Zaloguj się, aby obserwować  
DonSzabla

Call of Juarez 2: Więzy Krwi - Temat Ogólny

580 postów w tym temacie

@Harrolfo: próbowałeś zmienić klawisz pod którym jest podpisany? Może koliduje z innym?
@damlon: ile ma gwiazdek, 3? Przedostatni kupiec powinien taki mieć, na którym jesteś etapie? Sprawdź w etapie z

Spoiler

eskortą wozów z karabinami Juareza

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie wielkim dylematem jest to, od której części gry zacząć, jeżeli część wydana później jest prequelem pierwszej części. Mimo wszystko polecałbym najpierw zagranie w pierwszą część, ponieważ po przejściu Więzów Krwi dostrzeżesz epickość całej opowiadanej historii ;-) Jeżeli nie odpowiada Ci gra Billym, możesz poprosić kogoś o sejwy do gry (podrzuciłbym, ale po formacie już nie posiadam) i grać tylko w etapy z Rayem, które spokojnie wystarczą do zrozumienia wydarzeń przedstawionych w prequelu. No i można zauważyć kilka ciekawych nawiązań ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2011 o 17:48, gitarka napisał:

Ta zapalniczka z edycji kolekcjonerskiej to atrapa czy realna, zdatna do użycia?


realna,zdatna do użycia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograłem sobie chwilę w multi i muszę powiedzieć, że gra się bardzo przyjemnie. Jest jakaś możliwość upgradeowania klas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko podczas meczu, zwiększa się wtedy życie i/lub prędkość.
Poza meczem jedyne co można zrobić to kupienie jakiejś klasy za zarobione już pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2011 o 14:58, SpecShadow napisał:

@Harrolfo: próbowałeś zmienić klawisz pod którym jest podpisany? Może koliduje z innym?

Dopiero zauważyłem odpowiedź.
Próbowałem, nic to nie dało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2011 o 15:02, UnionPacific napisał:

Gdzie znajduje się kod seryjny? Mam płytę z CD Action, kodu nie widzę a wymagany jest
do gry online.


Musisz wejść na www.cdaction.pl/seriale i wybrać CoJ: Więzy Krwi.Potem na adres e-mail, który podałeś przy rejestracji na stronie cdaction.pl przyjdzie wiadomość z kluczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie , a raczej prożbę, zamuwiłem call off Juarez revolver edycjon i nigdzie nie moge znależć kuucza do gry multi player.Zamawiałem z gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aby zainstalować grę musisz podać klucz produktu, który zazwyczaj znajduje się na odwrocie instrukcji. Sprawdź dokładnie wszystkie instrukcje, czy nie ma tam podanego kodu do gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2011 o 23:43, Kraju napisał:

Aby zainstalować grę musisz podać klucz produktu, który zazwyczaj znajduje się na odwrocie
instrukcji. Sprawdź dokładnie wszystkie instrukcje, czy nie ma tam podanego kodu do gry.

brat instalował instrukcji jako takiej nie dyło ,ale jest na płycie plik z instrukcją który sprawdziłem parę razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z grą multi ponieważ nie mogę dołączyć do żadnego serwera(. gra oryginał ), a sam grę mogę postawić . prosił bym o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś miałem podobny problem. Co prawda nie umiem Ci w tym pomóc, bo błąd naprawił się sam. Wystarczyło zainstalować od nowa Windowsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2011 o 17:08, Kraju napisał:

Kiedyś miałem podobny problem. Co prawda nie umiem Ci w tym pomóc, bo błąd naprawił się
sam. Wystarczyło zainstalować od nowa Windowsa.


Dziki za rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam kolejny problem dziś próbowałem się zalogować i nie mogę wejść do lobby. Wyskakuje mi komunikat, że ten profil nie ma połączenia z internetem , a jakiś tydzień temu grałem w multi. mam nadzieje na pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować