Zaloguj się, aby obserwować  
plobek

Żużel lub jak kto woli speedway

534 postów w tym temacie

Dnia 23.04.2006 o 12:14, paweusz napisał:

No wczoraj postawa Hampela i Protasiewicza delikatnie nie zadowalała w Krsku.


Co do PePe to powoli stają sie normą kiepskie występy w GP poza Polską (z małymi wyjątkami). Postawa Hampela bardzo mnie zdziwiła, liczyłem na około 8-9 punktów i przynajmniej półfinał. Gollob nareszcie zaczął cykl GP od mocnego uderzenia, szybko dostosował motory do warunków na torze i był (poza biegiem finałowym) bezkonkurencyjny. Oby znów poczuł się mocny i nie zamartwiał się jakością sprzętu, to przy trakiej jeździe spokojnie stać go na medal. Rozczarował mnie Hancock, którego lubię po latach startów w WTS, ale mógłby wczorajszy wynik powtórzyć w dzisiejszym meczu ligowym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem fanem żużla. Mieszkam w Lublinie a tu mamy klub TŻ Lublin. Dobrze w sumie im idzie nawet. Zbierałem wiele rzeczy które były związane z żużlem. trochę tego jeszcze mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka ja lubie Unie Tarnów (pochodzę z Tarnowa:)) a co do posta HumanaGhosta to też mnie to niepokoi... z tego co słyszałam często samobójstwa popełniają Mistrzowie Świata Juniorów... nie wiem może mają jakiś problem z przystosowaniem sie do dorosłego żużla? podejrzane nagromadzenie samobójstw =/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem z Torunia, i kibicuje oczywiscie APATOROWI (od niedawna Unibax- nazwa niestety wsród kibiców się nie przyjęła xD)!! Kocham ten sport, zapach, dzwięk maszyn. Dziś właśnie zaczoł sie nowy sezon 2007 ;-) Oczywiscie obecność na meczu obowiązkowa... Mecz wygrany! Za 2 tyg następny ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obstawiamy X!!! kolejke ekstraligi żużlowej

CKM Złomrex Włókniarz Częstochowa - Polonia Bydgoszcz 43:47... a co! z Bydgoszczy jestem :)
UNIBAX Toruń - Atlas Wrocław 50:40
ZKŻ Kronopol Zielona Góra - Marma Polskie Folie Rzeszów 41:49
Unia Tarnów ŻSSA - Unia Leszno Sportowa SA 40:50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja żużlem interesuję się niewiele. Ale ostatnio dowiedziałem się jak zmienili zasady. Blee, wprowadzili playoffy tak jak jest w lidze angielskiej. Bez sensu. Właściwie liga nic nie daje, wystarczy, żeby nie być na dwóch ostatnich miejscach i ma się takie same szanse na wygranie jak drużyna pracująca cały sezon na pierwsze miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2007 o 17:04, nowy817 napisał:

Unia Leszno jest najlepsza reszta może nam skoczyć!!

tak jasne ale z Tarnowem sobie jakoś nie poradziliście, gdyby Polonii nie nękały kontuzje to 3 miejsce po rundzie zasadniczej byśmy mieli na 100%, ale dzisiaj bez AJ i Emila Polonia nie przyniosła wstydu ten wynik tylko potwierdził moje zdanie o kontuzjach naszych zawodników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2007 o 17:04, nowy817 napisał:

Unia Leszno jest najlepsza reszta może nam skoczyć!!


Chyba forum Ci się pomieszało. Ponapinać możesz się na takim co jego nazwa zaczyna się na "O".
Jak nie masz nic rzeczowego do powiedzenia, to nie mów nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, chciałbym wam przypomnieć, że dziś jest Grand Prix w Bydgoszczy! Obstawiajcie, kto wygra! Wg mnie to będzie Gollob, bo nikt inny nie zna tego toru tak dobrze jak on :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jesteś z Zielonej? Ja jestem. Kibicuję Falubazom od pierwszego meczu, na który zabrał mnie tata... gdzieś od piątego roku życia. Dumni po zwycięstwie wierni po porażce ^^

hm... to jest odpowiedź na posta sprzed prawie dwóch lat xD zapłon niezły... ale chciałem właśnie temacik założyć o żużlu ale patrzę, a tu jest! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 20:43, Alexei Kaumanavardze napisał:

Ano, jestem z zielonej i mimo iż nie mam kasy na żużel, to kibicuję naszym za każdym razem.
No i na Leszno, czy Gorzów zawsze znajdę hajs.

mi na szczęscie starzy karnet sponsorują więc chodzę xD ostatnio nawet w szalik (30 zeta... zdziercy!) zainwestowałem :)

co do samego sportu - pomijając "miłośc" zielonogórsko gorzowską, naprawdę nie wiem, czy pół polski tak się podnieca w gorzowie... kupili dwóch asów, fakt (bardziej polecieli na kasę pewnie i jak się skończy hajs to odlecą od dojnej krowy komarnickiego johnego) ale kurczę... poza tym nie mają nikogo dobrego... ta ich reszta zawodników to jest druga linia... (po prawdzie tym ma być) ale bardzo, bardzo słaba druga linia... tarnów w ubiegłym sezonie miał Gallopa, Holtańskiego, Ljunga, który się rozwalił, Kołodzieja, Rempałę i co...? i gó*no! fuksem do szóstki awansowali. więc dziwi mnie, że wszyscy w gorzowie się tak cieszą. my fajerwerków nie mamy, ale za to skombinowaliśmy równy skład... dobrucki przylazł za grubą kasę, jasna sprawa, ale przynajmniej nie będziemy przeciekać... mocnych pięciu zawodników (chociaż nie wiadomo jak Freddie i PUK będą jeździć w niedziele po GP) + cała chmara juniorów... szóstka jest nasza. a co będzie wyżej - będzie sukcesem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiesz, co do szóstki byłbym ostrożny. Ile razy nie trafiliśmy do ekstraligi, tyle razy słyszałem "szóstka nasza" a potem przychodziła liga i to albo Okoń miał kontuzję, albo Hamill się spóźniał na mecz. Także, ja jestem ostrożnym optymistą. Na pewno mamy mocny krajowy skład i dużo talentów w szkółce. Z tym, że aby wygrywać trzeba czegoś jeszcze i oby tego nam nie zabrakło;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja jednak jestem optymistą. Nie ma Hamilla, a reszta zawodników ma opinię uczciwych i nie sprawiających "problemów", mamy dość długą dużo rezerwowych (chociaż nie tak dobrych jak I skład i w większości juniorów) jeśli tylko ominą nas kontuzje, z szóstką nie powinno być problemów.
wystarczy być lepszym od Tarnowa i kogoś jeszcze. Może Gorzowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować