Zaloguj się, aby obserwować  
DonSzabla

Call of Juarez 2: Więzy Krwi - Temat Ogólny

580 postów w tym temacie

A ja właśnie zauważyłem, że gra jest pozbawiona jakichkolwiek zabezpieczeń antypirackich.
Widzę, że UbiSoft udowodnił, że zabezpieczenia to tylko strata kasy.
CDP i Techland najwidoczniej też już zauważyli, że to strata kasy. Ciekawe, kto będzie następny.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2009 o 12:32, Growin napisał:

A ja właśnie zauważyłem, że gra jest pozbawiona jakichkolwiek zabezpieczeń antypirackich.
Widzę, że UbiSoft udowodnił, że zabezpieczenia to tylko strata kasy.
CDP i Techland najwidoczniej też już zauważyli, że to strata kasy. Ciekawe, kto będzie
następny.....


"You can do what you want ''cause a pirate is free, you are a PIRATE!" LOL :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2009 o 12:32, Growin napisał:

A ja właśnie zauważyłem, że gra jest pozbawiona jakichkolwiek zabezpieczeń antypirackich.
Widzę, że UbiSoft udowodnił, że zabezpieczenia to tylko strata kasy.
CDP i Techland najwidoczniej też już zauważyli, że to strata kasy. Ciekawe, kto będzie
następny.....


Czemu CDP tak myśli?Ostatnie ich gry mają zabezpieczenia[Riddick itp.]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.07.2009 o 17:15, NecroVisioneR napisał:

Czemu CDP tak myśli?Ostatnie ich gry mają zabezpieczenia[Riddick itp.]

Tak, na pewno dystrybutor ustala czy będą zabezpieczenia czy nie... Growinowi chodziło o ściągnięcie zabezpieczeń z Wiedźmina ( w końcu tę grę robi CDP) w nowym patchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.07.2009 o 17:15, NecroVisioneR napisał:

Czemu CDP tak myśli?Ostatnie ich gry mają zabezpieczenia[Riddick itp.]

Gogiell Ci już wytłumaczył, a ja tylko napiszę, że dokładnie o to mi chodziło. Zdjęli zabezpieczenia podczas wydania pudełkowego "Wiedźmin Upload" (ci co kupili ER to mieli nadal te zabezpieczenia) , a teraz zrobili to w najnowszym patchu (posiadacze ER mogą już grać bez płytki).
A co do Riddicka - dystrybutor ma mało do gadania w sprawie zabezpieczeń, aczkolwiek są wyjątki (np. polskie wydanie Mass Effect). Zabezpieczenia najczęściej są zdejmowane dopiero jak gra "wchodzi" do najtańszej serii (a i tak nie zawsze).

EverettMcGill
Nie wiem czy dobrze zrozumiałem sens Twego posta, ale jeśli myślisz, ze jestem piratem, to jesteś w błędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem że dystrybutor nie ma nic wspólnego z tym czy gra będzie z czy bez zabezpieczenia,ale było stwwierdzenie że CDP WYDAJE gry bez zabezpieczeń od razu więć napisałem że jednak zabezpieczenia te są,a co do Wiedźmina to kto miał tę grę kupić już ją kupił....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2009 o 22:57, NecroVisioneR napisał:

Wiem że dystrybutor nie ma nic wspólnego z tym czy gra będzie z czy bez zabezpieczenia,ale
było stwwierdzenie że CDP WYDAJE gry bez zabezpieczeń od razu więć napisałem że jednak
zabezpieczenia te są,a co do Wiedźmina to kto miał tę grę kupić już ją kupił....


W sumie piraci i tak by złamali więc nie było sensu.
A co do Wiedźmina to jakie zabezpieczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.07.2009 o 22:59, Kraju napisał:

W sumie piraci i tak by złamali więc nie było sensu.
A co do Wiedźmina to jakie zabezpieczenia?


Pewnie tak,ale swoją drogą mają czelność polska grę piracić...ehh żal mi ich.Zamiast pomóc temu Techalndowi to oni przybijaja im gwoździe do trumny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2009 o 23:01, NecroVisioneR napisał:

Pewnie tak,ale swoją drogą mają czelność polska grę piracić...ehh żal mi ich.Zamiast
pomóc temu Techalndowi to oni przybijaja im gwoździe do trumny.


Każda gra jest piracona, zatem gdyby ludzie nie ściągali nielegalnie CoJ-a BiB to by było wtedy dopiero źle, bo by większość uważała że szkoda nawet ściągać dla takiego crapa. No ale cóż zrobić. Techland i tak myślę że dużo zarobi na tej grze, bo łapie świetne oceny w polskiej i zagranicznej branży.
Bardziej żal mi kolesia który nawoływał do nie kupowania gry na konsolę ponieważ nie ma polskiej wersji. Mam nadzieję że nikt się nim nie sugerował i nie zniechęcił nikogo do zakupu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie:
Przeszedłem już CoJa i cały czas grałem jako Ray. A że jest to typowy czołg, to przez etapy przeleciałem szybko, w sumie zbierając około 19 sekretów... Kiedy zobaczyłem, że w sekretach znajdują się też wspominki braci (a ich rozmowy naprawdę budują klimat gry), to postanowiłem pozbierać jak najwięcej sekretów podczas następnej rozgrywki i gram teraz Thomasem. Problem polega na tym, że coś mi tu brzydko pachnie z sekretami w kilku etapach. Etap pierwszy, czyli jeszcze wojna - został mi jeden sekret, a przeszukałem chyba wszystkie skrzynie w okopach i obozie - ktoś zlokalizował wszystkie sekrety w tym etapie? I następny: etap trzeci, kiedy bracia zabijają szeryfa i uciekają z miasta - jak tam znaleźć 5 sekretów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja coś nie daję rady z pojedynkami. Czy to może być problem zbyt wolnej myszy? Rękę chyba mam w porządku ... ;P

Ohoj, właśnie go trafiłem i co? I jajco. Ani drgnął!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A z pojedynkami to jest taka motka, przynajmniej tak zauważyłem u siebie, że nie można zbyt wcześnie pociągnąć za spust, nawet jeśli celownik zrobił się czerwony. Ułamek sekundy wystarczy, żeby trafić/nie trafić. Na początku strasznie mnie to wkurzało i musiałem próbować kilka razy, ale w końcu idzie szybko załapać. O takim banale jak ustawienie swojej postaci nie wspomnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hej
spotkaliście się podczas gry z takim czymś:
w tej misji z pościgiem w dyliżansie
obojętnie kim gram
nikogo przez te okna nie widzę
tylko na zakręcie jakiegoś gościa na koniu uda mi się trafić
coś za wolno oni jadą
oglądałem ten filmik na gry-online i tam od razu pod ten dyliżans podjeżdżają
a ja ciągle obrywam, aż w pewnym momencie ginę
i tak za każdym razem
miał ktoś z was taki problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2009 o 19:23, bowmaster napisał:

hej
spotkaliście się podczas gry z takim czymś:
w tej misji z pościgiem w dyliżansie
obojętnie kim gram
nikogo przez te okna nie widzę
tylko na zakręcie jakiegoś gościa na koniu uda mi się trafić
coś za wolno oni jadą
oglądałem ten filmik na gry-online i tam od razu pod ten dyliżans podjeżdżają
a ja ciągle obrywam, aż w pewnym momencie ginę
i tak za każdym razem
miał ktoś z was taki problem?


Nie bardzo rozumiem
Jak siedzisz w dyliżansie to
bedą ci podjeżdżać obok z 2 metry
i strzelasz z okien
moze jakis bug ci wyskoczył

Ps. Czemu piszemy wierszem xD?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie udało mi się przejść drugi raz na najwyższym poziomie trudności i w dodatku zebrałem 90% sekretów. Czuję się zajebisty xD. Ale to co naprawdę wymiata to multi, udało mi się odblokować już prawie wszystkie postaci oprócz weterana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, ja z kolei na swoim necie [1GB, co prawda radiówka, ale wszystkie CoDy BFy, itp bez problemu] pograć nie mogę... Włączam serwer, ustrzelę paru drani i mnie wywala. Z kolei jak chcę pograć 1vs1 [a nie można hasła ustawić żeby nikt sie nie wpierdzielił] to ciągle ktoś mi włazi a kumpel się nie może podłączyć [1GB netii] i vice versa, ja na jego serwa też nie mogę. A tyle co pograłem do tej pory, wszystko wygląda naprawdę świetnie, gra działa mi na max w 1600x1200 na wcale nie tak mocnym kompie [GF9600GT, 2GB Ram, c2d e6300] - xfire ciągle pokazuje ok 40-50fps, zero przycinek w największej zadymie. A single wymiata, choć do takiego CoDa trochę mu brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2009 o 09:53, Woo-Cash napisał:

Już drugi raz? Jak wy to robicie; ile ta gra ma rozdziałów?

Wiesz, gra specjalnie trudna nie jest, nawet na najwyższym poziomie trudności, a jak masz dobry komputer, i gra chodzi płynnie, to tym bardziej da się ją ukończyć w jakieś dwa dni... bo tyle mi zajęło jej przejście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy drugi raz zacząłem grać (tym razem wybierając Thomasa), w czasie strzelaniny w barze w Meksyku, sięgnąłem po snajperkę i oto, co mi się ukazało w lunecie =]. Takich smaczków jest więcej, jak choćby na jednym z plakatów ogłoszeniowych o pomoc prosi nas "Borubaro Pereiro".
I powiedzmy sobie szczerze - tylko kilka procent graczy to zauważy, bo większość leci jak głupia na łeb na szyję przez poziomy i narzeka, że gra jest krótka. :F

20090706130041

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować