Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dawn of War II w złocie

29 postów w tym temacie

Powiem krótko i zwięźle demo DoW II będzie dostępne 21 stycznia na steamie( dla tyk którzy KUPILI SS przez steama) a dla reszty 27 stycznia. DoW II w kampanii będzie przypominał Compny of Heroes a i będzie można wybierać misje a inne będą blokowane efekt wyboru (nie da się przejść wszystkich misji podczas jednego podejścia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2009 o 15:29, Meykan napisał:

No RTS na bank wymiatający będzie. Ale tylko na parę chwil.
Jak wkroczy StarCraft II to DoW II raczej pójdzie w tył.

I tu się nie zgodzę duża część moich znajomych (zagorzali fani starcrafta) mówią że napewno go nie kupią bo jak patrzą co oni robią z SII to im sie płakać chce...
A po moich doświadczeniach z DoW wiem jedno na pewno...będzie się działo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Live u nas nie ma oficjalnie:) Jedyna trudność polega tylko na zarejestrowaniu się. A pyka się bez problemów. Jeśli z GoW nie ma problemów to z DoW2 też raczej nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy wiadomo coś na temat aktywacji i DRM ? Byli mocno niezdecydowani czy dać czy nie ... Dziś właśnie kupiłem Dawn of War w Złotej Edycji (podstawka + 3 dodatki) ależ jestem ciekawy jak się będzie grało ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2009 o 21:01, Zbyniek1064 napisał:

A czy wiadomo coś na temat aktywacji i DRM ?

Pierwotnie Relic miał taki plan, aby w DoW2 wprowadzić DRM, jednak jakiś czas temu ogłosili, że wycofali się z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2009 o 19:30, czarny somi napisał:

Powiem krótko i zwięźle demo DoW II będzie dostępne 21 stycznia na steamie( dla tyk którzy
KUPILI SS przez steama) a dla reszty 27 stycznia

Powiem, krótko i zwięźle... pierprzysz

21.10 Dostaniemy BETE. Beta =/= demo, będzie ono PO premierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdybym tylko miał mocnego PC, to na 100% zamówiłbym tą pozycje.

Dawn of War II to jedna z największych premier tego roku na PC. Ja "zawędrowałem" do uniwersum Warhammer 40k dwa lata temu, kiedy to przypadkowo zakupiłem Dawn of war. Od razu ta pozycja wciągnęła mnie do tego fantastycznego świata - grało się naprawdę miło. Relic wie co robi i jestem przekonany, że Dawn of War 2 będzie równie dobra, a nawet i lepsza od swojego poprzednika!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować