w promocjach. Oczywiście czasem można coś dobrego dostać ale zdarza się to naprawdę rzadko, a większość gier to gry, które nie zawsze mają duży "kręg" odbiorców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Promocja swietna , jest w czym wybierac , po 15min na sile udalo mi sie wybrac az DWIE gry. W40k DoWS i M&B. Obkupie sie jak rodzice za PRLu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nazywajmy rzeczy po imieniu, to nie jest "Wielka Noworoczna Wyprzedaż", tylko po prostu kolejna "Wielka Noworoczna Ściema". Ja tam coś nie mogę się doszukać tych -30%/-50% porównując do cen sprzed promocji i z innych sklepów... Swoją drogą, część tych tytułów pierwszy raz widzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować