Zaloguj się, aby obserwować  
Laid_back

Wybory Forumowiczki i Forumowicza 2008 roku!

611 postów w tym temacie

Viear napisał:
>Największa wpadka:
>Tutaj muszę Was niestety rozczarować. Sam nie znalazłem nic co byłoby godne wpisania do tej rubryki, a > >zwiad środowiskowy takoż nie przyniósł mi odpowiedzi.

To chyba są jakieś żarty? Wpadką można nazwać przecież większość wpisów jegomościa - nowe słowa (z bardziej aktualnych - tzw. ''smędzenie'', czymkolwiek by nie było), zabawne wpadki (''placki wybuchów jądrowych'', ''popchną w duł ulicy'' i wiele, być może setki, innych). Przykładem trafnego doboru argumentów może być komentarz Alastora Cerberusa pod odcinkiem "Gramstory" wydanym już w 2008 roku:
http://ja.gram.pl/blog_wpis.asp?id=157790&n=185

> dobrze znosi krytykę
Czy na pewno? Popatrzmy:
http://ja.gram.pl/cedricek/410
Dyskusja ogólnie na niskim ze strony autora poziomie, totalna głuchota na racjonalne zdanie oraz próba ''pojednania się'' na końcu. Ogólna żenada, wystarczy to przeczytać. :)

Po za tym. Tendencyjne ankiety (o aborcji: "Byłbyś/byłabyś gotów zamordować niewinne dziecko? Wypowiedz się"), niestosowanie się do reguł języka polskiego, chaotyczne posty...

Stworzenie gromady trolli działających pod adresem gramsajta (powtarzających takie błędy jak wspomniane wcześniej ''smędzenie'') w mojej opinii nie wystarczy do uzyskania tytułu Gramowicza Roku. Laureat konkursu winien reprezentować coś sobą, cedricek tego nie robi. W dyskusji to zwykły demagog, populista. A przecież forum opiera się właśnie na wymianie poglądów między użytkownikami.

To tylko wierzchołek góry lodowej. Liczę na innych gramów.

Ale wybory i tak mam w dupie, przyszedłem tylko zaginać wasz światopogląd. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.02.2009 o 15:29, rob006 napisał:

@kindziukxxx
Zakładam że to żart ;]

jeżeli chodziłoby o jeden temat to mógłby być żart, ale jako ze trwają wybory, i każdy sztab ma prawo do założenia tematu, to czemu by przypadkiem tych tematów nie wyróżnić, zwłaszcza że w godzinach szczytu na gram.pl mija kilka minut i jest już na którejś stronie, a wiele forumowiczów nie wie nic o istnieniu takich tematów, a tak to by można było zainteresować wyborami.
No ale jak narazie ja znalazłem tylko jeden temat, więc moja prośba by tylko pomogła mojemu sztabowi, na chwilę obecną to brzmi jak żart, ale w przeciwnym razie to te wybory będą żartem zwłaszcza jak użytkownicy gramu oddadzą 1000 głosów z 30.000 zarejestrowanych użytkowników :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2009 o 17:24, Laid back napisał:

Uwaga, mała zmiana w regulaminie :)
Ponieważ po tytuł Forumowiczki została zgłoszona jedna kandydatura, postanowiliśmy połączyć
Kandydatów po jeden tytuł.



Pozwolę sobie skrytykować takie rozwiązanie ( cóż publiczność forum pozwala ). Po pierwsze nie zmieniamy reguł gry w trakcie zabawy. Po drugie skoro do walki o tytuł gramowiczki stanęła tylko jedna kobieta powinna go wygrać walkowerem. To jak kiedyś zdarzy się,że będzie jedna kandydatka na miss world to połączymy ją z konkursem na mistera ? Chyba nie...

Ale ja mogę takie rozwiązanie zakwestionować natomiast gram zrobi to co zechce. Albo co już zrobiło. Ciekawy jestem tylko po co to całe halo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2009 o 17:24, Laid back napisał:

Uwaga, mała zmiana w regulaminie :)
Ponieważ po tytuł Forumowiczki została zgłoszona jedna kandydatura, postanowiliśmy połączyć
Kandydatów po jeden tytuł.


Szok i zawał na miejscu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2009 o 17:24, Laid back napisał:

Uwaga, mała zmiana w regulaminie :)
Ponieważ po tytuł Forumowiczki została zgłoszona jedna kandydatura, postanowiliśmy połączyć
Kandydatów po jeden tytuł.


Nie róbmy jaj z pogrzebu, w takim razie Dna16 powinna dostać ten tytuł walkowerem a nie walczyć jeszcze o niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Więc uważasz te wybory za pogrzeb dny? ;]
Wg mnie to było sprawiedliwe- co to znaczy walkowerem... to są wybory, tu się trzeba wykazać. Wygrana bez konkurencji to żadna wygrana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy że tutaj podasz link do wątku kandydata - jak ktoś jest zainteresowany tematem wyborów, zajrzy tutaj i znajdzie twój link, a jeśli tu nie zajrzy, to znaczy że całą tą kampanię ma głęboko w... tylnej części ciała i podpinanie takich tematów to zwykła upierdliwość. Zresztą jak w temacie coś się dzieje, to ciągle powinien być na pierwszej stronie forum ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2009 o 20:20, rob006 napisał:

Wystarczy że tutaj podasz link do wątku kandydata - jak ktoś jest zainteresowany tematem
wyborów, zajrzy tutaj i znajdzie twój link, a jeśli tu nie zajrzy, to znaczy że całą
tą kampanię ma głęboko w... tylnej części ciała i podpinanie takich tematów to zwykła
upierdliwość. Zresztą jak w temacie coś się dzieje, to ciągle powinien być na pierwszej
stronie forum ;]

no nasz temat cały czas jest, ale w takim razie nie każdy będzie tak popularny, to by szanse wyrównało, bo za hunterem stoi organizacja gdzie moderatorzy tracą władzę, a inni takiej pomocy nie mają :) nic nawet bez tego jakoś trzeba prowadzić kampanie a MY sobie (chyba) radzimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2009 o 20:03, Nermi napisał:

Nie róbmy jaj z pogrzebu, w takim razie Dna16 powinna dostać ten tytuł walkowerem a nie
walczyć jeszcze o niego.

Wybacz, ale nie mogę się zgodzić... walkowerem by wygrała tylko wtedy gdy by się zgłosiło kilka forumowiczek i one by zrezygnowały a ona jedna została. Więc o ten tytuł musi walczyć ale jeśli nie chce się wam walczyć o głosy to już inna sprawa...

Ps. nie odbieraj mojego posta w jakiś zły sposób nie mam wrogich zamiarów mimo, że należę do innego sztabu.

Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2009 o 20:34, wdowiakm napisał:

Wybacz, ale nie mogę się zgodzić... walkowerem by wygrała tylko wtedy gdy by się zgłosiło
kilka forumowiczek i one by zrezygnowały a ona jedna została. Więc o ten tytuł musi walczyć
ale jeśli nie chce się wam walczyć o głosy to już inna sprawa...

wybaczam ale ona jako jedyna dziewczyna jest wiec powinna dostać ten tytuł gramowiczki

Dnia 11.02.2009 o 20:34, wdowiakm napisał:

Ps. nie odbieraj mojego posta w jakiś zły sposób nie mam wrogich zamiarów mimo, że należę
do innego sztabu.

Ja jestem przewodniczącą sztabu Dna16 ale konkurencja jest czasem dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro inne forumowiczki nie zostały zgłoszone to świadczy to o tym, że tylko Dna16 jest godna tego zaszczytnego tytułu. Jak już ktoś pisał... zasad podczas gry się nie zmienia, więc pomysł z połączeniem nieco nie na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2009 o 20:34, wdowiakm napisał:

> Nie róbmy jaj z pogrzebu, w takim razie Dna16 powinna dostać ten tytuł walkowerem
a nie
> walczyć jeszcze o niego.
>
Wybacz, ale nie mogę się zgodzić... walkowerem by wygrała tylko wtedy gdy by się zgłosiło
kilka forumowiczek i one by zrezygnowały a ona jedna została. Więc o ten tytuł musi walczyć
ale jeśli nie chce się wam walczyć o głosy to już inna sprawa...


Walka o głosy by była gdybym miała konkurentki... nie mam z kim walczyć na żeńskim poziomie.

Dnia 11.02.2009 o 20:34, wdowiakm napisał:


Ps. nie odbieraj mojego posta w jakiś zły sposób nie mam wrogich zamiarów mimo, że należę
do innego sztabu.

Pozdrawiam :)


Jakoś nie uśmiecha mi się rywalizować z męską częścią gramu, wiadomo że na starcie mam marne szanse jako mniejszość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2009 o 20:49, dna16 napisał:

Jakoś nie uśmiecha mi się rywalizować z męską częścią gramu, wiadomo że na starcie mam
marne szanse jako mniejszość.


Masz takie same szanse jak każdy kandydat - 1/6. Skąd ten pomysł robienia z siebie ofiary, faceci to też ludzie, niby czemu miałabyś z nimi nie konkurować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2009 o 21:13, rob006 napisał:

> Jakoś nie uśmiecha mi się rywalizować z męską częścią gramu, wiadomo że na starcie
mam
> marne szanse jako mniejszość.

Masz takie same szanse jak każdy kandydat - 1/6. Skąd ten pomysł robienia z siebie ofiary,
faceci to też ludzie, niby czemu miałabyś z nimi nie konkurować?


Męska solidarność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2009 o 21:18, dna16 napisał:

Męska solidarność?


A ja Ci powiem, że masz nawet większe szanse od każdego z nas, mężczyzn. Bo jesteś kobietą, a to daje Ci dodatkowe punkty.
Dlatego też myślę, że nie powinni odchodzić od poprzednich reguł gry. Ej, dajcie szanse nam, mężczyznom też :P
Skoro tylko Ty zostałaś zgłoszona, to powinnaś mieć tytuł forumowiczki już na wstępie, chociaż wiadomo, to też mogłoby być odebrane, jako jakieś machloje... Sytuacja patowa, że tak powiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh najlepiej będzie jak nie będę już komentować całej sytuacji wywołanej przez decyzje organizatora -" niech się dzieje wola nieba..." jak to w pewnej książce było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym faktycznie nie komentował, tylko stanął do walki o tytuł w konkursie z facetami jak równy z równym. IMHO niesprawiedliwym byłby fakt uzyskania przez Ciebie jakiegoś profitu za frajer, kiedy reszta musi się wysilić. I szczerze mówiąc to włączenie ciebie w walkę o jeden tytuł jest jedynym taktownym i sensownym wyjściem ze strony organizatorów. A gorączkując się o głupotę (jaką jest niewątpliwie zielony napis pod nickiem) wcale nie pomagasz sobie samej wygrać, a jedynie zrażasz wyborców, i zwiększasz szanse konkurentów. :)

A od siebie, mam nadzieje, że tego typu konkurs skończy się w tym roku, bo większa lipa z tego wychodzi niż może być. ;)

Pozdro, kochany brat. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2009 o 16:22, albinskia napisał:

Fajnie ,że rozmieszczenie plakatów wyborczych jest poprawione, ale ciekawi mnie to czy
Huntera plakacik dadzą kiedyś... :P


Nigdy, mój plakat był za mocny po prostu... choć dużo nieścisłości wynikło z pewną sprawą związaną z plakatem, wczoraj był dobry dla niektórych dziś już nie... modzi są widocznie pod kontrolą wroga :P
_________________________________________


Co wy ludzie tu wyprawiacie? Tu mają być wybory, nikt nie będzie dawać nikomu tytułu za nic... to by było nieuczciwe w stosunku do innych pretendentów. Niech wygra ten/ta co kampanią zachęcą lud gramu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.02.2009 o 08:01, hunter22 napisał:

Nigdy, mój plakat był za mocny po prostu... choć dużo nieścisłości wynikło z pewną sprawą
związaną z plakatem, wczoraj był dobry dla niektórych dziś już nie... modzi są widocznie
pod kontrolą wroga :P


no to trudno, widzisz nie spodziewaliśmy się aż takiej ostrej cenzury, ale ciesz się że Cię nie wykluczyli z wyborów, a przy okazji masz jakby trochę reklamę no bo odważyłeś się zrobić taki plakat że przez cenzurę nie przeszedł :)

Dnia 12.02.2009 o 08:01, hunter22 napisał:


Co wy ludzie tu wyprawiacie? Tu mają być wybory, nikt nie będzie dawać nikomu tytułu
za nic... to by było nieuczciwe w stosunku do innych pretendentów. Niech wygra ten/ta
co kampanią zachęcą lud gramu :)

i to jest właśnie dobrze powiedziane :), ale powinniśmy pamiętać że chodzi o forumowicza a nie gramsajtowcza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować