Zaloguj się, aby obserwować  
plobek

Żużel lub jak kto woli speedway

534 postów w tym temacie

Dnia 04.08.2008 o 14:29, Młody miro napisał:

To chodz na irca tam można swobodnie pogadać!

Coś mi Irc za bardzo nie chciał działać , jutro możemy pogadać a żeby nie było offtopu to tu macie linka do zdjęć z wczorajszego meczu pomiędzy Lotosem Gdańsk a POLONIĄ BYDGOSZCZ :D
LINK : http://foto.sportowefakty.pl/index.php?k=2&p=5&g=1923

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy słyszeliście , ale Rune Holta doznał kontuzji , Stal Gorzów już była pewna , że będzie w czwórce a tu kontuzja czołowego zawodnika , na dodatek jeszcze przegrali u siebie z Falubazem . Tu macie link do informacji o kontuzji Ryśka Holtańskiego
http://www.sportowefakty.pl/zuzel/2008/08/06/kontuzja-rune-holty/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 22:20, heaton 1992 bdg napisał:

Nie wiem czy słyszeliście , ale Rune Holta doznał kontuzji , Stal Gorzów już była pewna
, że będzie w czwórce a tu kontuzja czołowego zawodnika , na dodatek jeszcze przegrali
u siebie z Falubazem . Tu macie link do informacji o kontuzji Ryśka Holtańskiego
http://www.sportowefakty.pl/zuzel/2008/08/06/kontuzja-rune-holty/

chm peszek! Kurde nikt nic nie napisał o Grand Prix Czech to napisze ja do półfinałów było bardzo dobrze tylko ten półfinał Tomkowi nie wyszedł. Jak zobaczyłem jak szajba jezdzi to wiedziałem że na niego nie będzie mocnych! On chyba na dopingu jedzie starty to ma atomowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie wiem czy słyszeliście , ale Rune Holta doznał kontuzji , Stal Gorzów już była pewna
> , że będzie w czwórce a tu kontuzja czołowego zawodnika , na dodatek jeszcze przegrali
> u siebie z Falubazem . Tu macie link do informacji o kontuzji Ryśka Holtańskiego
> http://www.sportowefakty.pl/zuzel/2008/08/06/kontuzja-rune-holty/
chm peszek! Kurde nikt nic nie napisał o Grand Prix Czech to napisze ja do półfinałów było bardzo dobrze tylko ten półfinał Tomkowi nie wyszedł. Jak zobaczyłem jak szajba jezdzi to wiedziałem że na niego nie będzie mocnych! On chyba na dopingu jedzie starty to ma atomowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tomek i tak nieźle pojechał w ostatnim Grand Prix , następne GP już niedługo , ciekawe kto dziś wygra finał Indywidualnych Mistrzostw Polski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2008 o 21:52, heaton 1992 bdg napisał:

No to przed chwilą Adam Skórnicki ZDOBYŁ INDYWIDUALNY TYTUŁ MISTRZA POLSKI , należało
mu się , gościu spoko , wielkie gratulacje :)


Taaa, ma fajny styl bycia ;) Jednak jak dla mnie (i pewnie nie tylko dla mnie) jest to prawdziwa sensacja. Wiem mniej więcej jak Skórnicki jeździł ostatnio, gdy mu przyszło się ścigać z najlepszymi (3-4 punkty w 5 startach), a dziś komplet punktów. Fakt, doskonale zna tor w Lesznie, bo to wychowanek miejscowej Unii, ale i tak nikt na niego nie stawiał. Owszem, kiedyś był bardzo dobrym zawodnikiem, ale w ostatnim czasie był już za słaby na ekstraligę. Srebro dla Hampela, a brąz dla Walaska. Ogólnie najbardziej mnie cieszy wygrana Skóry, choć i z drugiego miajsca Hampela bardzo sie cieszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skóra zawsze był w Anglii mocny , w Polsce gorzej mu to wychodziło . Fajnie by było jakby dali ma dziką kartę na Grand Prix na Bydgoszcz, zobaczył bym sobie jak jeździ , bo na meczu z PSŻ nie byłem :D GP to raczej za wysokie progi , ale i tak niesamowicie pojechał , Tomek dopiero 4 miejsce , ale on ma tyle tych medali że hej bo aż 15 i raczej skupia się na Grand Prix :) Tak czy inaczej Gratki dla Adama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak jeździ w Anglii tego nie wiem, bo jakoś nie śledzę tej ligi. Ciekaw też jestem czy ten jego dzisiejszy fenomenalny występ to był taki przypadek czy może Skórnicki jest rzeczywiście teraz taki mocny. Jeśli to drugie to może być jeszcze zacięta walka po sezonie o pozyskanie Adama, bo to co pokazał dzisiaj nie mieści się w głowie. Zobaczymy jak się będzie spisywał w co mocniej obsadzonych turniejach, a może i nawet dostanie "Dziką kartę" na GP w Bydgoszczy, choć kandydatów do niej jest wielu (numer jeden to chyba Hampel).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2008 o 23:16, dave03 napisał:

Jak jeździ w Anglii tego nie wiem, bo jakoś nie śledzę tej ligi. Ciekaw też jestem czy
ten jego dzisiejszy fenomenalny występ to był taki przypadek czy może Skórnicki jest
rzeczywiści taki mocny. Jeśli to drugie to może być jeszcze zacięta walka po sezonie
o pozyskanie Adama, bo to co pokazał dzisiaj nie mieści się w głowie. Zobaczymy jak się
będzie spisywał w co mocniej obsadzonych turniejach, a może i nawet dostanie "Dziką kartę"
na GP w Bydgoszczy, choć kandydatów do niej jest wielu (numer jeden to chyba Hampel).

O Adama na pewno kluby Ekstraligowe będą walczyć , Jarek Hampel jeździł już z Dziką Kartą w Lesznie i był czwarty :) Może Wiesław Jaguś dostanie tą kartę na Gp u mnie w mieście ,to już bardziej prawdopodobne a Adama chętnie bym widział u nas w Bydgoszczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś o godzinie 22 na TVP Polonia będzie można obejrzeć powtórkę wczorajszych IMP na żużlu. Bardzo jestem ciekaw czy dziś pokażą dekoracje, bo z tego co mi wiadomo to wczoraj tuż przed nią skończyli relację. No ale tak to już jest jak Korzeń doszedł do stołka. Sport w TVP pokazywany jest w śladowych ilościach. TVP Sport nawet nie liczę, bo jaki procent mieszkańców Polski ma ten kanał? Myślę że 10% to góra. A nawet tam przerywają w najważniejszych momentach, no ale tak zapomniałem że to był żużel a nie "Na rynek marsz". W tym przypadku transmisja by pewnie trwała do samego rana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2008 o 15:26, dave03 napisał:

Dziś o godzinie 22 na TVP Polonia będzie można obejrzeć powtórkę wczorajszych IMP na
żużlu. Bardzo jestem ciekaw czy dziś pokażą dekoracje, bo z tego co mi wiadomo to wczoraj
tuż przed nią skończyli relację. No ale tak to już jest jak Korzeń doszedł do stołka.
Sport w TVP pokazywany jest w śladowych ilościach. TVP Sport nawet nie liczę, bo jaki
procent mieszkańców Polski ma ten kanał? Myślę że 10% to góra. A nawet tam przerywają
w najważniejszych momentach, no ale tak zapomniałem że to był żużel a nie "Na rynek marsz".
W tym przypadku transmisja by pewnie trwała do samego rana.

W Bydgoszczy żadna kablówka nie oferuje Tvp Sport , podobnie jest zapewne także w innych miastach . Mam wielką nadzieję , że przy następnym przetargu wygra Polsat i Żużel będziemy mogli tylko i wyłącznie oglądać właśnie w Polsacie , bo przynajmniej ten Polsat Sport ma kilka razy więcej ludzi w Polsce niż ten Tvp Sport ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dokładnie jest u mnie z tym TVP Sport tego nie wiem, ale mam maksymalny pakiet w telewizji kablowej i go nie odbieram. Myślę jednak że jest on dostępny jako jakaś oferta dodatkowa albo coś w tym rodzaju. Podobnie jak i Ty jestem za tym żeby żużel pokazywał Polsat Sport, tam to wszystko w poprzednich sezonach było transmitowane profesjonalnie, a nie to co jest teraz. No i porządni komentatorzy jak np. Tomasz Lorek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2008 o 17:27, dave03 napisał:

Jak dokładnie jest u mnie z tym TVP Sport tego nie wiem, ale mam maksymalny pakiet w
telewizji kablowej i go nie odbieram. Myślę jednak że jest on dostępny jako jakaś oferta
dodatkowa albo coś w tym rodzaju. Podobnie jak i Ty jestem za tym żeby żużel pokazywał
Polsat Sport, tam to wszystko w poprzednich sezonach było transmitowane profesjonalnie,
a nie to co jest teraz. No i porządni komentatorzy jak np. Tomasz Lorek.

Racja , Tomek Lorek zna się doskonale na speedwayu i zawsze rozmawia z zawodnikami profesjonalnie i zawsze zagada . W Tvp Sport nie jest za ciekawie z tymi wywiadami a także same relacje nie są aż tak zbytnio dobre ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2006 o 09:59, paweusz napisał:

> Ja jestem z Częstochowy i kibicuje oczywiście Złomrexowi Częstochowa. Wielkim fanatykiem
żużla
> nie jestem, ale lubię pojechać, pooglądać itd. Mam kolegę który dla naszych żużlowców
byłby
> się w stanie nawet zabić;) Jeździ na kazde spotkanie, zna składy itd.
Można wiedzieć, z której jesteś dzielnicy ? Bo od 1 technikum niemal codziennie jestem
w Cz-wie...


Widze ze kolega też z czestochowy :)
Ja mieszkam na ganicy Raków - Ostatni Grosz chociaż bliżej tego pierwszego, ale jakoś nie pociąga mnie Raków (chamstwo itd.) żużel kocham jak życie i Włókniarz też. Pierwszy raz poszedłem na żużel w 95'' miałem wtedy 3 lata i od tej pory opuściłem tylko kilka spotkań i zawsze z powodu jakiegos wyjazdu na wakacje... POZDRO
WŁÓKNIARZ ZŁOTO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2008 o 22:51, smar napisał:

> > Ja jestem z Częstochowy i kibicuje oczywiście Złomrexowi Częstochowa. Wielkim
fanatykiem
> żużla
> > nie jestem, ale lubię pojechać, pooglądać itd. Mam kolegę który dla naszych
żużlowców
> byłby
> > się w stanie nawet zabić;) Jeździ na kazde spotkanie, zna składy itd.
> Można wiedzieć, z której jesteś dzielnicy ? Bo od 1 technikum niemal codziennie
jestem
> w Cz-wie...

Widze ze kolega też z czestochowy :)
Ja mieszkam na ganicy Raków - Ostatni Grosz chociaż bliżej tego pierwszego, ale jakoś
nie pociąga mnie Raków (chamstwo itd.) żużel kocham jak życie i Włókniarz też. Pierwszy
raz poszedłem na żużel w 95'' miałem wtedy 3 lata i od tej pory opuściłem tylko kilka
spotkań i zawsze z powodu jakiegos wyjazdu na wakacje... POZDRO
WŁÓKNIARZ ZŁOTO

No Czewa złoto a Polonia awansuje do Ekstraligi , pozdrowienia dla kibica z Częstochowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.08.2008 o 23:13, heaton 1992 bdg napisał:

No Czewa złoto a Polonia awansuje do Ekstraligi , pozdrowienia dla kibica z Częstochowy
:D

Bardzo zacny scenariusz... jak mniemam Ty jesteś z Bydgoszczy :) Pozdro dla Ciebie i całej Polonii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2008 o 23:19, smar napisał:


> No Czewa złoto a Polonia awansuje do Ekstraligi , pozdrowienia dla kibica z Częstochowy

> :D
>
Bardzo zacny scenariusz... jak mniemam Ty jesteś z Bydgoszczy :) Pozdro dla Ciebie i
całej Polonii

No oczywiście , że z Bydoszczy , naprawdę zapowiada się ciekawe Play-Offy mam nadzieję , że szczęśliwe dla klubów z Bydgoszczy i Częstochowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować