Zaloguj się, aby obserwować  
Diagoras

Mass Effect 2

8089 postów w tym temacie

Orientuje sie ktoś czy będzie uzupełnienie Mass Effect 2 Edycja Kolekcjonerska na gramie? Bo akurat dzisiaj dostałem kasę z praktyk i chciałem sobie zamówić, a tu taki zonk ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

właśnie przyszedł ME 2 :D muszę poczekać, aż się trochę ogrzeje ;) i instaluje.... chyba szybko pakowane było, bo nie mam faktury/paragonu - pierwszy raz się tak zdarzyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2010 o 10:06, Mefisto napisał:

właśnie przyszedł ME 2 :D muszę poczekać, aż się trochę ogrzeje ;) i instaluje.... chyba
szybko pakowane było, bo nie mam faktury/paragonu - pierwszy raz się tak zdarzyło


To się nazywa fart ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2010 o 10:56, Eguroll napisał:

Oj oby dzisiaj albo jutro do mnie doszło. Ferie niedługo się kończą i nie będzie potem
zbyt wiele czasu do gry ;]

Ha a mi się zaczynają za tydzień:D hurra.
Zastanawiam się nad kupnem Mass''a ale jakby kosztował jakieś 30/40zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2010 o 11:02, Bithda napisał:

Ha a mi się zaczynają za tydzień:D hurra.


To co o tej porze w domu robimy :P? Czyżby wagarki? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2010 o 11:06, Eguroll napisał:

> Ha a mi się zaczynają za tydzień:D hurra.

To co o tej porze w domu robimy :P? Czyżby wagarki? ;]


:DD Niby tak, przedłużam sobie ferie:D oceny wystawione, jutro spotkanie z rodzicami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proponowałbym podwiesić jak i skąd wklepywać jednorazowe kody (niestety niektórym osobom nie działaja tak jak należy - BioWare już nad tym pracuje, ech a mogli po prostu dać wszystko na płycie zamiast cudować z jakimś Cerberus network i dawać content do zassania z sieci). Poniżej info z oficjalnego forum - jak wklepywać te kody (po ang. ale lepszy rydz niz nic):

BEFORE STARTING, ENSURE YOUR EA ONLINE ACCOUNT IS NOT LINKED TO AN OLD GAMERTAG. IF THAT IS SO, PLEASE ADD YOUR NEWEST GAMERTAG TO YOUR EA ONLINE ACCOUNT.

X360

1) I suggest redeeming it in-game by logging in to an existing EA Online account (or creating a new one ingame).
2) Enter your code.
3) Your terminal should now open up. On the left hand side you will see the downloadable content menu item. Click
4) Currently only Normandy Crash is available for download.
5) activate any additional promotional items on the social site using the code redeem.


If you choose to redeem the code on the mass effect social site....

Please make sure you log in to that exact same account in game that you did on the social

PC

1)Repeat steps 1-3
2) will take you to your web browswer where it will show you what you are able to download.
3) Install the content and restart the game
4) Make absolutely sure you are using the same EA Online account

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ech a mogli po prostu dać

Dnia 26.01.2010 o 11:21, Lordpilot napisał:

wszystko na płycie zamiast cudować z jakimś Cerberus network i dawać content do zassania
z sieci).

Ale wtedy nie mogliby kosić kasy za Cerberusa od graczy kupujących używaną grę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś mamy 26-go, a gierka właśnie leży na moim biureczku na dzień przed planowaną wysyłką i na 3 dni przed premierą. BAAARDZO miło mnie zaskoczyliście. Mam tylko małą uwagę - pudło było wielkie jak od jakiegoś monitora, a w środku sama f-ra!. Dopiero pchany instynktem rozwaliłem pudełko na części pierwsze, i okazało się, że ma podwójne dno! i to tam jest gra! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2010 o 11:31, Viollus napisał:

Dziś mamy 26-go, a gierka właśnie leży na moim biureczku na dzień przed planowaną wysyłką
i na 3 dni przed premierą. BAAARDZO miło mnie zaskoczyliście. Mam tylko małą uwagę -
pudło było wielkie jak od jakiegoś monitora, a w środku sama f-ra!. Dopiero pchany instynktem
rozwaliłem pudełko na części pierwsze, i okazało się, że ma podwójne dno! i to tam jest
gra! :)

a fakturę/paragon masz ? bo u mnie nie było :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2010 o 11:39, Eguroll napisał:

Właśnie dostałem maila. Mój Mass Effekcik czeka w Sferisie na odbiór. ;]



A co miałeś przy zamówieniu napisane? Bo mi pisze że czeka na wysyłkę 27 a też w z odbiorem w sklepie zamówiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie czy komuś udało się odpalić gre ? I czy przy próbie wyskakuje problem z niewłaściwą datą premiery podczas sprawdzania jej przez program ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też właśnie maila dostałem. U mnie wyglądało to tak, że od wczoraj od mniej więcej południa moje zamówienie pojawiło się pod napisem "zamówienia wysłane" i z informacją, że zostało wysłane wczoraj. Gdy wchodziłem w szczegóły zamówienia, widziałem napis w stylu "zamówienie jest w trakcie pakowania i czeka na wysyłkę". Myślałem że dopiero dzisiaj gra zostanie wysłana, ale kilkanaście minut temu zmienił się status zamówienia na "Oczekuje na odbiór w salonie Sferis" i przyszedł mail. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ok chyba jest dobrze moje zamównie zmieniła status na " potwierdzone. oczekuje na wysyłkę w dniu 27.1.2010"
Nie chce zapeszać ale może w czwartek dostene moje EK : D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2010 o 11:47, Raf005 napisał:

A ja mam takie pytanie czy komuś udało się odpalić gre ? I czy przy próbie wyskakuje
problem z niewłaściwą datą premiery podczas sprawdzania jej przez program ?

Gra normalnie się odpala, zalogowałem się do Cerberusa bez problemów i kombinacji, wszystko ładnie pięknie, tylko głos Sheparda mi się nie podoba w jedynce lepszy był głos podkładany przez Marcina Dorocińskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować