Zaloguj się, aby obserwować  
plobek

Żużel lub jak kto woli speedway

534 postów w tym temacie

Dnia 28.07.2008 o 14:55, heaton 1992 bdg napisał:

No nie chce kontuzji złapać , fakt lecz myślę że da radę i będzie miał 3 miejsce :)

rozumiem go bo wiesz ten tor to z góry taki równy a jak się stanie na nim w goglach ubraniu na motorze to już widok nie jest taki różowy wiem z doświdczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2008 o 15:38, heaton 1992 bdg napisał:

no to gratulacje , fajnie się jeździ ogólnie ??:D

ciężko ale przeżycie jest niesamowite ja na trzecim treningu leżałem bo na łuku dałem gazu żeby ślizgiem pojechać i puściłem wyprostowało mnie prosto w bande

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2008 o 16:11, Młody miro napisał:

w tv oglądałem ta kraksa na początku zle wyglądała

a tak w ogólee ten mecz to pogrom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2008 o 15:41, Młody miro napisał:

> no to gratulacje , fajnie się jeździ ogólnie ??:D
ciężko ale przeżycie jest niesamowite ja na trzecim treningu leżałem bo na łuku dałem
gazu żeby ślizgiem pojechać i puściłem wyprostowało mnie prosto w bande

Oj to trochę się poturbowałeś , HELMOOT1 ja byłem na meczu Polonii a Atlas jest blisko utrzymania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piszcie coś więcej o żużlu za co lubicie ten sport , komu kibicujecie m jakich lubicie zawodników , czy uważacie że w klubie któremu kibicujecie dobrze się dzieję , co sądzicie o naszym rodzimym speedwayu w stosunku do lig zagranicznych , niech się rozwinie temat , pokażmy , że nas , kibiców czarnego sportu jest dużo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No czekam na was , piszcie coś ciekawego ja na początek napisze co sądze o Polonii Bydgoszcz w tym sezonie . Klub z mojego rodzinnego miasta , ze wspaniałymi tradycjami musiał w tym sezonie pierwszy raz w historii pojechać na niższym szczblu rozgrywek . No ale cóż przejdźmy do rzeczy , sedna sprawy . Otóż klub ten nie ustrzegł się kilku wpadek ale przegrał tylko dwa mecze w tym sezonie i zdecydowanie prowadzi w tabeli . Te kilka wpadki , to wpadki raczej pojedynczych zawodników niż całego zespołu . Polonia prawdopodobnie awansuje do Ekstraligi , choć jeszcze nie jest to pewne . Na pewno depczeć po piętach będzie Lotos Gdańsk ale traci do Bydgoszczan pięć punktów . Intar traci po wczorajszej porażce już 10 punktów , przypomnę iż przed sezonem dostali karę siedmiu ujemnych punktów . Jeśli Polonii 3 Sierpnia uda się wygrać w Gdańsku awans będzie pewny :) Teraz proszę by następni użytkownicy pisali o kolejnych drużynach , niekoniecznie z I ligi . Poniżej zamieszczam fotki z meczu Polonii w Ostrowie ( 3 kolejka I Ligi ) , zdjęcia z wczorajszego meczu wrzucę jutro :) Zdjęcia nie są mojego autorstwa .

20080728232112

20080728232121

20080728232129

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brawo . Portal Sportowe Fakty dał radę są już zdjęcia . Przedstawiam je poniżej . Pamiętajcie zdjęcia nie są mego autorstwa . Zdjęcia pochodzą ze strony www.foto.sportowefakty.pl
Zamieściłem też zdjęcie ostrowskich kibiców , niech im już będzie :D
Jaka szkoda na kibiców z ostrowa miejsca się nie znalazło ( limit 5 zdjęć ) ...

20080729000757

20080729000806

20080729000813

20080729000820

20080729000827

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2008 o 00:08, heaton 1992 bdg napisał:

Brawo . Portal Sportowe Fakty dał radę są już zdjęcia . Przedstawiam je poniżej
. Pamiętajcie zdjęcia nie są mego autorstwa . Zdjęcia pochodzą ze strony www.foto.sportowefakty.pl
Zamieściłem też zdjęcie ostrowskich kibiców , niech im już będzie :D
Jaka szkoda
na kibiców z ostrowa miejsca się nie znalazło ( limit 5 zdjęć ) ...

spoko sprawdz wcześniej też tak pisałem żeby pisali o żużlu to upomnieie dostałem. U mnie w mieście sytuacja jest taka za rok reaktywacja i II liga mam nadzieje że tym razem żużel w Lublinie nie splajtuje po raz III. Kiedyś jak jeszcze Nielsen jezdził w Lublinie to widzów był komplet ale że był to rks motor lublin który miał wiele sekcji np. piłka nożna ping pong i inne tak że pieniądze szły na inne sekcje. A co do tego tematu to kicha że koszykówka ma 200 ileś postów a żużel tylko 100coś pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2008 o 15:24, Młody miro napisał:

> Brawo . Portal Sportowe Fakty dał radę są już zdjęcia . Przedstawiam je poniżej

> . Pamiętajcie zdjęcia nie są mego autorstwa . Zdjęcia pochodzą ze strony www.foto.sportowefakty.pl

> Zamieściłem też zdjęcie ostrowskich kibiców , niech im już będzie :D
Jaka szkoda

> na kibiców z ostrowa miejsca się nie znalazło ( limit 5 zdjęć ) ...

spoko sprawdz wcześniej też tak pisałem żeby pisali o żużlu to upomnieie dostałem. U
mnie w mieście sytuacja jest taka za rok reaktywacja i II liga mam nadzieje że tym razem
żużel w Lublinie nie splajtuje po raz III. Kiedyś jak jeszcze Nielsen jezdził w Lublinie
to widzów był komplet ale że był to rks motor lublin który miał wiele sekcji np. piłka
nożna ping pong i inne tak że pieniądze szły na inne sekcje. A co do tego tematu to kicha
że koszykówka ma 200 ileś postów a żużel tylko 100coś pozdr.


Może mało ludzi tu na gramie lubi speedway lecz uwierz mi że jest wielu kibiców czarnego sportu :) Życzę Tobie aby twój ukochany klub powrócił na mapę klubów żużlowych w Polsce , trzymam za to kciuki , dadzą radę , na pewno twego klubu brakuje innym kibicom , im więcej żużlowych klubów w Polsce , tym bardziej ten sport będzie się rozwijał w naszym kraju .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2008 o 20:34, heaton 1992 bdg napisał:

dzięki w imieniu kibiców z Lublina i zyczeń Poloni nie trzeba składać bo pewniak do awansu i trzeba coś zrobić żeby żużel rozsławić na gram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie trza coś zrobić na pewno w Polsce jest nas , kibiców żużla dużo ale trzeba to innym tu na gramie pokazać :D Wtedy będzie ok .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 08:58, heaton 1992 bdg napisał:

Dokładnie trza coś zrobić na pewno w Polsce jest nas , kibiców żużla dużo ale trzeba
to innym tu na gramie pokazać :D Wtedy będzie ok .

Ja zaczynam spójrz gramsajt może ludzie jak zobaczoł to zacznoł pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 09:01, Młody miro napisał:

> Dokładnie trza coś zrobić na pewno w Polsce jest nas , kibiców żużla dużo ale trzeba

> to innym tu na gramie pokazać :D Wtedy będzie ok .
Ja zaczynam spójrz gramsajt może ludzie jak zobaczoł to zacznoł pisać

Ja też w temacie ''''layout na zamówienie '''' zgłosiłem się żeby zrobili mi laya o tematyce Speedwayu , zobaczymy co z tym będzie :):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak sądzicie, po niedzielnym spotkaniu z Ostrowem, czy polonia ma szanse wygrać w Gdańsku, a przynajmniej zdobyć bonus? Jonson, Davidson i Sajfutdinov meczu nie wygrają, potrzebnych jest paru średniaków, np. Buczek i Okoniewski, ale oni ostatnio na wyjazdach się nie spisywali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować