Zaloguj się, aby obserwować  
plobek

Żużel lub jak kto woli speedway

534 postów w tym temacie

Dnia 30.07.2008 o 15:29, heaton 1992 bdg napisał:

> > Dokładnie trza coś zrobić na pewno w Polsce jest nas , kibiców żużla dużo ale
trzeba
>
> > to innym tu na gramie pokazać :D Wtedy będzie ok .
> Ja zaczynam spójrz gramsajt może ludzie jak zobaczoł to zacznoł pisać
Ja też w temacie ''''layout na zamówienie '''' zgłosiłem się żeby zrobili mi laya o tematyce
Speedwayu , zobaczymy co z tym będzie :):D

Trzeba coś zrobić bo jak zobaczoł że tylko my piszemy to jeszcze degrada dostaniemy. Ja laya załatwiam u dwuch osub sprubuj w J and L company

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 15:47, Maka1992 napisał:

Jak sądzicie, po niedzielnym spotkaniu z Ostrowem, czy polonia ma szanse wygrać w Gdańsku,
a przynajmniej zdobyć bonus? Jonson, Davidson i Sajfutdinov meczu nie wygrają, potrzebnych
jest paru średniaków, np. Buczek i Okoniewski, ale oni ostatnio na wyjazdach się nie
spisywali.

No witam , a ty z jakiego jesteś miasta , co ? Ja myślę że w Gdańsku zdobędą bonus , na zwycięstwo nie liczę , na pewno Jacek Gollob lepiej pojedzie w Gdańsku bo dostanie 2 silniki od Tomka Golloba , no wiesz Tomka rezerwowe silniki lecz dla Jacka to będą silniki kosmos , dadzą radę w Gdańsku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 18:06, heaton 1992 bdg napisał:

No witam , a ty z jakiego jesteś miasta , co ? Ja myślę że w Gdańsku zdobędą bonus ,
na zwycięstwo nie liczę , na pewno Jacek Gollob lepiej pojedzie w Gdańsku bo dostanie
2 silniki od Tomka Golloba , no wiesz Tomka rezerwowe silniki lecz dla Jacka to będą
silniki kosmos , dadzą radę w Gdańsku :)

Ja z Bydgoszczy, tak jak ty (twój nick mówi wszystko:D) No, jak Jacuś dostanie silniki od brata, to może być faktycznie dobrze, bo na razie wyszedł mu tylko jeden mecz;/ Gdyby nie te kłopoty z jednym zawodnikiem (wcześniej Stead i Heffenbrock, którzy jechali równie słabo), to kilka meczów, przegranych paroma oczkami byłoby nasze i już prawie nic nie byłoby w stanie przeszkodzić nam w powrocie do ekstraligi. A tak wszystko może się zdarzyć. Nie to, że jestem pesymistą, ale zbytnim optymistą też nie;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Maka1992 , pewnie Mąka1992 :D Tak racja gdyby już wcześniej był nawet Jacek to byśmy wygrali w Ostrowie , natomiast mecz w Dugavspils naprawdę Polonii nie wyszedłe , trudno się mówi , i tak mamy dużą i dość bezpieczną przewagę , fakt jedziemy teraz do Gdańska lecz myślę że z bonusem wrócimy , choć wygraliśmy tylko 6 punktami u siebie . Jacuś dostanie podobno sprzęt od Tomka i powinno być o wiele lepiej , zobaczymy co pokaże w tym meczu z Gdańskiem , jestem także ciekaw kiedy w końcu zmieni sobie kevlar , ma go jeszcze z czasów kiedy jeździł w Tarnowie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytałem na sportowych faktach że kilku z zawiszy weszło na stadion Polonii i napadło 6 kibiców Polonii którzy zbierali materiały na kolejny mecz , nie wiem co im odbiło , tym bardziej że w tych 6 osobach była też kobieta , naprawdę ci z Zawiszy to żadni kibice ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

grał ktoś może w fim speedway grand prix 3? wiecie co się z tej gry dowiedziałem że motor żużlowy ma skrzynie biegów jak to zobaczyłem co tam pisze to miałem atak serca! :0 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2008 o 17:16, heaton 1992 bdg napisał:

Czytałem na sportowych faktach że kilku z zawiszy weszło na stadion Polonii i napadło
6 kibiców Polonii którzy zbierali materiały na kolejny mecz , nie wiem co im odbiło ,
tym bardziej że w tych 6 osobach była też kobieta , naprawdę ci z Zawiszy to żadni kibice
...

Czytałem o tym w Expressie, śmiech na sali. Zawiszę reprezentowały koksy, które zaatakowały spokojny fanklub Polonii złożony ze zwykłych kibiców. Zabrali im "sektorówkę". Rzeczywiście wyczyn, kilkunastu chuliganów na kilku kibiców i kobietę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2008 o 10:01, Szperacz Robson napisał:

> Czytałem na sportowych faktach że kilku z zawiszy weszło na stadion Polonii i napadło

> 6 kibiców Polonii którzy zbierali materiały na kolejny mecz , nie wiem co im odbiło
,
> tym bardziej że w tych 6 osobach była też kobieta , naprawdę ci z Zawiszy to żadni
kibice
> ...
Czytałem o tym w Expressie, śmiech na sali. Zawiszę reprezentowały koksy, które zaatakowały
spokojny fanklub Polonii złożony ze zwykłych kibiców. Zabrali im "sektorówkę". Rzeczywiście
wyczyn, kilkunastu chuliganów na kilku kibiców i kobietę :/

Tak to już niestety jest w Bydgoszczy , fakt że też są chuligani Polonii tyle że od piłki nożnej a nie od żużla , tym bardziej nie rozumiem tego ataku ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i heaton Jacek nie popisze się silnikami od brata;> Zamiast niego w Gdańsku pojedzie Stead. Dostaje jeszcze jedną szansę, ze względu na dobre starty w lidze... chyba angielskiej... Mam nadzieję, że te 4-5 punktów przywiezie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2008 o 17:32, Maka1992 napisał:

No i heaton Jacek nie popisze się silnikami od brata;> Zamiast niego w Gdańsku pojedzie
Stead. Dostaje jeszcze jedną szansę, ze względu na dobre starty w lidze... chyba angielskiej...
Mam nadzieję, że te 4-5 punktów przywiezie.

W angielskiej cały czas dobrze jeździ , zresztą jak on ta ma w zwyczaju :D Słyszałem jednak , że Stead też w lidze szwedzkiej bodajże dobrze się sprawuje , heh jutro się okaże , Jacek się popisze nowymi silnikami lecz tylko jak będziemy jeździć u siebie , no chyba że Stead wszystkich zaskoczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2008 o 18:53, Młody miro napisał:

ach te piękne maszyny kocham was cuda

Czemu takie małe zdjęcie ?? Komórką robiłeś ?? :D Dzisiaj Polonia dobry mecz pojechała , gdyby nie te defekty to już dzisiaj moglibyśmy praktycznie cieszyć się z awansu a tak to trzeba jeszcze trochę poczekać , ważne że jest bonus :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2008 o 20:10, heaton 1992 bdg napisał:

> ach te piękne maszyny kocham was cuda
Czemu takie małe zdjęcie ?? Komórką robiłeś ?? :D Dzisiaj Polonia dobry mecz pojechała
, gdyby nie te defekty to już dzisiaj moglibyśmy praktycznie cieszyć się z awansu a tak
to trzeba jeszcze trochę poczekać , ważne że jest bonus :)

większych na forum dawać nie można!! rozdzielczość była duża powyżej 1k! co do Poloni to ciekawe jak w playofach pojedziecie z Ostrowem?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2008 o 12:16, Młody miro napisał:

> > ach te piękne maszyny kocham was cuda
> Czemu takie małe zdjęcie ?? Komórką robiłeś ?? :D Dzisiaj Polonia dobry mecz pojechała

> , gdyby nie te defekty to już dzisiaj moglibyśmy praktycznie cieszyć się z awansu
a tak
> to trzeba jeszcze trochę poczekać , ważne że jest bonus :)
większych na forum dawać nie można!! rozdzielczość była duża powyżej 1k! co do Poloni
to ciekawe jak w playofach pojedziecie z Ostrowem?!

Myślę że damy radę , i z Ostrowem i z Gdańskiem , gdyby wczoraj nie ten pech już teraz Polonia praktycznie mogłaby się cieszyć z awansu , ale 4 punkty przewagi nad Gdańskiem i 8 nad Ostrowem to naprawdę dużo , zważywszy na fakt , że Gdańsk jedzie jeszcze na Łotwę , a tam może sobie nie poradzić ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2008 o 12:31, Młody miro napisał:

>a słyszałeś jaki pech spotkał Start Gniezno??

Mówisz o tych niedawno spalonych w pożarze sprzętu zawodników , czy coś innego masz może na myśli ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2008 o 12:38, heaton 1992 bdg napisał:

> >a słyszałeś jaki pech spotkał Start Gniezno??
>
Mówisz o tych niedawno spalonych w pożarze sprzętu zawodników , czy coś innego masz może
na myśli ??

tak o tym myślałem że nie słyszałeś ale policz sobie 10 bodajże maszyn razy 60k zł spora sumka wychodzi i skoro jesteś pasjonatem żużla to polecam strone GryŻużlowe.pl a szczegulnie gre speedway turbo sliders

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2008 o 12:44, Młody miro napisał:

> > >a słyszałeś jaki pech spotkał Start Gniezno??
> >
> Mówisz o tych niedawno spalonych w pożarze sprzętu zawodników , czy coś innego masz
może
> na myśli ??
>
tak o tym myślałem że nie słyszałeś ale policz sobie 10 bodajże maszyn razy 60k zł spora
sumka wychodzi i skoro jesteś pasjonatem żużla to polecam strone GryŻużlowe.pl a szczegulnie
gre speedway turbo sliders

A nie wchodziłem jeszcze na takową stronkę :D Na szczęście zawodnikom z Gniezna pomogli inni ludzie na tyle , że mogą cały czas jeszcze jeździć i ścigać się na żużlu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2008 o 12:47, heaton 1992 bdg napisał:

muwwie ci sprawdz masz tam parenaście gier o żużlu może grafika nie powala ale niesamowicie grywalne są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2008 o 12:53, Młody miro napisał:

> muwwie ci sprawdz masz tam parenaście gier o żużlu może grafika nie powala ale
niesamowicie grywalne są

Właśnie zaglądałem i gry są nawet bardzo dobre , dzięki za stronkę , może teraz pogadamy już tylko o żużlu , co ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować