Zaloguj się, aby obserwować  
Mr-Awesome

Colin McRae DiRT 2 - temat ogólny

371 postów w tym temacie

Dnia 24.07.2009 o 20:35, Kapas napisał:

Czemu badziewia ? ja go ukończyłem na 100 % i bawiłem się przy nim bardzo dobrze.


Ja grał w każdego Colina od 1 po Dirta. Jeżeli rajdy samochodowe które były motywem przewodnim serii, przerobili na arcadową wyścigówkę ( mówię tu o rozgrywce, chociaż model jazdy na padzie też jest niedopracowany ), to nawet świetna grafika nie pomoże. Dirt zalatuje konsolą. Nie żebym miał coś do konsoli, ale tylko tam się spotyka wszystko uproszczone na maksa. A kupując Colina spodziewałem się rywalizacji w rajdach, kariery itd... A dostałem mało wciągające wyścigi dla dzieciaków. Jak dla mnie zmarnowany potencjał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2009 o 22:10, wolverine napisał:

A kupując Colina spodziewałem się rywalizacji w rajdach, kariery itd... A dostałem
mało wciągające wyścigi dla dzieciaków. Jak dla mnie zmarnowany potencjał


No cóż .,. teraz taka moda, że wszystko casualowe, co i mnie wnerwia, ale taka karma..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2009 o 00:00, Kapas napisał:

> A kupując Colina spodziewałem się rywalizacji w rajdach, kariery itd... A dostałem

> mało wciągające wyścigi dla dzieciaków. Jak dla mnie zmarnowany potencjał

No cóż .,. teraz taka moda, że wszystko casualowe, co i mnie wnerwia, ale taka karma..



casualowe nie znacze zle.
wole takiego dirta niż richard burns rally która to gra jest kompletna masakrą i hardkorowym symulatorem. Zresztą jak chcecie symulator to kupcie sobie GTRa lub coś w tym stylu. Colin w obecnym wydaniu podoba mi się jak najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2009 o 00:16, Citkowsky napisał:

casualowe nie znacze zle.


To zagraj w Failouta 3 :/

Dnia 29.07.2009 o 00:16, Citkowsky napisał:

Colin w obecnym wydaniu podoba mi się jak najbardziej.


Mi też się podoba, nie mówie, że jest zły, bo jakoś konsolizacji w ogóle nie odczułem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2009 o 08:41, Kapas napisał:

> casualowe nie znacze zle.

To zagraj w Failouta 3 :/


nie grywam w takie gatunki gier.

Dnia 29.07.2009 o 08:41, Kapas napisał:


> Colin w obecnym wydaniu podoba mi się jak najbardziej.

Mi też się podoba, nie mówie, że jest zły, bo jakoś konsolizacji w ogóle nie odczułem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2009 o 12:49, Citkowsky napisał:

nie grywam w takie gatunki gier.


Nie tylko w gatunku FPSów da się dostrzec ślady konsolizacji i upraszczania dla każuali.. żeby daleko nie szukać Bioshoc, NFS, Fuel w pewnym stopniu też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2009 o 17:12, Kapas napisał:

> nie grywam w takie gatunki gier.

Nie tylko w gatunku FPSów da się dostrzec ślady konsolizacji i upraszczania dla każuali..
żeby daleko nie szukać Bioshoc, NFS, Fuel w pewnym stopniu też.



W bioshoca nigdy nie gralem, w fuela ok 10h a NFS to moje jedno ze źródel zarobku. Ja tam lubie to ,,ucasualowanie'' gier. Nie mam czasu aby męczyc sie z poszczególnymi etapami po 5 godzin. Wolę gry lekkie i przyjemne dające wiele ,,funu".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Wolę gry lekkie i przyjemne dające wiele ,,funu".

No cóż.. też zaczynam je lubić, bo mam coraz mniej czasu na granie... taka karma..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2009 o 22:05, Woo-Cash napisał:

Myślicie, że na moim kompie pogram płynnie? Czy lepiej mi będzie kupić werscje na PS3?


Pewnie średnie ruszą... ale myślę, że jak chcesz maksymalne do na ps3 i tak tego nie uświadczysz ; p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2009 o 22:05, Woo-Cash napisał:

Myślicie, że na moim kompie pogram płynnie? Czy lepiej mi będzie kupić werscje na PS3?



grafika lekko kiepskawa ale pograc jakoś moze pograsz;)
Ja u siebie licze na high detale;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co wy gadacie, ma lepszy komputer ode mnie a ja myślę że spokojnie na średnich pogram ;) (na panoramie)
A co do samej gry to bardzo na nią liczę, muszę jakoś zaspokoić swój głód samochodówek, bo do nowego NFS-a to mnie nie ciągnie.

Jeśli DiRT2 ma być nowym lepszym DiRT''em(1) to dla mnie właśnie bardzo dobrze. No to już wiem, o co będę w tym roku prosił Mikołaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2009 o 20:28, kedzior141 napisał:

Co wy gadacie, ma lepszy komputer ode mnie a ja myślę że spokojnie na średnich pogram
;) (na panoramie)
A co do samej gry to bardzo na nią liczę, muszę jakoś zaspokoić swój głód samochodówek,
bo do nowego NFS-a to mnie nie ciągnie.

Jeśli DiRT2 ma być nowym lepszym DiRT''em(1) to dla mnie właśnie bardzo dobrze. No to
już wiem, o co będę w tym roku prosił Mikołaja...



a jakiego ty masz kompa?
GF 9500GT nie jest dobrym wyborem do najnowszych gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pentium D 2Ghz(może zdążę podkręcić do trzech. Procesor dwurdzeniowy.)
2gb pamięci ram, i karta graficzna GeForce 8800gs.

Mówcie co chcecie, ale narazie wszytko ciągnie, może nie na najwyższych detalach, ale i tak gra się dobrze.

Co do DiRT''a to pewnie będą spore, ale poradzę sobie z nimi raczej.
_ _ _

A Ty z tego co wiem to masz dalej monitor CRT, nie kusiło cię żeby kupić coś większego, bo widzę że masz dobry sprzęt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>>.......................

To nie mów, że masz słabszego kompa. Procek może i z deka słabszy ale karta lepsza o niebo to i dirt 2 ci pójdzie.

Tak, rok temu kupiłem od pasjonata CRTków ''19 LG. Wcześniej miałem ten sam model tylko ''17 i cholernie sobie go chwalę i prędko się go nie pozbędę.

Tu już nawet nie chodzi o kasę, bo 500zł starczy na zakup jakiejś panoramy ''22 ale mi po prostu LCDki nie odpowiadają. Nie ta jakość obrazu no i trzeba mieć wysokie rozdzialki załączone a ja wole na mniejszych z full detalami;)

Taki ktory bym chcial to na chwilę obecną kosztuje ok 1400zł. ''22cale na dobrej matrycy (TNkom podziękuję) i z wbudowanym tunerem TV:)

Póki co dziękuję i korzystam dalej z superowego CRT ''19;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2009 o 20:43, Citkowsky napisał:


Póki co dziękuję i korzystam dalej z superowego CRT ''19;)


No, CRT-ki dobre są. Ja moją siedemnastkę Sony wymieniłem głównie przez przebarwione na zielono kolory :P Ale monitor bardzo dobry, długo mi służył.
Ale koniec offtopu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

starczy że wrzucą Live''a do jakiejkolwiek gry od Codemasters i Polacy mają przechlapane. znowu będzie zamieszanie z kluczami i wysyłanie paragonów by taki otrzymać ale zawsze zostaje Shift który nie jest robiony przez EA ale raczej tam live''a nie wcisną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować