Zaloguj się, aby obserwować  
DonSzabla

Call of Juarez 2: Więzy Krwi - Temat Ogólny

580 postów w tym temacie

Dnia 10.06.2009 o 22:12, NecroVisioneR napisał:

http://www.gry-online.pl/S014.asp?ID=443 tu mamy świetny filmik gramy o nowym
CoJ :) Warto obejrzeć.

Heh zrobione z niezłym jajem ale mimo wszystko niezbyt podoba mi się ten Call of Juarez. PIerwsza część miała naprawde świetną fabułę. Szkoda, że nie mieli w planach jej jakoś dokończyć z tym Billym. No ale klimat walki i dzikiego zachodu został. Może zagram i się nie zawiodę ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2009 o 12:09, kabak5 napisał:

> http://www.gry-online.pl/S014.asp?ID=443 tu mamy świetny filmik gramy o nowym

> CoJ :) Warto obejrzeć.
Heh zrobione z niezłym jajem ale mimo wszystko niezbyt podoba mi się ten Call of Juarez.
PIerwsza część miała naprawde świetną fabułę. Szkoda, że nie mieli w planach jej jakoś
dokończyć z tym Billym. No ale klimat walki i dzikiego zachodu został. Może zagram i
się nie zawiodę ;P


Ale jak ją mieli dokończyć skoro to prequel...a tak poznasz matke Bill''ego,to mało?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poza tym elementy skradankowe z Billym w roli głównej były najsłabszą częścią gry (choć dla mnie nie było tak źle), więc gra nie odniosłaby większego sukcesu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2009 o 22:12, NecroVisioneR napisał:

http://www.gry-online.pl/S014.asp?ID=443 tu mamy świetny filmik gramy o nowym
CoJ :) Warto obejrzeć.


Hehe, gra wygląda naprawdę fajnie, chociaż przesadzili z tymi końmi to przebijają się przez ściany xD Zupełnie jakby dylizans był czołgiem xP
Ale myślę, że grę kupię bo zapowiada się ciekawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2009 o 12:11, NecroVisioneR napisał:

a tak poznasz matke Bill''ego,to mało?:)


No jak dla mnie bo mówią, że te skradanki nim to chłam a mi sie bardzo podobało. Ale mam nadzieję, żę w duzym stopniu nawiąże do poprzedniej części i będzie się grubo opierać o poprzednie wydarzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może co najwyżej do nich nawiązywać, gdyż akcja WK dzieje się przed wydarzeniami z pierwszego CoJ''a. ;)
Sam mam już zamówiąną EK [moja pierwsza], obym się nie zawiódł. Ale za na pewno co najmniej dobrą grę i taką kolekcjonerkę za 160zł w kryzysie, kiedy sporo gier po takiej cenie, lub niewiele taniej wychodzi w edycjach zwykłych, Techlandowi się to należy. IMO druga gra po Wiedźminie, którą każdy grający Polak powinien mieć oryginalną. A w najnowszym CDA jest recka. Dostała bodaj 8 czy 8+ - byłoby min. o pół punkta więcej, ale multi podobno sp...aprane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2009 o 14:00, JayL napisał:

Może co najwyżej do nich nawiązywać, gdyż akcja WK dzieje się przed wydarzeniami z pierwszego
CoJ''a. ;)

Wolałbym żeby to była kontynuacja ale znów cofają się do tyłu a szkoda. Tamta fabuła była naprawdę epicka, a ta mi w oczach niezbyt świeci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2009 o 14:00, JayL napisał:

Może co najwyżej do nich nawiązywać, gdyż akcja WK dzieje się przed wydarzeniami z pierwszego
CoJ''a. ;)
Sam mam już zamówiąną EK [moja pierwsza], obym się nie zawiódł.

O? Gdzie zamówiłeś EK, bo nic o niej nie słyszałem, nawet nie wiedziałem, że jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2009 o 21:46, Albii napisał:

Nie jestem ostatnio w temacie. Kiedy jest premiera na Xboxa 360 i czy na Xboxa 360 też
będzie EK ? ;)

Pozdr.

Hmm...na gramie pisze, że w lipcu, natomiast na empik.com piszą, że tego samego dnia co na PC- 03.07.09r.
A co do EK- wydaję mi się, że nie ma na co liczyć. Gdyby była na X360, to już by ją raczej puścili.
Również pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, chyba zaszpanuję, pójdę do Empiku i kupię na premierę ;D. Tylko czy pójdzie mi na średnich detalach na moim kompie: Intel Core 2 Duo 2,2GHz, 2GB ram i GF 9500 GT 512mb, 128 bit, Win Vista?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2009 o 22:11, Outlander-pro napisał:

Ofc będzie pusta :o

Nie rozumiem tego. Człowiek tyle płaci za te EK i dostaje tylko pustą piersiówkę... na pewno gdyby była pełna, to i gracze by lepiej poczuli klimat dzikiego zachodu, no i lepsza sprzedaż by była. :)

Edit: Błąd ortograficzny. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2009 o 22:20, Albii napisał:

Nie rozumiem tego. Człowiek tyle płaci za te EK i dostaje tylko pustą piersiówkę... na
pewno gdyby była pełna, to i gracze by lepiej poczuli klimat dzikiego zachodu, no i lepsza
sprzedaż by była. :)


Po pierwsze za 159zł na próżno szukać takiej EK jak ta CoJ 2. Po drugie jeśli już Ci zależy tak na tej zawartości to mogę Ci podać moj adres ;).

Ps. w sklepie Techlandu jest fajna opcja z wysyłką za free i kubkiem termicznym. Mają gest panowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś się przpluje że też pytam ale dla CoJ warto :) Pójdzie mi na moim? Celeron 3.3 GhZ, 1024 ram, graf. jakiś Asus 512MB. Jako odnośnie mogę dodać że Call of Duty 4 chodzi mi na full. Proszę o wyrrozumiałość i odpowiedź, bo nie chce mi się konsoli dla tej gry kupować :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2009 o 23:39, Xlol1 napisał:

Może ktoś się przpluje że też pytam ale dla CoJ warto :) Pójdzie mi na moim? Celeron
3.3 GhZ, 1024 ram, graf. jakiś Asus 512MB. Jako odnośnie mogę dodać że Call of Duty 4
chodzi mi na full. Proszę o wyrrozumiałość i odpowiedź, bo nie chce mi się konsoli dla
tej gry kupować :(


Procesor: Intel® Pentium® 4 3.2 Ghz, Intel® Pentium® D 2.66 Ghz, AMD Athlon™ 64 3500+ lub lepszy
Karta graficzna: NVidia™ 6800 lub ATI™ X1650, 256 MB RAM, SM 3.0
RAM: 1 GB dla Windows XP / 2 GB dla Windows Vista

To są ofc minimalne

Ps. To nie CryEngine ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może uda mi się na allegro kiedyś znaleźć samo EK, bez gierki, bo gierkę na xba będę kupował... :P Bo kupowanie EK na PC, a potem sprzedawanie gierki i kupowanie na xboxa nie ma sensu... ^^

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować