Zaloguj się, aby obserwować  
Laid_back

Wybory Forumowiczki i Forumowicza 2008 roku!

611 postów w tym temacie

Dnia 12.02.2009 o 13:05, kindziukxxx napisał:

no to trudno, widzisz nie spodziewaliśmy się aż takiej ostrej cenzury, ale ciesz się
że Cię nie wykluczyli z wyborów, a przy okazji masz jakby trochę reklamę no bo odważyłeś
się zrobić taki plakat że przez cenzurę nie przeszedł :)


Na moje to się dziwię czemu nie przeszedł... Kłejka plakat przeszedł, choć zapewne według jednej ważnej na forum osoby jest nieodpowiedni :P

Dnia 12.02.2009 o 13:05, kindziukxxx napisał:

i to jest właśnie dobrze powiedziane :), ale powinniśmy pamiętać że chodzi o forumowicza
a nie gramsajtowcza :)


Chodzi o tego co zrobił najwięcej w 2008, pod słowem zrobił mam na myśli - dał się pokazać z dobrej strony, i do tego jeszcze doliczam ogólną karierę danej osoby.. nie każdy z kandydatów był dawniej taki jak teraz... ale bez nicków :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybory już zaczynają sie robić prawdziwymi wyborami. Walka będzie zaciekała i każdy obóz będzie wychwytywał najmniejsze potknięcia rywala (a to już jest). Nie zamierzam głosować w tych wyborach. Mój głos nieczego nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Nie zamierzam głosować

Dnia 12.02.2009 o 15:31, Ryan Kam napisał:

w tych wyborach. Mój głos nieczego nie zmieni.

Typowe polskie podejście ;-D. Możemy coś wybrać - niedobrze, nie dają nam wybrać - jeszcze gorzej. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.02.2009 o 13:35, hunter22 napisał:

Na moje to się dziwię czemu nie przeszedł... Kłejka plakat przeszedł, choć zapewne według
jednej ważnej na forum osoby jest nieodpowiedni :P


znaczy się wiesz im chodzi o poprawność polityczną palenie jest dobra, a z politykami to nie chcą mieć nic wspólnego :)

Dnia 12.02.2009 o 13:35, hunter22 napisał:

Chodzi o tego co zrobił najwięcej w 2008, pod słowem zrobił mam na myśli - dał się pokazać
z dobrej strony, i do tego jeszcze doliczam ogólną karierę danej osoby.. nie każdy z
kandydatów był dawniej taki jak teraz... ale bez nicków :P


tak, tylko przy wyborach ludzie powinni (ale i tak tego nie będą robić) kierować się samym forum a nie IRC-em czy GS-ami, bo jak wiadomo kilka osób nie znanych na forum jest bardzo popularna na GS-ach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie to, że w ostatnich miesiącach zaglądałem do (na oko) setki tematów w których w ogóle, albo prawie w ogóle nic nie napisałem, to mój przegląd kandydatów byłby nieco monotonny: nie znam, nie znam, nie znam, nie znam(?!), nie znam, nie znam. A tak to wszystkich kandydatów kojarzę po nickach, nawet prawie wszystkich członków sztabów także kojarzę. Ale i tak wiem, że będzie ciężko z zagłosowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 15:34, KŁEJK napisał:

>Nie zamierzam głosować
> w tych wyborach. Mój głos nieczego nie zmieni.
Typowe polskie podejście ;-D. Możemy coś wybrać - niedobrze, nie dają nam wybrać - jeszcze
gorzej. :P


Taa. Tylko,że w prawdziwych wyborach coś tam zawsze mogę zmienić głosując i decydować o czymś ważnym. A tu ? Jakiś kandytat dostanie napis pod nickiem i tyle. To tylko zabawa, a szumu jak by to były wybory na prezydenta :P (z resztą twoje hasło wyborcze :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 18:14, Ryan Kam napisał:

Taa. Tylko,że w prawdziwych wyborach coś tam zawsze mogę zmienić głosując i decydować
o czymś ważnym. A tu ? Jakiś kandytat dostanie napis pod nickiem i tyle.

A okolicznościowy suwenir to co ? ;-D
>To tylko zabawa,
Owszem ... choć chyba niektórzy aż nadto się do tego przykładają ;-P.

Dnia 12.02.2009 o 18:14, Ryan Kam napisał:

a szumu jak by to były wybory na prezydenta :P (z resztą twoje hasło wyborcze :P)

Szum szumem, fun funem ... jak to w życiu ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 18:18, KŁEJK napisał:

A okolicznościowy suwenir to co ? ;-D

Ano chyba, że tak :D (z twoim autografem oczywiście :P)

Dnia 12.02.2009 o 18:18, KŁEJK napisał:

Owszem ... choć chyba niektórzy aż nadto się do tego przykładają ;-P.

Racja

Dnia 12.02.2009 o 18:18, KŁEJK napisał:

Szum szumem, fun funem ... jak to w życiu ;-).

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 18:14, Ryan Kam napisał:

Taa. Tylko,że w prawdziwych wyborach coś tam zawsze mogę zmienić głosując i decydować
o czymś ważnym. A tu ? Jakiś kandytat dostanie napis pod nickiem i tyle. To tylko zabawa,
a szumu jak by to były wybory na prezydenta :P (z resztą twoje hasło wyborcze :P)


Nie zdajesz sobie sprawy z powagi sytuacji. Wygrany dostanie przecież zielony podpis pod nickiem, w który z uwielbieniem będzie się wpatrywać gramowa dziatwa, chcąca być taka jak zwycięzca. Gdyby, dajmy na to, wygrał Kłejk, na forum mogłoby się zaroić od awatarów z Bradem Pittem, na niektórych może mieć nawet w ustach pap***osa. Wyobrażasz to sobie? Istna anarchia! Więc jak by nie patrzeć twój wybór decyduje o kształcie forumowej społeczności ;D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 18:49, rob006 napisał:

Więc jak by nie patrzeć twój wybór decyduje o kształcie forumowej społeczności ;D :P


Już myślałem że dopiszesz, jak to dobrze że moderatorzy nie mogą startować w wyborach... :- P


Nawiasem mówiąc - zapraszamy wszystkie zbłąkane dusze do tematu, w którym zwykło się śpiewać hymny na cześć jedynego słusznego kandydata, Kłejka!
Klik - http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=45944&u=14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 18:57, DJ Szlafrok napisał:

Nawiasem mówiąc - zapraszamy wszystkie zbłąkane dusze do tematu, w którym zwykło się
śpiewać hymny na cześć jedynego słusznego kandydata, Kłejka!


Żeś się pospieszył z tym "jedynym słusznym" ;P

Chcąc głosować powinniście wiedzieć coś więcej o tych, którzy startują. Toteż zapraszam do tematu cedricka ;)
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=45922&u=20#topbg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 19:27, DJ Szlafrok napisał:

> Żeś się pospieszył z tym "jedynym słusznym" ;P

Nic a nic. Po prostu taki mały PR. ;- )


Nota bene nie trafiony ;>
Ale wszak Gramowicze mają decydujący głos. My starzy sztabowcy przeciwstawnych ugrupowań możemy co najwyżej próbować zagonić owieczki na nasze łączki. Jednak nie każdy da się omamić pięknie zieloną trawką pastwiska i wybierze najlepszego pasterza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 19:42, Viear napisał:

Nota bene nie trafiony ;>


Czepiasz się jak rzep psiego ogona. Wiem, jak sprawy stoją, Ty zaś zarzucasz mi jakieś bzdury. Weź na poprawkę fakt, że było to pisane z przymrużeniem oka, jeśli potraktowałeś to na poważnie - nie będę płakał.
Cedricka szanuję i gdyby nie to, że stoję za Kłejkiem, trzymałbym za niego kciuki, podobnie jak za pozostałych kandydatów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sęk w tym, że ja też z przymrużeniem oka do tego podchodzę^^
Liczyłem na jakąś błyskotliwą ripostę a nie obrażanie się ;) Chyba jednak mam zbyt ciężkie poczucie humoru, nie rozumiane przez wszystkich tak jak bym sobie tego życzył... Będę nad tym pracował ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 19:42, Viear napisał:

...i wybierze najlepszego pasterza ;)

Hm. Biblijne porównanie. My jesteśmy nowocześni. Do nas nie owce a forumowicze przychodzą. Ba! Do tego sami z siebie, gdyż jesteśmy ... cool.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować