Zaloguj się, aby obserwować  
Laid_back

Wybory Forumowiczki i Forumowicza 2008 roku!

611 postów w tym temacie

Falconer popsuł nam wszystkim zabawę. Może zaprosimy go na zjazd gramowiczów 2009... to my popsujemy mu świetną zabawę, stawiając namiot przy rzeczce. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2009 o 13:58, mefiperes napisał:

Falconer popsuł nam wszystkim zabawę.

Zganiać cała winę na jedną osobę jest równie śmieszne jak zachowanie, którego świadkami byliśmy wcześniej. :P Zawinili gramowicze(forumowicze) a nie zieloni i to jest oczywiste. To, że wyniki powinny być tajne się zgodzę, ale to niedopatrzenie nie popsuło całego konkursu...:P

>Może zaprosimy go na zjazd gramowiczów 2009...

Dnia 24.02.2009 o 13:58, mefiperes napisał:

to my popsujemy mu świetną zabawę, stawiając namiot przy rzeczce. :P

E tam, ja się mszczę goląc brwi i wrzucając delikwenta do basenu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2009 o 10:47, Laid back napisał:

> Już dawno po wyborach a ten temat jeszcze funkcjonuje? Hmm...

Emocje jeszcze długo będą żyły... w każdym bądź razie chciałbym Ci pogratulować startu
i zajęcia 3 miejsca w wyborach. Wiem, że walka z facetami nie była tym, czego się spodziewałaś,
ale mimo to bardzo ładnie sobie poradziłaś :)


Cóż te wybory nie całkiem były takie jak myślałam, ale widać że choć nie jestem tu tak bardzo znana to jednak zajęłam miejsce na podium (mimo braku kampanii wyborczej takiej jak u innych kandydatów). Było trochę zamieszania z tymi głosami - lecz walka toczyła się bez mojego udziału - nie walczyłam o nie tak zażarcie. Decyzje o wystartowaniu podjęłam pod wpływem emocji i na spontana jak to mówią. W życiu nie myślałam o wygranej i myślałam, że będę miała jakąkolwiek konkurencje w swojej płci. Jak widać nie było mi to dane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nadszedł czas ogłoszenia wyników plebiscytu, a zwycięzca został: Mefiperes!

Ekhm ... z tego co widzę, żadnego ''oficjalnego'' ogłoszenia wyników nie było ... hm ... to wszystko? Niczego więcej nie będzie ? ;-D

Trochę tak to wygląda jakby wszyscy zapomnieli o tych wyborach albo organizatorzy chcą żeby tak było. Teraz czekam tylko na zapowiedziany przez mefa filmik ;-P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A spodziewales sie czegos innego? mam przynajmniej nadzieje, ze zwyciezca dostanie przynajmniej ten status pod nickiem. Chociaz... nie pamietam czy bylo mowione przez gram.pl, ze taki tytul zostanie przyznany XD...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2009 o 19:43, Piotrek K. napisał:

A spodziewales sie czegos innego? mam przynajmniej nadzieje, ze zwyciezca dostanie przynajmniej
ten status pod nickiem. Chociaz... nie pamietam czy bylo mowione przez gram.pl, ze taki
tytul zostanie przyznany XD...

Mefiperes ma ten napis już... widziałem gdzieś jego posta.

MEFI!!!!!! DAWAJ FILMA!!!!!! ;PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no ... nie spodziewałem się tu jakiegoś wielkiego, szumnego info czy coś ... wystarczyłoby coś jak ogłoszenie wyników GotW ... ;-). Ale jak widać nawet tego nie można oczekiwać ;-D. Niektórzy chcą chyba zapomnieć, że to w ogóle miało miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow, kliknąłem "odpowiedz" i mnie wylogowało >.<

Dnia 05.03.2009 o 19:47, KŁEJK napisał:

Nie no ... nie spodziewałem się tu jakiegoś wielkiego, szumnego info czy coś ... wystarczyłoby
coś jak ogłoszenie wyników GotW ... ;-). Ale jak widać nawet tego nie można oczekiwać
;-D. Niektórzy chcą chyba zapomnieć, że to w ogóle miało miejsce.

A co do tematu - i tak te wybory nie były wspierane, na stronie głównej nie pojawił się żaden news informujący o wyborach, głosowaniu, kandydatach czy wynikach. Ot tak po cichu :P
A walić to i tak.

No i czekam na film Mefi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2009 o 00:17, mefiperes napisał:

Ja ci mogę jedynie powiedzieć, że jak wygram, rozbiję jajko na swojej głowie i zamieszczę
to na YT. ;)

Hmm... masz jakis link do tego? Bo w sumie bym w koncu to zobaczyl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować